יום שלישי , יוני 25 2024
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 30.9 (סוכות)

ספורט1

13:45 סערה בממלכה – נתניה ועוד 15 (חלק ב')

14:20 אסטון וילה – ברייטון 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי וולבס – מנ' סיטי 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:15 טוטנהאם (סולומון) – ליברפול 

21:38 סלרניטנה – אינטר 

23:45 סערה בממלכה – נתניה ועוד 15 (חלק ב')

ספורט2

06:00 חצי גמר 1, טורניר טוקיו, טניס נשים 

08:00 חצי גמר 2, טורניר טוקיו, טניס נשים 

14:25 סאותהמפטון – לידס (צ'מפיונשיפ) 

16:50 מנצ'סטר יונייטד – קריסטל פאלאס 

19:20 לייפציג – באיירן מינכן 

21:25 הרטה ברלין – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

23:30 בואבישטה – פמליקאו (ראשוני מ-20:00)

06:00 טורניר בייג'ין, טניס נשים 

ספורט3

10:00 טורניר כדורעף חופים, פאריס 

16:50 בורנמות – ארסנל 

19:30 (19:45) הפועל חיפה – בני ריינה 

21:55 ואלוייק – איאקס 

00:25 סאו פאולו – קורינתיאנס 

06:00 גמר טורניר טוקיו, טניס נשים 

ספורט4

13:55 קרלסרוהה – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

16:00 מרוץ הראלי, צ'ילה 

17:30 (17:45) מכבי ת"א – הפועל פ"ת 

19:55 (20:00) הפועל ב"ש – הפועל ירושלים 

22:25 פארנסה – ספורטינג ליסבון 

00:50 ראסינג – אינדפנדיינטה 

 

ראשון 1.10

ספורט1

13:25 גרנאדה (זיו) – ג'ירונה (סל) 

15:50 נוטינגהאם פורסט – ברנטפורד 

19:23 ריאל מדריד – ברצלונה (סל) 

21:50 דרום אפריקה – טונגה (אליפות העולם בראגבי) 

ספורט2

06:00 טורניר בייג'ין, טניס נשים 

13:55 בלקבורן – לסטר (צ'מפיונשיפ) 

16:20 דארמשטאט – ורדר ברמן 

18:53 אטאלנטה – יובנטוס 

21:38 רומא – פרוזינונה 

 

ספורט3

06:00 גמר טורניר טוקיו, טניס נשים 

14:25 אוניון סן ז'ילואז – שרלרואה 

16:25 (החל ב 16:00) פנרבחצ'ה – ריזספור 

17:55 פנרבחצ'ה (מדר) – בודרומספור (סל טורקי) 

19:55 בוקה ג'וניורס – ריבר פלייט 

22:00 סאנטוס – ואשקו 

00:25 בראגנטינו – פלמיירס 

06:00 (שני בבוקר) טורניר בייג'ין, טניס נשים 

ספורט4

13:30 כדורעף חופים, פאריס (מדליית ארד)

16:00  גמרי כדורעף חופים, פאריס 

19:10 סערה בממלכה – נתניה ועוד 15 (חלק ב')

19:45 לקראת מכבי נתניה – מכבי חיפה 

20:10 (20:15) מכבי נתניה – מכבי חיפה 

22:35 פספורט – סיכום סוף השבוע 

23:30 סערה בממלכה – נתניה ועוד 15 (חלק ב')

 

שני 2.10

ספורט1

19:23 טורינו – ורונה משולב עם סאסואולו – מונזה 

21:50 פולהאם – צ'לסי 

ספורט3

06:00 טורניר בייג'ין, טניס נשים 

00:20 גודוי קרוס – אינסטיטוטו 

ספורט4

18:50 ספהאן – אל איתיחאד (בנזמה, ליגת האלופות אסיה) 

20:50 אל נאסר (רונאלדו) – איסתיקלול (ליגת האלופות אסיה) 

23:00 סערה בממלכה – נתניה ועוד 15 (חלק ב')

 

שלישי 3.10

ספורט1

19:30 (20:00) הפועל ת"א – לובליאנה (יורוקאפ) 

ספורט2

07:30 טורניר בייג'ין, טניס נשים 

21:20 לוטון – ברנלי (השלמה) 

ספורט3

18:50 נסאג'י מזנדראן – אל הילאל (ניימאר, ליגת האלופות אסיה) 

21:55 סטוק – סאותהמפטון (צ'מפיונשיפ) 

ספורט4

18:50 אל עין (אצילי) – אהאל (ליגת האלופות אסיה) 

03:20 (בין שלישי לרביעי) פורטלזה – קורינתיאנס (חצי גמר הסודאמריקנה, גומלין) 

 

רביעי 4.10

ספורט1

ספורט2

21:10 חובנטוד בדאלונה – בשיקטאש (יורוקאפ) 

03:20 (בין רביעי לחמישי) אינטרנסיונל – פלומיננסה (חצי גמר הליברטדורס, גומלין)

ספורט3

07:00 טורניר בייג'ין, טניס נשים 

ספורט4

07:30 טורניר שנגחאי, טניס 

00:50 (בין רביעי לחמישי) דפנסה אי חוסטיסיה – קיטו (חצי גמר הסודאמריקנה, גומלין)

 

חמישי 5.10

ספורט1

19:35 חגיגה אירופית על גבי פרייבורג – ווסט האם (אירופית) 

21:50 חגיגה אירופית על גבי ויאריאל – ראן (אירופית, בית חיפה) 

ספורט2

19:30 גנט (גאנדלמן) – מכבי ת"א (קונפרנס ליג) 

21:50 פיורנטינה – פרנצווארוש (אבו פאני, קונפרנס ליג) 

03:20 (בין חמישי לשישי) פלמיירס – בוקה ג'וניורס (חצי גמר הליברטדורס, גומלין)

ספורט3

07:30 טורניר בייג'ין, טניס נשים 

19:35 מארסיי – ברייטון (אירופית) 

21:50 ליברפול – אוניון סן ז'ילואז (אירופית) 

24:00 (דחוי מ 22:00) ניו זילנד – אורוגוואי (אליפות העולם בראגבי)

ספורט4

07:30 טורניר שנגחאי, טניס 

21:30 לקראת מכבי חיפה – פנאתינייקוס (אירופית) 

21:55 (22:00) מכבי חיפה – פנאתינייקוס (אירופית) 

24:00 סיכום היום בליגה האירופית ובקונפרנס ליג 

 

שישי 6.10 (ערב שמחת תורה)

ספורט1

21:20 מנשנגלאדבך – מיינץ 

ספורט2

21:55 ברמינגהאם – ווסט ברומיץ (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

07:30 רבעי גמר טורניר בייג'ין, טניס נשים 

21:25 מנצ'סטר יונייטד – ארסנל (נשים)

23:30 טורניר כדורעף חופים, מכסיקו 

ספורט4

07:30  טורניר שנגחאי, טניס 

21:50 צרפת – איטליה  (אליפות העולם בראגבי)

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 11.5 ספורט1 14:20 פולהאם – מנ' סיטי  16:50 חגיגה אנגלית על גבי טוטנהאם – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.