שבת , אפריל 13 2024
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 6.1

ספורט1

14:25 מילוול – לסטר (גביע אנגלי) 

16:55 חגיגת גביע אנגלי על גבי ק.פ.ר. – בורנמות 

19:25 מידלסברו – אסטון וילה (גביע אנגלי) 

21:38 סאסואולו – פיורנטינה 

ספורט2

13:30 אפקט פפ גווארדיולה

14:40 סנדרלנד – ניוקאסל (גביע אנגלי) 

16:55 סטוק – ברייטון (גביע אנגלי) 

19:25 צ'לסי – פרסטון (גביע אנגלי) 

21:40 ניס – אוקזר (גביע צרפתי) 

ספורט3

10:30 חצי גמר טורניר בריסביין, טניס נשים 

13:23 אינטר – ורונה 

16:55 לוגו – אתלטיקו מדריד (גביע) 

19:25 בויוקצ'קמג'ה – פנרבחצ'ה (מדר, סל) 

21:25 טרוויזו – וארזה (סל) 

ספורט4

11:55 סמסונספור (לוי) – בשיקטאש (סל) 

14:40 (15:00) הפועל ב"ש – בני ריינה 

17:15 (החל ב 17:00) ג'ילינגהאם – שפילד יונייטד (גביע אנגלי) 

19:10 (19:30) מכבי נתניה – הפועל ת"א 

22:25 אראנדינה – ריאל מדריד (גביע) 

ספורט טו גו

14:40 סנדרלנד – ניוקאסל (גביע אנגלי) 

14:40 (15:00) הפועל ב"ש – בני ריינה 

19:15 (19:30) מכבי נתניה – הפועל ת"א

19:25 מידלסברו – אסטון וילה (גביע אנגלי)

22:25 אראנדינה – ריאל מדריד (גביע)

 

ראשון 7.1

ספורט1

15:55 חגיגת גביע אנגלי על גבי פיטרבורו – לידס 

18:20 ארסנל – ליברפול (גביע אנגלי) 

20:30 אפקט פפ גווארדיולה

21:38 רומא – אטאלנטה 

ספורט2

14:50 אפקט פפ גווארדיולה

15:55 מנצ'סטר סיטי – האדרספילד (גביע אנגלי) 

17:55 ברצלונה – אוברדוירו (סל) 

19:50 (החל ב 19:30) באסקוניה – ריאל מדריד (סל) 

21:40 רבל – פ.ס.ז' (גביע) 

ספורט3

06:30 גמר טורניר בריסביין, טניס נשים 

12:55 בורגוס – מאיורקה (גביע) 

15:55 ווסט האם – בריסטול סיטי (גביע אנגלי) 

18:55 סלמנקה – ויאריאל (גביע) 

19:55 אייבר – אתלטיק בילבאו משולב עם סלמנקה – ויאריאל (גביע) 

21:55 בארבאסטרו – ברצלונה (גביע) 

02:30 (בין ראשון לשני) טורניר אדלייד, טניס נשים 

ספורט4

12:55 אמורבייטה  – סלטה ויגו (גביע) 

15:55 שרוסברי – רקסהאם (גביע אנגלי) 

18:20 אפקט פפ גווארדיולה

19:25 לקראת מכבי ת"א – הפועל חדרה – פאנל 

19:55 (20:00) מכבי ת"א – הפועל חדרה  

22:15 פספורט 

23:10 אפקט פפ גווארדיולה

ספורט טו גו

15:55 מנצ'סטר סיטי – האדרספילד (גביע אנגלי)

15:55 ווסט האם – בריסטול (גביע אנגלי) 

18:20 ארסנל – ליברפול (גביע אנגלי)

19:25 לקראת מכבי ת"א – הפועל חדרה 

19:55 (20:00) מכבי ת"א – הפועל חדרה 

21:55 בארבאסטרו – ברצלונה (גביע)

22:15 פספורט

 

