שבת , אפריל 13 2024
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 27.1

ספורט1

12:00 תחרות אתלטיקה באולמות, קזחסטן 

14:20 איפסוויץ' – מיידסטון (גביע אנגלי) 

16:50 חגיגת גביע אנגלי על גבי לסטר – ברמינגהאם (גביע אנגלי) 

19:05 ראיון מיוחד עם אלן שירר

19:40 פ.ס.וו. איינדהובן – אלמירה 

21:55 הראקלס – איאקס 

00:00 ראיון מיוחד עם אלן שירר

ספורט2

15:50 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן

16:25 ראיון מיוחד עם אלן שירר

16:50 אברטון – לוטון (גביע אנגלי) 

20:15 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן

20:50 פולהאם – ניוקאסל (גביע אנגלי) 

23:00 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן

ספורט3

06:00 רוגבי שביעיות 

16:20 ורדר ברמן – פרייבורג עם פריצות לשטוטגרט – לייפציג 

18:53 יובנטוס – אמפולי 

21:00 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן

21:40 אנדורה – חובנטוד בדאלונה (סל) 

04:35 רוגבי שביעיות 

ספורט4

13:55 ויסבאדן – הרטה ברלין (בונדסליגה 2) 

16:20 אאוגסבורג – באיירן מינכן  

18:30 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן

19:20 לברקוזן – מנשנגלאדבך 

21:30 ראיון מיוחד עם אלן שירר

21:50 סן לורנסו – לאנוס 

23:50 פלטנסה – בוקה ג'וניורס 

 

ראשון 28.1

ספורט1

13:55 גראן קנאריה – ריאל מדריד (סל) 

15:55 ראיון מיוחד עם אלן שירר

16:20 ליברפול – נוריץ' (גביע אנגלי) 

18:25 ניופורט – מנצ'סטר יונייטד (גביע אנגלי) 

20:30 סערה בממלכה לזכרו של דרור קשטן

ספורט2

13:35 ווסט ברומיץ' – וולבס (גביע אנגלי) 

15:50 ווטפורד – סאותהמפטון (גביע אנגלי) 

18:00 ראיון מיוחד עם אלן שירר

18:35 גמר אליפות אירופה בכדוריד 

ספורט3

04:35 (בין שבת לראשון ) רוגבי שביעיות 

13:23 גנואה – לצ'ה 

15:25 פיינורד – טוונטה 

18:53 לאציו – נאפולי 

ספורט4

14:25 המבורג – קרלסרוהה עם פריצות לגרויתר פורת – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

16:20 אוניון ברלין – דארמשטאט 

18:20 דורטמונד – בוכום 

20:30 ראיון מיוחד עם אלן שירר

23:50 ריבר פלייט – ארחנטינוס 

 

שני 29.1

ספורט1

18:55 גלאטסראי – גזיאנטפ 

21:20 בלקבורן – רקסהאם (גביע אנגלי) 

 

שלישי 30.1

ספורט1

18:00 תחרות אתלטיקה באולמות, צ'כיה 

21:10 (21:30) חובנטוד בדאלונה – הפועל ת"א (יורוקאפ) 

ספורט2

15:00 טורניר לינץ, טניס נשים 

21:20 חגיגה על גבי נוטינגהאם – ארסנל + ק' פאלאס – שפילד יונייטד (22:00)

ספורט3

19:25 (19:45) מכבי נתניה – בני סכנין 

22:05 אסטון וילה – ניוקאסל 

ספורט4

19:40 (20:00) בית"ר י-ם – הפועל פ"ת 

22:15 (החל ב 21:45)  סט. פאולי – דיסלדורף (רבע גמר גביע) 

 

רביעי 31.1

ספורט1

19:25 (19:45) הפועל חיפה – הפועל ת"א 

22:05 ליברפול – צ'לסי 

ספורט2

13:00 טורניר לינץ, טניס נשים 

21:20 מנצ'סטר סיטי – ברנלי  

02:20 (בין רביעי לחמישי) בראקס סנטרל – ריבר פלייט 

ספורט3

15:45 טורניר פאדל, מדריד 

21:20 טוטנהאם – ברנטפורד 

00:05 (בין רביעי לחמישי) בלגראנו – סן לורנסו 

ספורט4

19:40 (20:00) מכבי ת"א – הפועל ירושלים 

22:15 (החל ב 21:45)  הרטה ברלין – קייזרסלאוטרן (רבע גמר גביע) 

 

חמישי 1.2

ספורט1

22:05 וולבס – מנצ'סטר יונייטד 

ספורט2

21:20 ווסט האם – בורנמות  

23:50 בוקה ג'וניורס – סרמיינטו  

ספורט3

15:00 טורניר לינץ, טניס נשים 

ספורט4

15:45 טורניר פאדל, מדריד 

 

שישי 2.2

ספורט1

19:25 מגדבורג – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

21:25 היידנהיים – דורטמונד 

ספורט2

21:55 בריסטול – לידס (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

14:00 רבעי גמר טורניר לינץ, טניס נשים 

ספורט4

15:45 טורניר פאדל, מדריד 

21:38 לצ'ה – פיורנטינה 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 30.3 ספורט1 15:20 ניוקאסל – ווסט האם  17:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.