שבת , מאי 25 2024
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 20.4

ספורט1

13:40 סערה בממלכה (המיטב)

14:25 לסטר – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) 

16:50 לוטון – ברנטפורד משולב עם שפילד יונייטד – ברנלי 

19:05 מנצ'סטר סיטי – צ'לסי (חצי גמר הגביע האנגלי) 

21:40 גנק – אנדרלכט 

ספורט2

15:25 פנרבחצ'ה (מדר) – דרושאפקה (סל) 

17:40 (18:00) מכבי נתניה – הפועל י-ם 

20:40 סערה בממלכה (המיטב)

21:20 וולבס – ארסנל 

23:30 כדורעף חופים, מקסיקו 

ספורט3

13:55 קייזרסלאוטרן – ויסבאדן (בונדסליגה 2)

16:20 הופנהיים – מנשנגלאדבך עם פריצות לקלן – דארמשטאט 

19:20 אוניון ברלין – באיירן מינכן 

21:25 המבורג – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

23:30 (ראשוני מ 15:00) חצי גמר 1 שטוטגרט, טניס נשים 

01:30 (ראשוני מ 17:00) חצי גמר 2 שטוטגרט, טניס נשים 

ספורט4

14:00 דיימונד ליג, שיאמן 

16:00 סערה בממלכה (המיטב)

16:40 (17:00) מכבי ת"א – הפועל חיפה 

19:40 (20:00) מכבי פ"ת – הפועל ת"א 

22:15 סערה בממלכה (המיטב)

ספורט טו גו

14:00 דיימונד ליג, שיאמן

14:20 לסטר – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ)

16:40 (17:00) מכבי ת"א – הפועל חיפה

16:50 לוטון – ברנטפורד משולב עם שפילד יונייטד – ברנלי

19:05 מנצ'סטר סיטי – צ'לסי (חצי גמר הגביע האנגלי)

19:40 (20:00) מכבי פ"ת – הפועל ת"א

21:20 וולבס – ארסנל

 

ראשון 21.4 

ספורט1

14:00 גמר טורניר שטוטגרט, טניס נשים 

17:40 סערה בממלכה (המיטב)

18:20 פולהאם – ליברפול 

20:25 אנדולו אפס – טורק טלקום (סל טורקי) 

22:25 ספורטינג ליסבון – ויטוריה גימראיש  

00:30 (ראשוני מ 17:30) פמליקאו – פרוטימוננסה 

ספורט2

13:25 סראגוסה – ריאל מדריד (סל) 

15:25 אברטון – נוטינגהאם פורסט 

17:20 קובנטרי – מנצ'סטר יונייטד (חצי גמר הגביע האנגלי) 

19:30 (החל ב 19:00)  ניימיכן (שרי) – פיינורד (גמר הגביע ההולנדי) 

ספורט3

14:25 האנובר – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

16:25 ורדר ברמן – שטוטגרט  

18:20 דורטמונד – לברקוזן  

20:25 פרייבורג – מיינץ  

22:30 (החל ב 22:00) מרוץ הנסקאר, טלדגה 

ספורט4

11:20 מרתון לונדון 

15:00 פוקסה ברלין – קיל (כדוריד גרמני) 

16:50 קריסטל פאלאס – ווסט האם משולב עם אסטון וילה – בורנמות   

19:40 לקראת הפועל פ"ת – בית"ר י-ם – פאנל 

20:10 (20:15) הפועל פ"ת – בית"ר י-ם 

22:35 פספורט – פאנל  

23:30 סערה בממלכה (המיטב) 

ספורט טו גו

17:20 קובנטרי – מנצ'סטר יונייטד (חצי גמר הגביע האנגלי)

18:20 פולהאם – ליברפול

20:05 (20:15) הפועל פ"ת – בית"ר י-ם

22:25 ספורטינג ליסבון – ויטוריה גימראיש  

 

שני 22.4 – ערב פסח

ספורט1

21:55 מידלסברו – לידס (צ'מפיונשיפ) 

ספורט2

19:23 רומא – בולוניה 

21:38 מילאן – אינטר 

ספורט3

19:55 סיבאספור – פנרבחצ'ה 

22:10 פארנסה – בנפיקה 

ספורט4

ספורט טו גו

19:23 רומא – בולוניה 

21:38 מילאן – אינטר 

21:55 מידלסברו – לידס (צ'מפיונשיפ) 

 

שלישי 23.4

ספורט1

21:50 ארסנל – צ'לסי  

03:20 (בין שלישי לרביעי) ארחנטינוס ג'וניורס – קורינתיאנס  (סודאמריקנה)

ספורט2

21:55 לסטר – סאותהמפטון (צ'מפיונשיפ) 

00:50 (בין שלישי לרביעי) אסטודיאנטס – גרמיו (ליברטדורס)

02:55 (בין שלישי לרביעי) את' מיניירו – פניארול (ליברטדורס) 

