שבת , אפריל 13 2024
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 20.1

ספורט1

14:20 ארסנל – קריסטל פאלאס 

16:55 בריסטול – ווטפורד (צ'מפיונשיפ) 

19:20 ברנטפורד – נוטינגהאם פורסט 

21:40 אורלאן – פ.ס.ז' (גביע צרפתי) 

ספורט2

11:55 מניסה – גלאטסראי (סל) 

14:25 סוונזי – סאותהמפטון (צ'מפיונשיפ) 

16:25 בוכום – שטוטגרט 

19:20 לייפציג – לברקוזן 

21:25 שאלקה – המבורג (בונדסליגה 2) 

ספורט3

17:10 (17:30) בני ריינה – הפועל חיפה 

21:20 גרמניה – אוסטריה (אליפות אירופה בכדוריד

ספורט4

13:55 סט. פאולי – קייזרסלאוטרן (בונדסליגה 2) 

16:20 קלן – דורטמונד 

19:10 (19:30) הפועל ירושלים – הפועל ב"ש 

21:45 חובנטוד בדאלונה – מלאגה (סל) 

ספורט טו גו

14:20 ארסנל – קריסטל פאלאס 

16:20 קלן – דורטמונד 

17:10 (17:30) בני ריינה – הפועל חיפה

19:10 (19:30) הפועל ירושלים – הפועל ב"ש

21:40 אורלאן – פ.ס.ז' (גביע צרפתי)

 

ראשון 21.1

ספורט1

13:25 גרנאדה – ברצלונה (סל) 

15:50 שפילד יונייטד – ווסט האם

18:20 בורנמות – ליברפול 

21:20  נורבגיה – דנמרק (אליפות אירופה בכדוריד) 

ספורט2

13:55 לידס – פרסטון (צ'מפיונשיפ) 

16:20 באיירן מינכן – ורדר ברמן 

19:25 פנרבחצ'ה (מדר) – קרשיאקה (סל) 

21:38 לצ'ה – יובנטוס 

ספורט3

13:10 אוטרכט – פ.ס.וו. איינדהובן 

15:25 ויטסה – פיינורד 

17:40 איאקס – ואלוייק 

19:45 (החל ב 19:30) ריאל מדריד – בילבאו (סל) 

22:00 רן – מארסיי (גביע צרפתי) 

ספורט4

14:25 צ'לסי – מנ' יונייטד (נשים)

16:25 סלובניה – הולנד (אליפות אירופה בכדוריד) 

19:25 לקראת הפועל פ"ת – מכבי ת"א – פאנל 

19:55 (20:00) הפועל פ"ת – מכבי ת"א 

22:15 פספורט – פאנל 

ספורט טו גו

18:20 בורנמות – ליברפול 

16:20 באיירן מינכן – ורדר ברמן 

19:25 לקראת הפועל פ"ת – מכבי ת"א – פאנל 

19:55 (20:00) הפועל פ"ת – מכבי ת"א 

21:38 לצ'ה – יובנטוס 

22:15 פספורט 

 

שני 22.1

ספורט1

17:55 מרקזפנדי– סמסונספור (לוי, סל) 

21:35 ברייטון – וולבס 

ספורט2

16:20 קרואטיה – איסלנד (אליפות אירופה בכדוריד) 

18:50 צרפת – אוסטריה (אליפות אירופה בכדוריד ) 

21:55 לסטר – איפסוויץ' (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

20:50 גמר הסופרקאפ 

ספורט4

19:40 (20:00) הפועל ת"א – בית"ר י-ם  

ספורט טו גו

19:40 (20:00) הפועל ת"א – בית"ר י-ם  

20:50 גמר הסופרקאפ

 

 שלישי 23.1

ספורט1

18:55 בשיקטאש – דמירספור 

21:55 צ'לסי – מידלסברו (חצי גמר גביע הליגה, גומלין)  

ספורט2

21:25 פריז – חובנטוד בדאלונה (יורוקאפ) 

ספורט4

16:20 הולנד – פורטוגל (אליפות אירופה בכדוריד) 

18:50 סלובניה – דנמרק  (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 נורבגיה – שבדיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

ספורט טו גו

21:25 פריז – חובנטוד בדאלונה (יורוקאפ)

21:55 צ'לסי – מידלסברו (חצי גמר גביע הליגה, גומלין)

 

 רביעי 24.1

ספורט1

19:10 (19:30) הפועל ת"א – פרומיתיי (יורוקאפ) 

21:55 פולהאם – ליברפול (חצי גמר גביע הליגה, גומלין) 

ספורט2

16:20 אוסטריה – איסלנד (אליפות אירופה בכדוריד) 

18:50 צרפת – הונגריה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:25 לובן (רז שלמה) – אנטוורפן (רבע גמר הגביע) 

ספורט3

20:55 פיינורד – פ.ס.וו. איינדהובן/טוונטה (גביע הולנדי) 

ספורט4

18:55 בשאקשהיר – פנרבחצ'ה 

21:20 באיירן מינכן – אוניון ברלין (השלמה) 

ספורט טו גו

19:10 (19:30) הפועל ת"א – פרומיתיי (יורוקאפ) 

21:20 באיירן מינכן – אוניון ברלין (השלמה)

21:55 פולהאם – ליברפול (חצי גמר גביע הליגה, גומלין)

 

חמישי 25.1

ספורט1

18:55 גלאטסראי – איסטנבולספור  

21:35 בורנמות – סוונזי (גביע אנגלי) 

ספורט2

21:40 אוניון סן ז'ילואז – אנדרלכט (רבע גמר הגביע הבלגי) 

ספורט טו גו

21:35 בורנמות – סוונזי (גביע אנגלי) 

21:40  אוניון סן ז'ילואז – אנדרלכט (רבע גמר הגביע הבלגי)

 

שישי 26.1

ספורט1

19:25 קייזרסלאוטרן – שאלקה (בונדסליגה 2) 

21:50 טוטנהאם – מנצ'סטר סיטי (גביע אנגלי)  

ספורט2

21:35 צ'לסי – אסטון וילה (גביע אנגלי) 

ספורט3

21:35 בריסטול סיטי – נוטינגהאם/בלקפול (גביע אנגלי) 

ספורט4

15:50 מקום 5, אליפות אירופה בכדוריד 

18:35 חצי גמר אליפות אירופה בכדוריד 

21:20 חצי גמר אליפות אירופה בכדוריד 

ספורט טו גו

19:25 קייזרסלאוטרן – שאלקה (בונדסליגה 2) 

21:35 צ'לסי – אסטון וילה (גביע אנגלי)

21:50 טוטנהאם – מנצ'סטר סיטי (גביע אנגלי)

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 30.3 ספורט1 15:20 ניוקאסל – ווסט האם  17:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.