שבת , אפריל 13 2024
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 10.2

ספורט1

13:50 "דה דברת שואו" עם דווייט יורק

14:20 מנצ'סטר סיטי – אברטון 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי  טוטנהאם – ברייטון 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 נוטינגהאם – ניוקאסל 

21:30 הסבב העולמי באתלטיקה באולמות, צרפת 

ספורט2

14:25 איפסוויץ' – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) 

16:50 ליברפול – ברנלי 

19:20 לברקוזן – באיירן מינכן 

21:25 קייזרסלאוטרן – פאדרבורן (בונדסליגה 2) 

ספורט3

13:00 חצי גמר טורניר אבו דאבי, טניס נשים 

15:00 חצי גמר טורניר אבו דאבי, טניס נשים 

17:25 הכוכב האדום בלגרד (גלזר) – ווז'דובאץ 

19:30 (דחוי מ 16:30) ורדר ברמן – היידנהיים 

21:38 סאסואולו – טורינו 

00:05 בוקה ג'וניורס – דפנסה  אי חוסטיסיה 

ספורט4

14:40 (15:00) מכבי ת"א – בני סכנין 

17:15 (17:30) הפועל חדרה – הפועל ת"א 

19:45 "דה דברת שואו" עם דווייט יורק

ספורט טו גו

14:20 מנצ'סטר סיטי – אברטון 

14:40 (15:00) מכבי ת"א – בני סכנין 

16:50 ליברפול – ברנלי 

17:15 (17:30) הפועל חדרה – הפועל ת"א

19:20 לברקוזן – באיירן מינכן 

00:05 בוקה ג'וניורס – דפנסה  אי חוסטיסיה

 

ראשון 11.2

ספורט1

11:55 גלאטסראי – אנדולו אפס (סל) 

13:50 (החל ב 13:30)  בראוגן – ריאל מדריד (סל) 

15:50 ווסט האם – ארסנל 

18:20 אסטון וילה – מנצ'סטר יונייטד  

20:30 "דה דברת שואו" עם דווייט יורק

21:38 מילאן – נאפולי 

ספורט2

15:00 גמר טורניר אבו דאבי, טניס נשים 

19:25 לקראת הפועל ב"ש – מכבי נתניה – פאנל 

19:55 (20:00) הפועל ב"ש – מכבי נתניה 

22:15 פספורט – סיכום סוף השבוע  פאנל 

23:10 "דה דברת שואו" עם דווייט יורק

ספורט3

14:25 סמסונספור (לוי) – פנרבחצ'ה (מדר, סל) 

16:20 שטוטגרט – מיינץ 

18:20 הופנהיים – קלן 

20:25 (החל ב 20:00) ספורטינג ליסבון – בראגה 

22:25 ויטוריה גימראיש – בנפיקה 

ספורט4

13:23 פיורנטינה – פרוזינונה 

15:25 הירנביין – איאקס 

17:40 וולנדאם – פ.ס.וו. איינדהובן 

20:00 הסבב העולמי באתלטיקה באולמות, ניו יורק 

22:00 דפורטיבו רייסטרה – ריבר פלייט 

ספורט טו גו

14:25 סמסונספור (לוי) – פנרבחצ'ה (מדר, סל)

15:50 ווסט האם – ארסנל 

18:20 אסטון וילה – מנצ'סטר יונייטד  

19:25 לקראת הפועל ב"ש – מכבי נתניה – פאנל 

19:55 (20:00) הפועל ב"ש – מכבי נתניה 

21:38 מילאן – נאפולי 

22:15 פספורט – סיכום סוף השבוע

 

שני 12.2

ספורט1

19:40 (20:00) הפועל חיפה – הפועל ירושלים 

ספורט2

21:50 קריסטל פאלאס – צ'לסי  

00:00 בשירות פוד מלכותו 

ספורט3

18:55 קייסריספור – בשיקטאש 

22:10 ארוקה – פורטו 

ספורט4

13:00 טורניר דוחא, טניס נשים 

ספורט טו גו

19:40 (20:00) הפועל חיפה – הפועל ירושלים

21:50 קריסטל פאלאס – צ'לסי

 

שלישי 13.2

ספורט1

21:55 בריסטול סיטי – סאותהמפטון (צ'מפיונשיפ) 

ספורט2

13:00 טורניר דוחא, טניס נשים 

ספורט3

02:20 (בין שלישי לרביעי) דפנסור – פוארטו קאביו(מוק' הליברטדורס, גומלין)

