שבת , אפריל 13 2024
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 13.1

ספורט1

14:20 צ'לסי – פולהאם 

16:55 ווסט ברומיץ' – בלקבורן (צ'מפיונשיפ) 

19:20 ניוקאסל – מנצ'סטר סיטי 

21:38 מונזה – אינטר 

23:45 סערה בממלכה עם שמעון אמסלם – חלק ב'

ספורט2

09:30 גמר טורניר אדלייד, טניס נשים 

14:25 קובנטרי – לסטר (צ'מפיונשיפ) 

17:25 קאסה פיה – פמליקאו 

19:25 דארמשטאט – דורטמונד  

21:25 יוון – דנמרק (אליפות אירופה בכדוריד)  

ספורט3

11:55 בשיקטאש – דארושפקה (סל) 

14:25 סמסונספור (לוי) – טופאש בורסה (סל) 

16:25 אאוגסבורג – לברקוזן 

18:55 לקראת הפועל ת"א – הפועל ב"ש – פאנל 

19:25 (19:30) הפועל ת"א – הפועל ב"ש 

21:45 פספורט – פאנל 

22:40 סערה בממלכה עם שמעון אמסלם – חלק ב'

ספורט4

14:00 סערה בממלכה עם שמעון אמסלם – חלק ב'

14:40 (15:00) הפועל חדרה – בית"ר י-ם 

17:40 (18:00) הפועל פ"ת – מכבי נתניה 

20:15 (החל ב 20:00)  שאבס – ספורטינג ליסבון 

21:55 פ.ס.וו. איינדהובן – אקסלסיור 

ספורט טו גו

09:30 גמר טורניר אדלייד, טניס נשים 

11:55 בשיקטאש – דארושפקה (סל)

14:20 צ'לסי – פולהאם

14:40 (15:00) הפועל חדרה – בית"ר י-ם 

17:40 (18:00) הפועל פ"ת – מכבי נתניה

18:55 לקראת הפועל ת"א – הפועל ב"ש – פאנל 

19:25 (19:30) הפועל ת"א – הפועל ב"ש 

21:38 מונזה – אינטר

21:45 פספורט – פאנל 

 

ראשון 14.1

ספורט1

11:55 בודרומספור – פנרבחצ'ה (מדר, סל) 

13:50 (החל ב 13:30) מורסיה – ריאל מדריד (סל) 

15:50 אברטון – אסטון וילה 

18:15 מנצ'סטר יונייטד – טוטנהאם 

20:50 (גמר הסופרקאפ) 

ספורט2

14:55 אנטליאספור (יחזקאל וספורי) – טרבזונספור 

18:55 טנריפה – ברצלונה (סל) 

21:20 סרביה – הונגריה (אליפות אירופה בכדוריד) 

ספורט3

13:55 ק.פ.ר. – ווטפורד (צ'מפיונשיפ) 

16:20 בוכום – ורדר ברמן 

18:20 מנשנגלאדבך – שטוטגרט 

20:30 (החל ב 20:00) בנפיקה – ריו אבה 

22:25 פורטו – בראגה 

00:30 (דחוי מ 16:00)  קליארי – בולוניה 

ספורט4

13:23 לאציו – לצ'ה 

15:25 גו אהד איגלס  – איאקס 

17:40 פיינורד – ניימיכן 

19:45 (20:00) מכבי בני ריינה – מכבי ת"א 

22:15 סערה בממלכה עם שמעון אמסלם – חלק ב'

ספורט טו גו

13:23 לאציו – לצ'ה 

14:55 אנטליאספור (יחזקאל וספורי) – טרבזונספור

15:50 אברטון – אסטון וילה 

18:15 מנצ'סטר יונייטד – טוטנהאם 

19:45 (20:00) מכבי בני ריינה – מכבי ת"א 

20:50 (גמר הסופרקאפ)

 

שני 15.1 

ספורט1

18:55 גלאטסראי – קייסריספור 

20:55 וירטוס בולוניה – ברינדיזי (סל) 

