יום רביעי , פברואר 21 2024
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 7.10 (שמחת תורה)

ספורט1

14:20 לוטון – טוטנהאם (סולומון) 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ברנלי – צ'לסי 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:30 (19:45) בני סכנין – מכבי נתניה 

22:00 אירלנד – סקוטלנד (אליפות העולם בראגבי) 

00:10 (דחוי מ 18:45) אנגליה – סמואה (אליפות העולם בראגבי)

ספורט2

09:30 חצי גמר 1, טורניר בייג'ין 

11:30 חצי גמר 2, טורניר בייג'ין 

14:25 סנדרלנד – מידלסברו (צ'מפיונשיפ) 

16:50 מנצ'סטר יונייטד – ברנטפורד 

18:55 אנטליאספור (ספורי ויחזקאל) – גלאטסראי 

21:38 גנואה – מילאן 

ספורט3

07:30 טורניר שנגחאי, טניס 

16:00 ראלי קרוס, דרום אפריקה 

17:40 (18:00) הפועל ת"א – הפועל חיפה 

21:40 אנדרלכט – מכלן 

23:50 (דחוי מ 19:30) קריסטל פאלאס – נוטינגהאם פורסט 

ספורט4

13:55 ויסבאדן – המבורג (בונדסליגה 2) 

16:20 דורטמונד – אוניון ברלין עם פריצות ללייפציג – בוכום 

19:40 (20:00) הפועל פ"ת – בית"ר ירושלים  

22:20 סן לורנסו – ניולס 

04:00 (בין שבת לראשון) טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

 

ראשון 8.10

ספורט1

13:25 ברצלונה – אנדורה (סל) 

15:50 ברייטון – ליברפול 

18:15 ארסנל – מנצ'סטר סיטי  

21:38 נאפולי – פיורנטינה 

23:45 טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

04:00 (בין ראשון לשני) טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

ספורט2

13:50 יפן – ארגנטינה (אליפות העולם בראגבי) 

15:55 ווסט האם – ניוקאסל עם פריצות לוולבס – אסטון וילה 

19:25 לקראת הפועל ירושלים – מכבי ת"א 

19:55 (20:00) הפועל ירושלים – מכבי ת"א 

22:15 פספורט – סיכום סוף השבוע 

ספורט3

11:30 מרוץ הראלי, הונגריה 

15:55 ראדניצ'קי 1923 – הכוכב האדום בלגרד (בכר וגלזר) 

18:20 באיירן מינכן – פרייבורג 

20:25 פרנקפורט – היידנהיים 

22:35 ריבר פלייט – טאז'רס 

00:45 (דחוי מ 14:30) גמר טורניר בייג'ין, טניס נשים 

 

ספורט4

07:30 טורניר שנגחאי, טניס 

15:25 איאקס – אלקמאר 

17:40 ספרטה רוטרדאם – פ.ס.וו. איינדהובן 

19:40 (החל מ 19:30) ג'ירונה – ריאל מדריד (סל) 

21:55 פלומיננסה – בוטפוגו משולב עם פלמיירס – סאנטוס 

00:25 את' מיניירו – קוריטיבה 

 

שני 9.10

ספורט1

19:55 אייזנך – ריין נקר לוון (כדוריד גרמני) 

ספורט2

10:00 טורניר ז'נגז'ו, טניס נשים 

21:55 ברטון – קיימברידג' (ליג 1)

ספורט3

07:30 טורניר שנגחאי, טניס 

18:00 טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

23:30 טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

04:00 (בין שני לשלישי) טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

ספורט4

20:25 קרשיאקה – פנרבחצ'ה (מדר, סל טורקי) 

 

שלישי 10.10

ספורט1

20:05 ברנו – הפועל כפ"ס (ליגת האלופות בכדורעף נשים) 

ספורט2

ספורט3

10:00 טורניר ז'נגז'ו, טניס נשים 

22:00 טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

ספורט4

07:30 טורניר שנגחאי, טניס 

13:30 טורניר שנגחאי, טניס 

01:50 (בין שלישי לרביעי) בלגראנו – בוקה ג'וניורס 

 

רביעי 11.10

ספורט1

19:30 (20:00) הפועל ת"א – וולבס (יורוקאפ) 

ספורט2

15:55 אלבה בלאז' – הפועל כפ"ס (ליגת האלופות בכדורעף נשים) 

21:35 וויילס – גיברלטר (הכנה) 

ספורט3

10:00 טורניר ז'נגז'ו, טניס נשים 

20:00 טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

02:00 (בין רביעי לחמישי) טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

ספורט4

07:30 טורניר שנגחאי, טניס 

13:30 טורניר שנגחאי, טניס 

19:40 וספרם – פורטו (כדוריד אלופות) 

21:40 קיל – קיילצה (כדוריד אלופות) 

 

חמישי 12.10

ספורט1

18:50 לטביה – ארמניה, מוק' היורו  

21:35 חגיגה אירופית על גבי בלארוס – רומניה (בית ישראלי) 

23:45 סיכום היום במוק' היורו 

02:00 (בין חמישי לשישי) טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

ספורט2

24:00 (דחוי מ 21:45) ישראל – שוייץ, מוק' היורו 

03:20 (בין חמישי לשישי) ברזיל – ונצואלה (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

10:00 טורניר ז'נגז'ו, טניס נשים 

21:35 קרואטיה – טורקיה, מוק' היורו 

02:50 צ'ילה – פרו (מוק' המונדיאל) 

ספורט4

10:00 רבע גמר טורניר שנגחאי, טניס 

13:30 רבע גמר טורניר שנגחאי, טניס 

21:35 ספרד – סקוטלנד, מוק היורו 

23:45 (החל ב 23:30)  קולומביה – אורוגוואי (מוק' המונדיאל) 

01:50 (בין חמישי לשישי) ארגנטינה – פראגוואי (מוק' המונדיאל) 

 

שישי 13.10

ספורט1

18:50 אסטוניה – אזרבייג'אן (מוק' היורו) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי אוסטריה – בלגיה, מוק' היורו 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

ספורט2

10:00 רבעי גמר טורניר ז'נגז'ו, טניס נשים 

21:35 אנגליה – אוסטרליה (הכנה) 

ספורט3

11:30 רבע גמר טורניר שנגחאי, טניס 

15:00 רבע גמר טורניר שנגחאי, טניס 

21:35 פורטוגל – סלובקיה, מוק' היורו 

01:00 (בין שישי לשבת) טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

ספורט4

21:35 הולנד – צרפת, מוק' היורו 

 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 27.1 ספורט1 12:00 תחרות אתלטיקה באולמות, קזחסטן  14:20 איפסוויץ' – מיידסטון (גביע אנגלי)  16:50 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.