שבת , אפריל 13 2024
סדנת תיקון אופניים של פנימית ודיזנגוף סנטר_קרדיט לצילום גיא יחיאל

סדנת אופניים שיתופית

דיזנגוף סנטר ומיזם "פנימית" משיקים:

סדנת אופניים שיתופית מבית פנימית על גג הסנטר

מתנדבי הסדנה יסייעו בהשמשה ותיקון זוגות אופניים, במטרה לקדם את חשיבותו של אופניים ככלי תחבורה מקיים בהתניידות במרחב העירוני

גג בניין B, בסנטר פארק, סמוך לבריכת השחייה של הולמס פלייס

דיזנגוף סנטר בשיתוף "פנימית: סדנת אופניים שיתופית" משיקים סדנה קבועה לתיקון ושיפוץ אופניים, שתפעל על גג בניין B בסנטר פארק בכל ימי ראשון ושלישי בין השעות 17:30-20:30. 

פנימית (ע"ר) פועלת כ-5 שנים, כאשר עיקר פעילותה מתקיימת בסדנאות אופניים בהן ניתן ללמוד כיצד להשמיש, לתקן ולתחזק זוגות אופניים ולהכיר בחשיבותם לצורך התניידות במרחב העירוני. הסדנה פתוחה מדי שבוע לרווחת כלל הציבור תושבי ותושבות העיר, כאשר הפעילות השוטפת ואירועים נלווים מתקיימים הודות לצוות מתנדבים שעברו הכשרה בתחום.  

כל משתתף שיהיה מעוניין להיעזר בשירותי הסדנה ישלם סכום סמלי של 150 ₪ לשנה, והוא יהיה רשאי לתקן ולשפץ את האופניים שלו, להשתמש בכלים ובחלפים שהסדנא מעמידה לרשותו ואף להשמיש אופניים ישנים או לבנות זוג אופניים חדשים מחלקים הקיימים במלאי הסדנה, בהנחיית המתנדבים. מתנדבי "פנימית" מסייעים לבאי הסדנה לעבוד עם מגוון רחב של כלי עבודה, שלדות וחלקי חילוף שנתרמו לעמותה ועומדים לרשותם. בדומה לדיזנגוף סנטר, הסדנה נוקטת במיחזור וקיימות כדרך חיים ופועלת למען הגדלת היצע האופניים ומספר הרוכבים בעיר.

שיתוף הפעולה עם פנימית ומתנדביה נרקם כחלק מתפיסת הקיימות המשותפת של פנימית ושל הסנטר, הרואה בסנטר פארק, שעל גג בניין B, מרכז לסדנאות ופעילויות חברתיות וקהילתיות, כמו גם פארק קיימות המטפח חקלאות עירונית, טבע עירוני, סיורים לימודיים ועוד, לצד פעילויות נוספות ייעודיות לקהילה.

יריית הפתיחה של שיתוף הפעולה תתקיים באירוע השקה שיציע התנסות בפעילות ללא תשלום, ביום שני ה-21.11.22 בין השעות 18:00-21:00. אירוע ההשקה יתקיים במסגרת אירועי "חודש לא צריכה" של עיריית תל אביב יפו והוא יכלול שירות תיקוני אופניים בחינם, עמדת שייקים מפירות מוצלים מהמקרר החברתי דיזיפרידג', סדנא לבניית ארנק משאריות אופניים ויוגרלו פרסים כמו אופניים ממוחדשים, מנוי לסדנא ואיירטאגים.

הגעה עם אופניים: בעלייה מרחוב בוגרשוב לחניון הגג, פונים שמאלה בגשר וימינה לכיוון בריכת השחייה של הולמס פלייס.

 

יש לבדוק גם

פסח במוזיאון הילדים הישראלי

פסח 2024 במוזיאון הילדים הישראלי פעילויות לכל המשפחה לרגל החג   במהלך חול המועד פסח, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.