יום רביעי , יולי 24 2024
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 18.5

ספורט1

16:20 הופנהיים – באיירן מינכן 

18:25 (החל ב 18:15) בולטון – אוקספורד (גמר פלייאוף ליג 1) 

22:25 בראגה – פורטו 

ספורט2

16:20 לברקוזן – אאוגסבורג משולב עם דורטמונד – דארמשטאט 

18:25 (החל ב 18:00) גמר טורניר רומא, טניס נשים 

21:40 רג'ו אמיליה – ונציה (רבע גמר סל איטלקי, משחק מס' 4) 

ספורט3

13:50 מקום 3, יורו נערות עד גיל 17 

17:00 סערה בממלכה – 25 שנה לעונת האליפות של הפועל חיפה

17:40 (18:00) מ.ס. אשדוד – הפועל ירושלים 

20:15 (20:30)  בני סכנין – מכבי חיפה 

22:45 סערה בממלכה  – 25 שנה לעונת האליפות של הפועל חיפה

23:30 (דחוי ב 18:00) גמר היורו, נערות עד גיל 17 

ספורט4

17:40 (18:00) הפועל חדרה – הפועל ת"א 

20:15 (החל ב 20:00) ספורטינג ליסבון – שאבס (אליפות) 

23:50 ריבר פלייט – בלגראנו  

ספורט טו גו

17:00 סערה בממלכה – 25 שנה לעונת האליפות של הפועל חיפה

17:40 (18:00) מ.ס. אשדוד – הפועל ירושלים

17:40 (18:00) הפועל חדרה – הפועל ת"א 

20:15 (20:30)  בני סכנין – מכבי חיפה

21:40 רג'ו אמיליה – ונציה (רבע גמר סל איטלקי, משחק מס' 4)

23:30 (דחוי ב 18:00) גמר היורו, נערות עד גיל 17 

 

ראשון 19.5

ספורט1

15:25 פ.ס.וו. איינדהובן – ואלוייק 

17:45 חגיגה על גבי  ליברפול – וולבס 

20:30 (דחוי מ 18:00) ברייטון – מנ' יונייטד 

22:30 (דחוי מ 18:00)  צ'לסי – בורנמות 

ספורט2

13:23 סאסואולו – קליארי 

17:45 מנ' סיטי – ווסט האם 

21:38 רומא – גנואה 

23:45 (דחוי מ 18:00) שפילד יונייטד – טוטנהאם 

ספורט3

13:25 ברצלונה – טנריפה, רבע גמר פלייאוף סל ספרדי, משחק 1 

17:45 ארסנל – אברטון 

20:30 סערה בממלכה – 25 שנה לעונת האליפות של הפועל חיפה

21:55 את' מיניירו – באהייה 

00:00 (דחוי מ 19:30) אנדרלכט – קלאב ברוז' 

01:50 (בין ראשון לשני) קורדובה – בוקה ג'וניורס 

ספורט4

14:50 קראולי טאון – קרו אלכסנדרה (גמר פלייאוף ליג 2) 

18:00 גמר טורניר רומא, טניס 

21:00 דיימונד ליג, מרקש 

23:15 (דחוי מ 19:00) גלאטסראי – פנרבחצ'ה 

01:00 מרוץ הנסקאר, אול סטאר 

ספורט טו גו

15:25 פ.ס.וו. איינדהובן – ואלוייק

17:45 חגיגה על גבי  ליברפול – וולבס 

17:45 מנ' סיטי – ווסט האם

21:38 רומא – גנואה

 

שני 20.5

ספורט1

19:40 (20:00) בית"ר י-ם – מכבי פ"ת 

22:15 סערה בממלכה – הפועל חיפה עונת האליפות

ספורט2

12:00 טורניר שטרסבורג, טניס נשים 

ספורט3

17:50 סרביה – אוקראינה/דנמרק – ווילס, אליפות אירופה עד גיל 17 

20:20 קרואטיה – אוסטריה, אליפות אירופה עד גיל 17 

00:50 (בין שני לשלישי) סן לורנסו – לאנוס 

ספורט4

19:25 גנק – אנטוורפן 

21:38 בולוניה – יובנטוס 

ספורט טו גו

19:25 גנק – אנטוורפן 

19:40 (20:00) בית"ר י-ם – מכבי פ"ת

21:38 בולוניה – יובנטוס 

 

שלישי 21.5

ספורט1

ספורט2

17:50 ספרד – פורטוגל, אליפות אירופה עד גיל 17 

20:20 צרפת – אנגליה, אליפות אירופה עד גיל 17 

ספורט3

12:00 טורניר שטרסבורג, טניס נשים 

20:15 (20:30) בני ריינה – בני סכנין 

ספורט4

21:25 מנרסה – מלאגה, רבע גמר פלייאוף סל ספרדי, משחק 2 

ספורט טו גו

 17:50 ספרד – פורטוגל, אליפות אירופה עד גיל 17 

20:15 (20:30) בני ריינה – בני סכנין

 

רביעי 22.5

ספורט1

21:45 לברקוזן – אטאלנטה, גמר הליגה האירופית  

ספורט2

12:40 טוטנהאם – ניוקאסל (ידידות)

ספורט3

12:00 טורניר שטרסבורג, טניס נשים 

ספורט4

21:25 מורסיה – ולנסיה, רבע גמר פלייאוף סל ספרדי, משחק 2  

 

ספורט טו גו

12:00 ערךטורניר שטרסבורג, טניס נשים 

21:25 מורסיה – ולנסיה, רבע גמר פלייאוף סל ספרדי, משחק 2 

21:45 לברקוזן – אטאלנטה, גמר הליגה האירופית

 

חמישי 23.5 

ספורט1

21:25 טנריפה – ברצלונה, רבע גמר פלייאוף סל ספרדי, משחק 2 

ספורט2

12:00 רבעי גמר טורניר שטרסבורג, טניס נשים 

21:25 פלייאוף הבונדסליגה, משחק 1 

ספורט3

10:00 כדורעף חופים, פורטוגל 

18:55 פלייאוף אירופה בהולנד 

21:55 פלייאוף אירופה בהולנד 

ספורט4

17:50 דנמרק – קרואטיה, אליפות אירופה עד גיל 17 

20:20 אוסטריה – וויילס, אליפות אירופה עד גיל 17 

ספורט טו גו

18:55 פלייאוף אירופה בהולנד

21:25 פלייאוף הבונדסליגה, משחק 1 

21:55 פלייאוף אירופה בהולנד

 

שישי 24.5

ספורט1

13:00 כוכבות אוסטרליה – ארסנל (נשים)

20:20 אנגליה – פורטוגל, אליפות אירופה עד גיל 17 

ספורט2

10:10 כוכבי אוסטרליה – ניוקאסל 

17:50 איטליה – סלובקיה, אליפות אירופה עד גיל 17 

20:20 צרפת – ספרד, אליפות אירופה עד גיל 17 

ספורט3

10:00 כדורעף חופים, פורטוגל 

ספורט4

15:30 חצי גמר  טורניר שטרסבורג, טניס נשים  

17:30 חצי גמר  טורניר שטרסבורג, טניס נשים  

21:25 פלייאוף בונדסליגה 2, משחק 1 

ספורט טו גו

13:00 כוכבות אוסטרליה – ארסנל (נשים)

20:20 אנגליה – פורטוגל, אליפות אירופה עד גיל 17

21:25 פלייאוף בונדסליגה 2, משחק 1

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 13.7 ספורט1 16:55 איאקס – גלאזגו ריינג'רס (הכנה)  20:25 זניט – קרסנודאר (סופרקאפ רוסי)  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.