05:00 (בין שלישי לרביעי) גוואדלחרה – פורג' (גביע אלופות אמריקה, גומלין)

ספורט טו גו

21:55 בריסטול סיטי – סאותהמפטון (צ'מפיונשיפ) 

 

רביעי 14.2

ספורט1

19:40 גוג – ברצלונה (כדוריד אלופות) 

21:40 קיילצה – קיל (כדוריד אלופות) 

ספורט2

19:53 בולוניה – פיורנטינה 

21:55 מילוול – איפסוויץ' (צ'מפיונשיפ) 

03:00 (בין רביעי לחמישי) טיגרס – ונקובר (גביע אלופות אמריקה, גומלין)

ספורט3

15:55 נאסף – אל עין (אצילי, אלופות אסיה) 

18:55 ארמני מילאנו – טרנטו (רבע גמר גביע, סל איטלקי) 

21:40 ונציה – פיסטויה (רבע גמר גביע, סל איטלקי) 

02:20 (בין רביעי לחמישי) מלגאר – אאורורה (מוק' ליברטדורס)

ספורט4

13:00 טורניר דוחא, טניס נשים 

19:55 אל פיחא (וואקמה) – אל נאסר (רונאלדו, אלופות אסיה) 

00:05 בוקה ג'וניורס – קורדובה 

02:20 (בין רביעי לחמישי) את' טוקומאן – ריבר פלייט 

ספורט טו גו

19:40 גוג – ברצלונה (כדוריד אלופות) 

21:40 קיילצה – קיל (כדוריד אלופות) 

00:05 בוקה ג'וניורס – קורדובה 

02:20 (בין רביעי לחמישי) את' טוקומאן – ריבר פלייט 

 

חמישי 15.2

ספורט1

19:35 חגיגה אירופית על גבי פיינורד – רומא (שלב הנוקאאוט, אירופית) 

21:50 חגיגה אירופית על גבי בנפיקה – טולוז (שלב הנוקאאוט, אירופית) 

ספורט2

14:30 רבעי גמר טורניר דוחא, טניס נשים 

19:35 אולימפיאקוס – פרנצווארוש (אבו פאני, קונפרנס ליג) 

21:50 (22:00) מכבי חיפה – גנט (שלב הנוקאאוט, קונפרנס ליג) 

ספורט3

15:50 נוובאחור – איתיחאד (בנזמה, אלופות אסיה) 

19:35 אוניון סן ז'לואז – פרנקפורט (ליגה אירופית) 

21:50 איאקס – בודו גלימט (שלב הנוקאאוט, קונפרנס ליג) 

02:20 (בין חמישי לשישי) נסיונאל – אאוקס (מוק' הליברטדורס)

ספורט4

18:55 ריאל מדריד – מורסיה (רבע גמר גביע, סל ספרדי) 

21:50 מילאן – רן (שלב הנוקאאוט, אירופית)  

ספורט טו גו

19:35 חגיגה אירופית על גבי פיינורד – רומא (שלב הנוקאאוט, אירופית) 

19:35 אולימפיאקוס – פרנצווארוש (אבו פאני, קונפנרס ליג) 

21:50 חגיגה אירופית על גבי בנפיקה – טולוז (שלב הנוקאאוט, אירופית) 

21:50 (22:00) מכבי חיפה – גנט (שלב הנוקאאוט, קונפרנס ליג) 

 

שישי 16.2

ספורט1

19:25 האנובר – גרויתר פורת (בונדסליגה 2) 

21:25 קלן – ורדר ברמן 

ספורט2

16:00 חצי גמר טורניר דוחא, טניס נשים 

18:30 חצי גמר טורניר דוחא, טניס נשים 

21:55 ווסט ברומיץ' – סאותהמפטון (צ'מפיונשיפ)  

23:55 (ראשוני מ 21:15) צ'לסי – מנצ'סטר סיטי (נשים)

ספורט3

20:55 פ.ס.וו. איינדהובן – הראקלס 

ספורט4

18:55 ברצלונה – מנרסה (רבע גמר גביע, סל ספרדי) 

21:53 אינטר – סלרניטנה (וייסמן)  

ספורט טו גו

19:25 האנובר – גרויתר פורת (בונדסליגה 2) 

21:53 אינטר – סלרניטנה (וייסמן)

21:55 ווסט ברומיץ' – סאותהמפטון (צ'מפיונשיפ) 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 30.3 ספורט1 15:20 ניוקאסל – ווסט האם  17:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.