יום שלישי , ינואר 28 2020
Home / טכנולוגי / וובפאלס רוכשת
ענבל לביא מנכל חברת webpals צילום סיון פרג'

וובפאלס רוכשת

   

 

וובפאלס החזקות דיווחה על רכישת אתר מוביל בתחום אבטחת הסייבר  לשוק האמריקאי – Securethoughts.com

תמורת 2 מיליון דולר

 

ענבל לביא, מנכ"לית וובפאלס החזקות: "מדובר בנכס הראשון והמשמעותי שלנו בתחום אבטחת הסייבר הצומח בקצב גבוה. Securethoughts מייצג הזדמנות מצוינת נוספת לקבוצת וובפאלס להרחיב את נוכחותה בצפון אמריקה ולהוסיף מקורות הכנסה חדשים לקבוצה בורטיקלים נוספים"


 

קבוצת וובפאלס (Webpals), ספקית מובילה של שירותי שיווק ממוקדי ביצועים, שמחה להודיע על רכישת האתר Securethoughts.com, אתר השוואות מוביל בתחום אבטחת סייבר לשוק האמריקאי, תמורת 2 מיליון דולר שישולמו במזומן. השלמת הרכישה, שתתבצע ברבעון השלישי של שנת 2017, צפויה להגדיל את הרווחים המדווחים של הקבוצה.

 

אבטחת סייבר הינו תחום מבטיח ומעניין שזוהה על ידי הנהלת הקבוצה כוורטיקל צמיחה עבורה. Securethoughts מהווה את הנכס המשמעותי הראשון של וובפאלס במגזר זה. בנוסף הרכישה תחזק את פעילותה של הקבוצה בצפון אמריקה וכן מהווה המשך לתהליך גיוון ההכנסות בקבוצה לוורטיקלים ומקורות הכנסה נוספים.

 

הצמיחה בשוק אבטחת הסייבר מונעת מכך שאנשים פרטיים, עסקים וממשלות מחפשים פתרונות להתמודד עם איומי פשיעת סייבר. Securethoughts מספק למבקרים בו מידע, עצות, הנחיה ותמיכה לצורך התגוננות ושמירה על תקשורת דיגיטלית ופעולות ברשת.

 

בהתאם למחקר שפורסם ע"י Cybersecurity Ventures שוק אבטחת הסייבר צפוי להמשיך בצמיחה של 12-15% מדי שנה עד 2021.

 

ענבל לביא, מנכ"לית וובפאלס החזקות, ציינה כי, "אנחנו שמחים להודיע על רכישת Securethoughts, הנכס הראשון והמשמעותי שלנו בתחום אבטחת הסייבר הצומח בקצב גבוה. Securethoughts מייצג הזדמנות מצויינת נוספת לקבוצת וובפאלס להרחיב את נוכחותה בצפון אמריקה ולהוסיף מקורות הכנסה חדשים לקבוצה בוורטיקלים נוספים".


 

אודות קבוצת Webpals

 

קבוצת Webpals שבבעלות XLMedia הנסחרת בבורסה המשנית של בריטניה AIM בשווי של כ-300 מיליון דולר, עוסקת בשיווק ופרסום דיגיטלי. הקבוצה משתמשת בערוצי שיווק שונים לאסוף תנועת משתמשים כגון ע"י פרסום והצבת מודעות או הפעלת אתרי תוכן, ומפנה את אותם משתמשים אל אתרי הלקוחות.

קבוצת וובפאלס מפעילה את חטיבות הפבלישינג והמדיה של XLmedia ומפתחת את המערכות הטכנולוגיות של הקבוצה. היא מחזיקה בשלוש חברות בתחום ה- online traffic monetization: Webpals, Dau-Up-ClicksMob ו- Marmar Media ומעסיקה כ- 350 עובדים במשרדיה ברמת החייל

 

Check Also

הודעת יח”צ: משלמים עם GARMIN

  עולם התשלומים בישראל מתחדש: לראשונה בישראל – תשלום אלחוטי באמצעות השעונים החכמים של GARMIN …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.