יום רביעי , יולי 17 2024
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 19.8

ספורט1

16:15 סערה בממלכה עם ליאור רפאלוב, חלק א'

16:50 חגיגה אנגלית על וולבס – ברייטון 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:15 טוטנהאם (סולומון) – מנ' יונייטד 

21:50 מנ' סיטי – ניוקאסל 

00:00 סערה בממלכה עם ליאור רפאלוב, חלק א'

ספורט2

08:45 טריאתלון פריז 

14:25 פלימות – סאותהמפטון (צ'מפיונשיפ) 

16:50 ליברפול – בורנמות 

19:15 מכבי פ"ת – מכבי חיפה (חצי גמר גביע הטוטו) 

22:00 חצי גמר 1 טורניר סינסינטי, טניס 

01:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר 2 טורניר סינסינטי, טניס 

ספורט3

10:48 מקום 3 במונדיאל הנשים 

13:55 גרויתר פורת – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

16:20 לברקוזן – לייפציג 

19:20 דורטמונד – קלן 

21:25 הכוכב האדום (בכר וגלזר) – סובוטיצה 

23:30 סערה בממלכה עם ליאור רפאלוב, חלק א'

ספורט4

11:30 כדורעף חופים, המבורג 

17:25 אקסלסיור – איאקס 

19:30 סערה בממלכה עם ליאור רפאלוב, חלק א'

20:15 הפועל י-ם – בית"ר י-ם   (טוטו, מקום 5-6) 

22:45 (החל ב 22:30) בנפיקה – אסטרלה 

 

ראשון 20.8

ספורט1

12:45 גמר מונדיאל הנשים  

17:55 ראדניצ'קי 1923 – פרטיזן בלגרד (נאתכו) 

19:55  פורטו – פארנסה  

21:55 סאנטוס – גרמיו 

ספורט2

08:45 טריאתלון פריז, מעורב 

13:55 נוריץ' – מילוול (צ'מפיונשיפ) 

15:55 אסטון וילה – אברטון 

18:20 ווסט האם – צ'לסי 

20:30 סערה בממלכה עם ליאור רפאלוב, חלק א'

21:40 בשיקטאש – פנדיקספור 

02:50 (בין ראשון לשני) ארחנטינוס ג'וניורס – ריבר פלייט 

ספורט3

11:00 כדורעף חופים, המבורג 

14:25 בראונשווייג – שאלקה (בונדסליגה 2) 

16:20 אוניון ברלין – מיינץ 

18:25 פרנקפורט – דארמשטאט 

20:30 גמר טורניר סינסינטי, טניס נשים 

23:30 גמר טורניר סינסינטי, טניס 

ספורט4

11:30 מרוץ הראלי, צ'כיה 

15:25 ספרטה רוטרדאם – פיינורד 

18:50 סערה בממלכה עם ליאור רפאלוב, חלק א'

19:24 רומא – סלרניטנה 

21:39 אודינזה – יובנטוס 

23:45 סערה בממלכה עם ליאור רפאלוב, חלק א'

 

שני 21.8

ספורט1

21:15 סערה בממלכה עם ליאור רפאלוב, חלק א'

21:50 קריסטל פאלאס – ארסנל 

ספורט2

20:55 סאמסונספור – פנרבחצ'ה 

ספורט3

19:50 הפועל פ"ת – בני ריינה (גביע הטוטו, מקום 13-14) 

22:10 פמליקאו – מורירנסה 

ספורט4

19:24 טורינו – קליארי 

21:39 בולוניה – מילאן 

 

שלישי 22.8

ספורט1

ספורט2

ספורט3

00:55 בוליבאר – אינטרנסיונל (רבע גמר ליברטדורס)

ספורט4

03:25 קורינתיאנס – אסטודיאנטס (רבע גמר סודאמריקנה)

 

רביעי 23.8

ספורט1

03:20 (בין רביעי לחמישי) בוקה ג'וניורס – ראסינג (רבע גמר ליברטדורס)

ספורט2

19:50 קיל – ריין נקר לוון, כדוריד גרמני (הסופרקאפ) 

01:55 (בין רביעי לחמישי) סינסינטי – אינטר מיאמי (מסי), חצי גמר הגביע האמריקאי

ספורט3

04:35 (בין רביעי לחמישי) יוסטון – ריאל סולט לייק, חצי גמר הגביע האמריקאי 

ספורט4

00:50 (בין רביעי לחמישי) בוטפוגו – דפנסה אי חוסטיסיה (רבע גמר סודאמריקנה)

03:20 (בין רביעי לחמישי) דפורטיבו פריירה – פלמיירס (רבע גמר ליברטדורס)

 

חמישי 24.8

ספורט1

ספורט2

ספורט3

19:55 פלנסבורג – המבורג (כדוריד גרמני) 

00:50 (בין חמישי לשישי) את' מיניירו – פורטלזה (רבע גמר סודאמריקנה)

03:20 (בין חמישי לשישי) פלומיננסה – אולימפיה (רבע גמר ליברטדורס)

ספורט4

00:50 (בין חמישי לשישי) קיטו – סאו פאולו (רבע גמר סודאמריקנה)

 

שישי 25.8

ספורט1

19:25 שאלקה – הולשטיין קיל 

21:25 לייפציג – שטוטגרט 

ספורט2

21:50 צ'לסי – לוטון 



יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 18.5 ספורט1 16:20 הופנהיים – באיירן מינכן  18:25 (החל ב 18:15) בולטון – אוקספורד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.