ספורט2

21:38 אטאלנטה – פרוזינונה 

ספורט3

18:50 בוסניה – גאורגיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 נורבגיה – סלובניה (אליפות אירופה בכדוריד) 

ספורט4

21:30 טקס נבחרי העונה של פיפ"א 

ספורט טו גו

18:50 בוסניה – גאורגיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 נורבגיה – סלובניה (אליפות אירופה בכדוריד)

21:30 טקס נבחרי העונה של פיפ"א

 

שלישי 16.1

ספורט1

19:25 (19:45) מכבי נתניה – הפועל ירושלים  

22:00 (החל ב 21:45) בריסטול – ווסט האם (משחק חוזר, גביע אנגלי) 

ספורט2

19:40 (20:00) הפועל ב"ש – הפועל פ"ת 

22:15 (החל ב 22:00)  את' בילבאו – אלאבס (שמינית גמר הגביע הספרדי) 

ספורט3

18:25 לוקו ראומה (פינלנד) – סרבט ז'נבה (שווייץ), חצי גמר הוקי קרח (גומלין, משולב) 

20:00 סקלפטה (שבדיה) – ויטקוביץ רידרה (צ'כיה) חצי גמר הוקי קרח (גומלין, משולב) 

22:15 (החל ב 21:45) גנט (גאנדלמן) – קלאב ברוז' (רבע גמר גביע) 

ספורט4

18:50 סרביה – מונטנגרו (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 צרפת – גרמניה (אליפות אירופה בכדוריד) 

ספורט טו גו

19:25 (19:45) מכבי נתניה – הפועל ירושלים

19:40 (20:00) הפועל ב"ש – הפועל פ"ת 

 

רביעי 17.1

ספורט1

19:10 (19:30) הפועל ת"א – פריז (יורוקאפ) 

21:30 לונדון ליונס – חובנטוד בדאלונה (יורוקאפ) 

ספורט2

20:55 ולנסיה – סלטה ויגו (שמינית גמר הגביע הספרדי, משולב) 

22:30 ג'ירונה – ראיו ואייקאנו (שמינית גמר הגביע הספרדי, משולב) 

ספורט3

19:25 (19:45) בית"ר י-ם – מכבי בני ריינה 

22:00  פ.ס.וו. איינדהובן – טוונטה (גביע) 

ספורט4

19:40 (20:00) בני סכנין – מכבי חיפה 

ספורט טו גו

19:25 (19:45) בית"ר י-ם – מכבי בני ריינה 

19:40 (20:00) בני סכנין – מכבי חיפה

22:00  פ.ס.וו. איינדהובן – טוונטה (גביע) 

 

חמישי 18.1

ספורט1

20:55 נאפולי – פיורנטינה (חצי גמר הסופרקאפ) 

ספורט2

22:25 אתלטיקו מדריד – ריאל מדריד (שמינית גמר הגביע הספרדי) 

ספורט3

21:55 הרקולס – קאמבור (גביע) 

ספורט4

20:40 פמליקאו – בראגה 

22:40 ויזלה – ספורטינג ליסבון 

ספורט טו גו

20:55 נאפולי – פיורנטינה (חצי גמר הסופרקאפ)

22:25 אתלטיקו מדריד – ריאל מדריד (שמינית גמר הגביע הספרדי)

 

שישי 19.1

ספורט1

19:25 הולשטיין קיל – בראונשוויג (בונדסליגה 2) 

21:25 מיינץ – אוניון ברלין 

ספורט2

21:55 סנדרלנד – האל (צ'מפיונשיפ)  

ספורט3

21:40 גנט (גאנדלמן) – מכלן (מלדה) 

ספורט4

20:55 אינטר – לאציו (חצי גמר הסופרקאפ) 

ספורט טו גו

21:55 סנדרלנד – האל (צ'מפיונשיפ)  

20:55 אינטר – לאציו (חצי גמר הסופרקאפ) 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 30.3 ספורט1 15:20 ניוקאסל – ווסט האם  17:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.