שבת , מאי 25 2024
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 6.4

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם אריק בנאדו, חלק ב'

14:20 קריסטל פאלאס – מנצ'סטר סיטי 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי אסטון וילה – ברנטפורד 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ברייטון – ארסנל 

21:30 סערה בממלכה עם אריק בנאדו, חלק ב'

22:25 ספורטינג ליסבון – בנפיקה 

ספורט2

14:25 נוריץ' – איפסוויץ' (צ'מפיונשיפ) 

17:50 ישראל – גרמניה (מוק' היורו, כדוריד נשים) 

19:50 (20:00) בני סכנין – הפועל חיפה 

22:10 סערה בממלכה עם אריק בנאדו, חלק ב'

22:50 את' בילבאו – מאיורקה, גמר הגביע הספרדי 

03:30 רוגבי שביעיות, הונג קונג 

ספורט3

16:20 היידנהיים – באיירן מינכן 

18:30 סערה בממלכה עם אריק בנאדו, חלק ב'

19:20 דורטמונד – שטוטגרט 

21:25 מלסונגן – פלנסבורג (כדוריד גרמני) 

23:15 (החל ב 23:00)  ניולס – בוקה ג'וניורס 

ספורט4

13:55 המבורג – קייזרסלאוטרן (בונדסליגה 2) 

16:20 אוניון ברלין – לברקוזן 

18:53 רומא – לאציו 

21:00 סערה בממלכה עם אריק בנאדו, חלק ב'

22:00 חצי גמר טורניר צ'רלסטון, טניס נשים 

ספורט טו גו

14:20 קריסטל פאלאס – מנצ'סטר סיטי

16:20 היידנהיים – באיירן מינכן

16:50 חגיגה אנגלית על גבי אסטון וילה – ברנטפורד 

19:20 ברייטון – ארסנל

19:50 (20:00) בני סכנין – הפועל חיפה

22:25 ספורטינג ליסבון – בנפיקה

22:50 את' בילבאו – מאיורקה, גמר הגביע הספרדי

 

ראשון 7.4

ספורט1

13:25 מנרסה – מלאגה (סל) 

16:40 סערה בממלכה עם אריק בנאדו, חלק ב'

17:15 מנ' יונייטד – ליברפול 

19:30 שפילד יונייטד – צ'לסי 

21:30 סערה בממלכה עם אריק בנאדו, חלק ב'

22:25 פורטו – ויטוריה גימראיש 

ספורט2

11:00 רוגבי שביעיות, הונג קונג 

14:25 אוניון סן ז'ילואז – סרקל ברוז' 

16:55 סורדוליצה – הכוכב האדום (גלזר) 

19:50 טוטנהאם – נוטינגהאם פורסט 

22:00 מרוץ הנסקאר, מרטינסוויל 

ספורט3

13:23 פרוזינונה – בולוניה 

16:20 הופנהיים – אאוגסבורג 

19:20 סערה בממלכה עם אריק בנאדו, חלק ב'

19:55 (20:15) בני ריינה – הפועל ב"ש 

ספורט4

15:25 פיינורד – איאקס 

18:45 סערה בממלכה עם אריק בנאדו, חלק ב'

19:20 ברצלונה – ריאל מדריד (סל) 

21:30 גמר טורניר צ'רלסטון, טניס נשים 

00:20 ראסינג – לאנוס 

02:50 (בין ראשון לשני) ריבר פלייט – רוסאריו 

ספורט טו גו

15:25 פיינורד – איאקס

17:15 מנ' יונייטד – ליברפול 

19:20 ברצלונה – ריאל מדריד (סל)

19:55 (20:15) בני ריינה – הפועל ב"ש

00:20 ראסינג – לאנוס 

02:50 (בין ראשון לשני) ריבר פלייט – רוסאריו 

 

שני 8.4

ספורט2

21:38 אודינזה – אינטר 

23:45 בשירות פוד מלכותו

ספורט3

12:00 טורניר מונטה קרלו, טניס 

ספורט4

20:25 פנרבחצ'ה (מדר) – אנדולו אפס (סל) 

ספורט טו גו

20:25 פנרבחצ'ה (מדר) – אנדולו אפס (סל) 

21:38 אודינזה – אינטר

 

שלישי 9.4

ספורט1

21:55 לידס – סנדרלנד (צ'מפיונשיפ) 

00:50 (בין שלישי לרביעי) קורינתיאנס – נסיונאל (סודאמריקנה)

02:50 (בין שלישי לרביעי) פלומיננסה – קולו קולו (ליברטדורס)

04:55 (בין שלישי לרביעי) ג'וניור –  אוניברסיטריו  (ליברטדורס)

ספורט2

00:50 (בין שלישי לרביעי) אסטודיאנטס – הסטרונגסט (ליברטדורס)

ספורט3

12:00 טורניר מונטה קרלו, טניס 

00:50 (בין שלישי לרביעי) גרמיו – הואצ'יפטו (ליברטדורס)

