יום רביעי , יוני 12 2024
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 25.2

ספורט1

16:15 סערה בממלכה עם איציק זוהר – חלק א'

16:50 חגיגה על גבי לידס – ס'המפטון 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 בורנמות – מנ' סיטי 

21:35 קריסטל פאלאס – ליברפול 

23:45 סערה בממלכה עם איציק זוהר – חלק א'

ספורט2

14:25 קובנטרי – סנדרלנד (צ'מפיונשיפ) 

16:50 לסטר – ארסנל 

19:00 (ראשוני מ 16:00) סבב האתלטיקה באולמות, ברמינגהאם 

22:25 ויזלה – בנפיקה 

ספורט3

13:55 קייזרסלאוטרן – גרויתר פורת (בונדסליגה 2) 

16:20 הופנהיים (דאבור) – דורטמונד 

19:20 שאלקה – שטוטגרט 

21:25 דארמשטאט – המבורג (בונדסליגה 2) 

ספורט4

14:10 סערה בממלכה עם איציק זוהר – חלק א'

14:45 (15:00) הפועל ת"א – מ.ס. אשדוד 

17:10 (17:30) סקציה נס ציונה – מכבי ת"א 

19:45 סערה בממלכה עם איציק זוהר – חלק א'

02:20 (בין שבת לראשון) ולס – בוקה ג'וניורס 

 

ראשון 26.2

ספורט1

15:20 טוטנהאם – צ'לסי 

17:30 סערה בממלכה עם איציק זוהר – חלק א'

18:20 מנ' יונייטד – ניוקאסל, גמר גביע הליגה 

ספורט2

14:25 ארמיניה בילפלד – היידנהיים (בונדסליגה 2) 

16:20 פרייבורג – לברקוזן 

18:25 באיירן מינכן – אוניון ברלין 

20:30 סערה בממלכה עם איציק זוהר – חלק א'

22:30 מרוץ הנסקאר, פונטנה 

ספורט3

12:00 (דחוי משבת ב – 17:00) גמר טורניר דובאי, טניס נשים 

14:55 פוקסה ברלין – מלסונגן (כדוריד גרמני) 

16:55 טרם נקבעו הקבוצות (חצי גמר ליגת האלופות אסיה) 

19:25 אנדרלכט (רפאלוב) – סטנדארד ליאז' 

22:25 פורטו – ז'יל ויסנטה 

ספורט4

13:25 בולוניה – אינטר 

15:25 ויטסה – איאקס 

17:40 פ.ס.וו. איינדהובן – טוונטה 

19:45 לקראת הפועל י-ם – הפועל חיפה – פאנל

20:00 (20:15) הפועל י-ם – הפועל חיפה  

22:35 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

23:30 סערה בממלכה עם איציק זוהר – חלק א'

00:05 ריבר פלייט – ארסנל 

 

שני 27.2

ספורט1

19:10 סערה בממלכה עם איציק זוהר – חלק א'

19:45 (20:00) הפועל ב"ש – מכבי בני ריינה 

22:15 סערה בממלכה עם איציק זוהר – חלק א'

ספורט2

19:25 ורונה – פיורנטינה  

21:40 לאציו – סמפדוריה 

 

שלישי 28.2

ספורט1

21:05 חגיגה אנגלית על גבי סטוק סיטי – ברייטון + לסטר – בלקבורן (21:30, גביע אנגלי)

ספורט2

21:35 פולהאם (סולומון) – לידס (גביע אנגלי) 

24:30 (ראשוני מ 22:10)  ליון – גרנובל (רבע גמר גביע צרפתי) 

ספורט3

21:50 בריסטול סיטי – מנ' סיטי (גביע אנגלי) 

ספורט4

21:40 יובנטוס – טורינו 

02:20 פלמנגו – אינדפנדיינטה דל ואז'ה (סופרקאפ דרום אמריקה, גומלין)

רביעי 1.3

ספורט1

21:35 מנ' יונייטד – ווסט האם (גביע אנגלי) 

ספורט2

21:35 ארסנל – אברטון (השלמה) 

ספורט3

19:40 אלברום – קיל (כדוריד אלופות) 

21:50 ליברפול – וולבס (השלמה) 

24:10 (ראשוני מ 22:00)  מארסיי – אנסי (רבע גמר הגביע)

ספורט4

19:05 נאנט – לאנס (רבע גמר צרפתי) 

21:45 (21:55) שפילד יונייטד – טוטנהאם (גביע אנגלי) 

24:00 (ראשוני מ 22:00) אוסאסונה – את' בילבאו (חצי גמר הגביע הספרדי)

 

חמישי 2.3

ספורט1

21:50 ריאל מדריד – ברצלונה, חצי גמר הגביע הספרדי 

ספורט2

19:40 קיילצה – ברצלונה (כדוריד אלופות) 

21:40 מגדבורג – דינאמו בוקרשט (כדוריד אלופות) 

ספורט3

21:40 אנטוורפן – אוניון סן ז'ילואז (גביע, גומלין) 

ספורט4

19:40 פ.ס.וו. איינדהובן – דן האג (רבע גמר הגביע) 

21:55 דה חראפסחאפ – איאקס (רבע גמר הגביע) 

 

שישי 3.3

ספורט1

19:25 פאדרבורן – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

21:25 דורטמונד – לייפציג 

ספורט2

21:40 אוסטנד – קלאב ברוז' 

ספורט3

09:25 טריאתלון אבו דאבי, נשים 

11:25 טריאתלון אבו דאבי, גברים 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 11.5 ספורט1 14:20 פולהאם – מנ' סיטי  16:50 חגיגה אנגלית על גבי טוטנהאם – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.