04:55 (בין שלישי לרביעי) אליאנסה – אוניברסידאד קתוליקה  (סודאמריקנה)

ספורט3

20:55 אל הילאל – אל עין (אצילי, חצי גמר אלופות אסיה, גומלין) 

00:50 (בין שלישי לרביעי) קראקאס – רוסאריו  (ליברטדורס)

02:55 (בין שלישי לרביעי) ליברפול – סן לורנסו (ליברטדורס)

ספורט4

21:55 לאציו – יובנטוס (חצי גמר הגביע, גומלין) 

00:50 (בין שלישי לרביעי) אוניון לה קאלרה – קרוזיירו (סודאמריקנה)

04:50 (בין שלישי לרביעי) ג'וניור – קיטו (ליברטדורס)

ספורט טו גו

21:50 ארסנל – צ'לסי 

21:55 לאציו – יובנטוס (חצי גמר הגביע, גומלין)

 

רביעי 24.4

ספורט1

21:50 מנ' יונייטד – שפילד יונייטד 

00:00 (ראשוני מ 22:00) איאקס – אקסלסיור 

02:50 (בין רביעי לחמישי) בראגנטינו – לוקניו (סודאמריקנה)

ספורט2

19:40 קיילצה – מגדבורג (כדוריד אלופות) 

21:50 אברטון – ליברפול 

00:50 (בין רביעי לחמישי) נסיונאל – טאצ'ירה (ליברטדורס)

03:20 (בין רביעי לחמישי) אינדפנדיינטה דל ואז'ה – פלמיירס (ליברטדורס)

ספורט3

12:00 טורניר מדריד, טניס נשים 

21:35 וולבס – בורנמות משולב עם קריסטל – פאלאס – ניוקאסל (22:00) 

00:50 (בין רביעי לחמישי) בוטפוגו – אוניברסיטאריו (ליברטדורס)

03:20 (בין רביעי לחמישי) בוליבאר – פלמנגו (ליברטדורס)

ספורט4

12:00 טורניר מדריד, טניס 

21:55 אטאלנטה – פיורנטינה (חצי גמר גביע, גומלין) 

00:50 (בין רביעי לחמישי) קוקאימבו – ראסינג (סודאמריקנה)

02:55 (בין רביעי לחמישי) ליברטאד – ריבר פלייט (ליברטדורס)

ספורט טו גו

12:00 טורניר מדריד, טניס 

21:50 מנ' יונייטד – שפילד יונייטד

21:50 אברטון – ליברפול

02:55 (בין רביעי לחמישי) ליברטאד – ריבר פלייט (ליברטדורס)

 

חמישי 25.4

ספורט1

12:00 טורניר מדריד, טניס נשים 

21:25 אנטוורפן – אוניון סן ז'ילואז 

02:50 (בין חמישי לשישי) פורטלזה – בוקה ג'וניורס (סודאמריקנה)

04:55 (בין חמישי לשישי) דלפין – אינטרנסיונל (סודאמריקנה)

ספורט2

19:40 הירנביין – פ.ס.וו. איינדהובן 

21:50 ברייטון – מנצ'סטר סיטי  

00:50 (בין חמישי לשישי) מטרופוליטנוס – לאנוס (סודאמריקנה)

ספורט3

19:40 וספרם – אולבורג (כדוריד אלופות) 

21:40 פ.ס.ז' – ברצלונה (כדוריד אלופות) 

00:50 (בין חמישי לשישי) קוברסאל – טאז'רס (ליברטדורס)

04:50 (בין חמישי לשישי) מדיין – דפנסה אי חוסטיסיה (סודאמריקנה)

ספורט4

12:00 טורניר מדריד, טניס 

00:50 (בין חמישי לשישי) סרו פורטינו – פלומיננסה (ליברטדורס)

02:55 (בין חמישי לשישי) ברצלונה – סאו פאולו (ליברטדורס)

ספורט טו גו

12:00 טורניר מדריד, טניס 

19:40 הירנביין – פ.ס.וו. איינדהובן

21:50 ברייטון – מנצ'סטר סיטי 

02:50 (בין חמישי לשישי) פורטלזה – בוקה ג'וניורס (סודאמריקנה)

 

שישי 26.4

ספורט1

19:25 סט. פאולי – האנזה רוסטוק (בונדסליגה 2) 

21:25 בוכום – הופנהיים  

ספורט2

21:55 ק.פ.ר – לידס (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

12:00 טורניר מדריד, טניס נשים 

ספורט4

12:00 טורניר מדריד, טניס 

ספורט טו גו

12:00 טורניר מדריד, טניס 

19:25 סט. פאולי – האנזה רוסטוק (בונדסליגה 2)

21:55 ק.פ.ר – לידס (צ'מפיונשיפ)

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 11.5 ספורט1 14:20 פולהאם – מנ' סיטי  16:50 חגיגה אנגלית על גבי טוטנהאם – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.