שבת , אפריל 13 2024
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת 3.2

ספורט1

13:45 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן, חלק ב'

14:20 אברטון – טוטנהאם 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ניוקאסל – לוטון  

18:55 סיכום היום באנגליה  

19:20 שפילד יונייטד – אסטון וילה  

21:25 הרטה ברלין – המבורג (בונדסליגה 2)  

ספורט2

13:55 סט. פאולי – גרויתר פורת (בונדסליגה 2)  

16:20 באיירן מינכן – מנשנגלאדבך  

18:30 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן, חלק ב'

19:10 (19:30) הפועל ת"א – מ.ס. אשדוד  

21:40 גנק – אוניון סן ז'ילואז  

ספורט3

14:25 מרקזפנדי – בשיקטאש (סל)  

16:25 דארמשטאט – לברקוזן  

18:53 פרוזינונה – מילאן  

20:55 איאקס – פ.ס.וו. איינדהובן  

23:00 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן, חלק ב'

ספורט4

14:40 (15:00) מכבי נתניה – מכבי פ"ת 

17:10 (17:30) בני סכנין – הפועל ב"ש  

19:55 פמליקאו – ספורטינג ליסבון  

22:25 פורטו – ריו אבה  

ספורט טו גו

14:20 אברטון – טוטנהאם

14:40 מכבי נתניה – מכבי פ"ת

16:30 באיירן מינכן – מנשנגלאדבך

17:10 בני סכנין – הפועל ב"ש

19:10 הפועל ת"א – מ.ס. אשדוד

20:55 איאקס – פ.ס.וו. איינדהובן  

 

ראשון 4.2

ספורט1

13:25 ריאל מדריד – ג'ירונה (סל)  

15:50 מנצ'סטר יונייטד – ווסט האם  

18:15 ארסנל – ליברפול  

20:30 (החל ב 20:00) בנפיקה – ז'יל ויסנטה  

23:00 הסבב העולמי באתלטיקה אולמות, בוסטון  

ספורט2

13:55 מידלסברו – סנדרלנד (צ'מפיונשיפ)  

15:55 צ'לסי – וולבס  

18:00 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן, חלק ב'

19:25 ברצלונה – ולנסיה משולב עם פנרבחצ'ה (מדר) – גלאטסראי (סל)  

21:30 (ראשוני מ 19:30) אנדרלכט – גנט 

00:05 ריבר פלייט – ולס 

ספורט3

14:25 אנטוורפן – קלאב ברוז'  

16:25 וולפסבורג – הופנהיים  

18:20 לייפציג – אוניון ברלין  

20:40 צ'לסי – אברטון (נשים)

03:00 (בין ראשון לשני) מרוץ הנסקאר, לוס אנג'לס 

ספורט4

15:00 גמר טורניר לינץ, טניס נשים  

17:00 אנדולו אפס – באחצ'שהיר (סל)  

19:25 לקראת הדרבי הירושלמי – פאנל 

19:55 (20:00) הפועל ירושלים – בית"ר ירושלים  

22:15 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 – פאנל 

23:15 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן, חלק ב'

ספורט טו גו

13:25 ריאל מדריד – ג'ירונה (סל) 

13:55 מידלסברו – סנדרלנד (צ'מפיונשיפ)

15:50 מנצ'סטר יונייטד – ווסט האם 

15:55 צ'לסי – וולבס

18:15 ארסנל – ליברפול  

19:25 הפועל ירושלים – בית"ר ירושלים

22:15 פספורט

23:15 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן, חלק ב'

 

שני 5.2

ספורט1

21:50 ברנטפורד – מנצ'סטר סיטי  

ספורט2

11:00 טורניר אבו דאבי, טניס נשים 

21:38 רומא – קליארי 

ספורט3

17:55 דארושפקה – בודרומספור (סל)  

20:55 טרוויזו – וירטוס בולוניה (סל)  

ספורט4

21:50 סן לורנסו – אוניון סנטה פה  

00:05 טיגרה – בוקה ג'וניורס  

ספורט טו גו

21:50 ברנטפורד – מנצ'סטר סיטי 

21:38 רומא – קליארי

00:05 טיגרה – בוקה ג'וניורס

 

שלישי 6.2

ספורט1

21:40 לברקוזן – שטוטגרט (רבע גמר גביע) 

ספורט2

11:00 טורניר אבו דאבי, טניס נשים 

20:55 ניימיכן (שרי) – דן האג (רבע גמר הגביע ההולנדי)  