שני 8.1

ספורט1

19:40 (20:00) בית"ר י-ם – מ.ס. אשדוד 

ספורט2

21:00 אפקט פפ גווארדיולה

22:10 וויגאן – מנצ'סטר יונייטד (גביע אנגלי) 

00:15 אפקט פפ גווארדיולה

ספורט3

10:00 טורניר אדלייד, טניס נשים 

02:30 טורניר אדלייד, טניס נשים 

ספורט טו גו

19:40 (20:00) בית"ר י-ם – מ.ס. אשדוד 

22:10 וויגאן – מנצ'סטר יונייטד (גביע אנגלי)

 

שלישי 9.1

ספורט1

19:10 (19:30) הפועל ת"א – לונדון ליונס(יורוקאפ) 

ספורט2

10:00 טורניר אדלייד, טניס נשים 

21:55 מידלסברו – צ'לסי (חצי גמר גביע הליגה) 

02:30 טורניר אדלייד, טניס נשים 

ספורט3

18:55 ויטקוביץ רידרה (צ'כיה) – סקלפטה (שבדיה), חצי גמר ליגת האלופות בהוקי קרח 

21:10 סרבט ז'נבה (שוייץ) – לוקו ראומה (פינלנד), חצי גמר ליגת האלופות בהוקי קרח 

ספורט4

20:40 ספורטינג ליסבון – טונדלה (גביע) 

22:40 אשטוריל – פורטו (גביע) 

ספורט טו גו

19:10 (19:30) הפועל ת"א – לונדון (יורוקאפ)

21:55 מידלסברו – צ'לסי (חצי גמר גביע הליגה) 

 

רביעי 10.1

ספורט1

21:55 ליברפול – פולהאם (חצי גמר גביע הליגה) 

ספורט2

20:50 ריאל מדריד – אתלטיקו מדריד (חצי גמר הסופרקאפ) 

ספורט3

18:50 צרפת – צפון מקדוניה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:35 גרמניה – שוייץ (אליפות אירופה בכדוריד) 

04:00 רבעי גמר 1+2 טורניר אדלייד, טניס נשים 

ספורט4

22:40 בנפיקה – בראגה (גביע) 

ספורט טו גו

20:50 ריאל מדריד – אתלטיקו מדריד (חצי גמר הסופרקאפ) 

21:55 ליברפול – פולהאם (חצי גמר גביע הליגה)

 

חמישי 11.1

ספורט1

19:40 אפקט פפ גווארדיולה

20:50 ברצלונה – אוסאסונה (חצי גמר הסופרקאפ) 

23:10 אפקט פפ גווארדיולה

ספורט3

08:30 רבעי גמר 3+4, טורניר אדלייד, טניס נשים 

22:10 ויטוריה גימראיש – פנאפיאל (גביע)

ספורט4

18:50 סלובניה – איי פארו (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 דנמרק – צ'כיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

ספורט טו גו

18:50 סלובניה – איי פארו (אליפות אירופה בכדוריד) 

20:50 ברצלונה – אוסאסונה (חצי גמר הסופרקאפ)

21:20 דנמרק – צ'כיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

 

שישי 12.1

ספורט1

21:20 באיירן מינכן – הופנהיים 

23:30 אפקט פפ גווארדיולה

ספורט2

21:55 האל – נוריץ' (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

07:30 חצי גמר טורניר אדלייד, טניס נשים 

11:30 חצי גמר טורניר אדלייד, טניס נשים 

ספורט4

18:50 איסלנד – סרביה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 ספרד – קרואטיה (אליפות אירופה בכדוריד)  

ספורט טו גו

07:30 חצי גמר טורניר אדלייד, טניס נשים 

11:30 חצי גמר טורניר אדלייד, טניס נשים 

18:50 איסלנד – סרביה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 ספרד – קרואטיה (אליפות אירופה בכדוריד)  

21:20 באיירן מינכן – הופנהיים

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 30.3 ספורט1 15:20 ניוקאסל – ווסט האם  17:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.