יום שישי , אפריל 12 2024
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 20.8

ספורט1

14:20 טוטנהאם – וולבס 

16:30 30 שנה לפרמיירליג: דניס ברגקאמפ

16:50 חגיגה על גבי קריסטל פאלאס – אסטון וילה 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 בורנמות – ארסנל 

21:40 אינטר – ספציה 

23:45 (ראשוני מ 18:00) חצי גמר 1 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

ספורט2

12:00 מרוץ הראלי, בלגיה 

17:40 (18:00) הפועל חיפה – הפועל ת"א 

20:15 חצי גמר 2 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

22:25 פורטו – ספורטינג ליסבון 

01:00 (01:08 בין שבת לראשון) ניו יורק רד בולס – סינסינטי 

03:00 (03:08 בין שבת לראשון) אינטר מיאמי – טורונטו 

ספורט3

13:55 סנדהאוזן – נירנברג (בונדסליגה 2) 

16:20 דורטמונד – ורדר ברמן עם פריצות ללברקוזן – הופנהיים (דאבור) 

19:30 לקראת מכבי נתניה – בית"ר י-ם – פאנל 

19:55 (20:00) מכבי נתניה – בית"ר י-ם

22:10 פספורט – פאנל  

ספורט4

16:50 לסטר – סאותהמפטון 

20:00 (20:15) בני סכנין – מכבי חיפה 

22:30 (החל ב 22:15) חצי גמר 1 טורניר סינסינטי, טניס 

01:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר 2 טורניר סינסינטי, טניס 

  

ראשון 21.8  

ספורט1

14:00 מרוץ הראלי, בלגיה 

15:50 לידס – צ'לסי 

18:20 ניוקאסל – מנצ'סטר סיטי 

21:55 פלמיירס – פלמנגו  

23:55 ריבר פלייט – קורדובה 

02:25 (בין ראשון לשני) דפנסה אי חוסטיסיה – בוקה ג'וניורס 

ספורט2

10:30 מרוץ הראלי, בלגיה 

13:55 בריסטול – קארדיף (צ'מפיונשיפ) 

15:50 ווסט האם – ברייטון 

19:45 (20:00) הפועל ב"ש – מ.ס. אשדוד 

22:30 אליפות ביג 3 (סל) 

ספורט3

14:25 קלאב ברוז' – קורטרייק 

19:25 אמפולי – פיורנטינה 

21:40 בולוניה – ורונה 

ספורט4

15:25 ספרטה רוטרדאם – איאקס עם פריצות לפרנקפורט – קלן (16:30) 

17:30 פרנקפורט – קלן (מחצית שנייה) 

18:25 בוכום – באיירן מינכן 

20:25 (החל ב 20:00) גמר טורניר סינסינטי, טניס נשים 

23:30 גמר טורניר סינסינטי, טניס 

 

שני 22.8

ספורט1

19:25 רומא – קרמונזה 

21:50 מנצ'סטר יונייטד – ליברפול 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:40 פנרבחצ'ה – דמירספור 

ספורט3

22:10 ז'יל ויסנטה – פמליקאו 

ספורט4

 

שלישי 23.8

ספורט1

21:40 פליטווד טאון – אברטון (גביע הליגה האנגלי) 

ספורט2

21:40 בולטון – אסטון וילה (גביע הליגה האנגלי) 

ספורט3

ספורט4

 

 

רביעי 24.8   

ספורט1

ספורט2

21:40 טרנמיר רוברס – ניוקאסל (גביע הליגה האנגלי) 

ספורט3

15:55 קוואלה לאמפור – מאקסאר (גביע אסיה)

ספורט4

 

חמישי 25.8

ספורט1

ספורט2

ספורט3

ספורט4

19:45 (20:00) הפועל ב"ש – קראיובה, מוק' הקונפרנס ליג, גומלין 

 

שישי 26.8

ספורט1

14:00 הגרלת שלב הבתים בליגה האירופית 

15:30 הגרלת שלב הבתים בקונפרנס ליג 

21:40 לאציו – אינטר 

ספורט2

21:55 לוטון – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ) 

03:00 (03:08 בין שישי לשבת) אוסטין – לוס אנג'לס 

ספורט3

19:25 ארמיניה בילפלד – בראונשווייג (בונדסליגה 2) 

21:25 פרייבורג – בוכום 

ספורט4

21:00 דיימונד ליג, לוזאן 

 

 

 

יש לבדוק גם

ישיר: הלווייתו של ג'וזף ליברמן

טקס ההלווייה של הסנאטור לשעבר ג'וזף ליברמן, היהודי הראשון שהיה מועמד לסגן נשיא ארה"ב מטעם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.