03:00 (בין שלישי לרביעי) קומוניקסיונס – מונטריי (גביע האלופות של אמריקה)

ספורט3

19:00 הסבב העולמי באתלטיקה אולמות, פולין  

21:35 פלימות – לידס (גביע, משחק חוזר) 

02:20 (בין שלישי לרביעי) פוארטו קאביו – דפנסור (מוק' הליברטדורס)

05:00 (בין שלישי לרביעי) ריאל אסטלי – קלוב אמריקה (גביע האלופות של אמריקה)

ספורט4

21:50 מאיורקה – ריאל סוסידאד, חצי גמר הגביע הספרדי  

ספורט טו גו

11:00 טורניר אבו דאבי, טניס נשים

21:40 לברקוזן – שטוטגרט (גביע)

21:50 מאיורקה – ריאל סוסידאד, חצי גמר הגביע הספרד

 

רביעי 7.2

ספורט1

19:40 (20:00) בשיקטאש – הפועל ת"א (יורוקאפ)  

22:20 אתלטיקו מדריד – אתלטיק בילבאו, חצי גמר הגביע הספרדי  

ספורט2

11:00 טורניר אבו דאבי, טניס נשים 

19:25  ליון – ליל (שמינית גמר הגביע הצרפתי)  

22:05 פ.ס.ז'. – ברסט (שמינית גמר הגביע הצרפתי)  

01:00 הרדיאנו – דפורטיבו טולוקה (גביע האלופות של אמריקה)

05:00 (בין רביעי לחמישי) ונקובר – טיגרס (גביע האלופות של אמריקה)

ספורט3

17:55 סנטה קלרה – פורטו (רבע גמר הגביע)  

19:55 (החל ב 19:45) קאמבור – ויטסה (רבע גמר הגביע ההולנדי)  

21:50 אסטון וילה – צ'לסי (גביע, משחק חוזר) 

03:00 פורג' – גוודלחרה (גביע האלופות של אמריקה)

ספורט4

19:20 מיינץ – אוניון ברלין (השלמה)  

21:40 זארברוקן – מנשנגלאדבך (רבע גמר גביע)  

02:20 (בין רביעי לחמישי) אאורורה – מלגאר (מוק' הליברטדורס)

ספורט טו גו

11:00 טורניר אבו דאבי, טניס נשים 

19:25  ליון – ליל (שמינית גמר הגביע הצרפתי)  

19:40 (20:00) בשיקטאש – הפועל ת"א (יורוקאפ)

22:05 פ.ס.ז'. – ברסט (שמינית גמר הגביע הצרפתי)  

22:20 אתלטיקו מדריד – אתלטיק בילבאו, חצי גמר הגביע הספרדי  

 

חמישי 8.2

ספורט1

19:00 הגרלת ליגת האומות 

21:40 רואן – מונאקו (שמינית גמר הגביע הצרפתי)  

ספורט2

20:40 ויטוריה גימראיש – ז'יל ויסנטה (רבע גמר הגביע)  

22:40 ויזלה – בנפיקה (רבע גמר הגביע)  

ספורט3

11:00 טורניר אבו דאבי, טניס נשים 

21:25 פוקסה ברלין – פלנסבורג (כדוריד גרמני)  

02:20  (בין חמישי לשישי) אאוקאס – נסיונאל (מוק' הליברטדורס)

ספורט4

20:55 כרונינגן – פורטונה סיטארד (רבע גמר הגביע ההולנדי)  

ספורט טו גו

11:00 טורניר אבו דאבי, טניס נשים

20:40 ויטוריה גימראיש – ז'יל ויסנטה (רבע גמר הגביע)  

21:40 רואן – מונאקו (שמינית גמר הגביע הצרפתי) 

22:40 ויזלה – בנפיקה (רבע גמר הגביע)

 

שישי 9.2

ספורט1

19:25 המבורג – האנובר (בונדסליגה 2)  

21:25 דורטמונד – פרייבורג  

ספורט2

11:00 רבעי גמר טורניר אבו דאבי, טניס נשים 

21:55 שפילד וונסדיי – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ)

ספורט3

ספורט4

02:05 (בין שישי לשבת) ראסינג – סן לורנסו 

ספורט טו גו

11:00 רבעי גמר טורניר אבו דאבי, טניס נשים 

19:25 המבורג – האנובר (בונדסליגה 2)  

21:25 דורטמונד – פרייבורג  

21:55 שפילד וונסדיי – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ)

02:05 (בין שישי לשבת) ראסינג – סן לורנסו 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 30.3 ספורט1 15:20 ניוקאסל – ווסט האם  17:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.