03:10 (בין שלישי לרביעי) טיגרס – קולומבוס קרו (רבע גמר אלופות אמריקה, גומלין)

05:20 (בין שלישי לרביעי) קלוב אמריקה – ניו אינגלנד (רבע גמר אלופות אמריקה, גומלין)

ספורט4

00:50 (בין שלישי לרביעי) ארחנטינוס – ראסינג (סודאמריקנה)

02:55 (בין שלישי לרביעי) בוקה ג'וניורס – טרינידנסה (סודאמריקנה)

ספורט טו גו

12:00 טורניר מונטה קרלו, טניס 

21:55 לידס – סנדרלנד (צ'מפיונשיפ)

02:55 (בין שלישי לרביעי) בוקה ג'וניורס – טרינידנסה (סודאמריקנה)

 

רביעי 10.4

ספורט1

21:55 סוונזי – סטוק סיטי (צ'מפיונשיפ) 

05:20 (בין רביעי לחמישי) מונטריי – אינטר מיאמי (מסי, רבע גמר אלופות אמריקה, גומלין)

ספורט2

12:00 טורניר מונטה קרלו, טניס 

00:50 (בין רביעי לחמישי) דפנסה אי חוסטיסיה – אולווייז רדי (סודאמריקנה)

03:20 (בין רביעי לחמישי) ראסינג קלוב – ברגנטינו (סודאמריקנה)

ספורט3

00:50 (בין רביעי לחמישי) אנדפנדייטה דל ואז'ה – סן לורנסו (ליברטדורס)

03:20 (בין רביעי לחמישי) סאו פאולו – קוברסל (ליברטדורס)

ספורט4

00:50 (בין רביעי לחמישי) אתלטיקו מיניירו – רוסאריו (ליברטדורס)

03:20 (בין רביעי לחמישי) פלמנגו – פלסטינו (ליברטדורס)

ספורט טו גו

12:00 טורניר מונטה קרלו, טניס 

21:55 סוונזי – סטוק סיטי (צ'מפיונשיפ) 

05:20 (בין רביעי לחמישי) מונטריי – אינטר מיאמי (מסי, רבע גמר אלופות אמריקה, גומלין)

 

חמישי 11.4

ספורט1

19:35 אולימפיאקוס – פנרבחצ'ה (רבע גמר קונפרנס ליג) 

21:50 חגיגה אירופית (רבע גמר ליגה אירופית)

02:50 (בין חמישי לשישי) קרוזיירו – אליאנסה (סודאמריקנה)

ספורט2

12:00 טורניר מונטה קרלו, טניס 

21:50 ליברפול – אטאלנטה (רבע גמר ליגה אירופית) 

00:50 (בין חמישי לשישי) קיטו – בוטפוגו (ליברטדורס)

02:55 (בין חמישי לשישי) פלמיירס – ליברפול (ליברטדורס)

ספורט3

19:35 ויקטוריה פלזן – פיורנטינה  (רבע גמר קונפרנס ליג) 

21:50 מילאן – רומא (רבע גמר ליגה אירופית) 

00:50 (בין חמישי לשישי) לאנוס – דפורטיבו גרסילאסו (סודאמריקנה)

04:50 (בין חמישי לשישי) דלפין – בלגראנו (סודאמריקנה)

ספורט4

21:50 לברקוזן – ווסט האם (רבע גמר ליגה אירופית) 

02:50 (בין חמישי לשישי) ריבר פלייט – נסיונל (ליברטדורס)

ספורט טו גו

12:00 טורניר מונטה קרלו, טניס 

19:35 אולימפיאקוס – פנרבחצ'ה (רבע גמר קונפרנס ליג) 

21:50 ליברפול – אטאלנטה (רבע גמר ליגה אירופית

21:50 מילאן – רומא (רבע גמר ליגה אירופית) 

02:50 (בין חמישי לשישי) ריבר פלייט – נסיונל (ליברטדורס)

 

שישי 12.4

ספורט1

19:25 הרטה ברלין – האנזה רוסטוק (בונדסליגה 2) 

21:25 אאוגסבורג – אוניון ברלין 

ספורט2

21:55 פלימות – לסטר (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

22:10 ז'יל ויסנטה – ספורטינג ליסבון 

ספורט4

12:00 רבעי גמר מונטה קרלו, טניס 

21:38 לאציו – סלרניטנה (וייסמן) 

ספורט טו גו

12:00 רבעי גמר מונטה קרלו, טניס 

19:25 הרטה ברלין – האנזה רוסטוק (בונדסליגה 2)

21:25 אאוגסבורג – אוניון ברלין 

21:55 פלימות – לסטר (צ'מפיונשיפ) 


יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 11.5 ספורט1 14:20 פולהאם – מנ' סיטי  16:50 חגיגה אנגלית על גבי טוטנהאם – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.