יום חמישי , יוני 30 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת 21.5

ספורט1

16:10 סערה בממלכה עם רון קופמן, חלק ב'

16:50 וויקם – סנדרלנד, גמר פלייאוף ליג 1 

20:50 פרייבורג – לייפציג, גמר הגביע הגרמני 

23:15 סערה בממלכה עם רון קופמן, חלק ב'

ספורט2

12:15 דנמרק – צרפת (אליפות העולם בהוקי קרח)

16:00 דיימונד ליג, ברמינגהאם 

17:55 נארבה – באיה מארה, גמר הגביע האירופי (כדוריד) 

21:40 לאציו – ורונה עם פריצות לאטאלנטה – אמפולי 

ספורט3

16:15 אוסטריה – פינלנד (אליפות העולם בהוקי קרח)

19:40 סערה בממלכה עם רון קופמן, חלק ב'

20:15 (20:30) הפועל ב"ש – בני סכנין 

22:40 (החל ב – 22:30) פלמנגו – גויאס 

ספורט4

12:15 ארה"ב – שבדיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

16:15 קנדה – שוייץ (אליפות העולם בהוקי קרח)

18:50 סערה בממלכה עם רון קופמן, חלק ב'

19:30 סיכום העונה בליגת העל 

20:25 (20:30) מכבי חיפה – מכבי נתניה 

22:30 טקס הנפת צלחת האליפות 

 

ראשון 22.5

ספורט1

15:10 יובנטוס – רומא, גמר הגביע (כדורגל נשים)

17:50 חגיגה על גבי קריסטל פאלאס – מנצ'סטר יונייטד 

19:55 גרמניה – ישראל, יורו עד גיל 17 

21:55 בוקה ג'וניורס – טיגרה (גמר) 

ספורט2

17:10 סערה בממלכה עם רון קופמן, חלק ב'

17:50 ליברפול – וולבס 

21:55 סלרניטנה – אודינזה 

24:00 (ראשוני מ 18:00) צ'לסי – ווטפורד 

 

ספורט3

14:55 פלנסבורג – קיל (כדוריד גרמני) 

17:50 נוריץ' – טוטנהאם משולב עם  ארסנל – אברטון עם פריצות לאינטר – סמפדוריה (19:00)

20:00 אינטר – סמפדוריה (מחצית שנייה) 

21:55 קורינתיאנס – סאו פאולו 

24:00 פורטו – טונדלה (גמר הגביע הפורטוגלי, ראשוני מ-19:15)

ספורט 4

17:45 מנצ'סטר סיטי – אסטון וילה 

20:30 סערה בממלכה עם רון קופמן, חלק ב'

21:55 טרנטינו – קוזלה, גמר ליגת האלופות בכדורעף 

00:30 (ראשוני מ 18:55) אימוקו – איסטנבול, גמר ליגת האלופות בכדורעף נשים 

 

שני  23.5

ספורט1

17:20 ספרד – סרביה, יורו עד גיל 17 

19:50 שבדיה – סקוטלנד, יורו עד גיל 17 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

16:15 קזחסטן – איטליה (אליפות העולם בהוקי קרח)

21:25 המבורג – הרטה ברלין (פלייאוף בונדסליגה , גומלין) 

ספורט3

16:15 ארה"ב – צ'כיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

20:15 קנדה – דנמרק (אליפות העולם בהוקי קרח)

ספורט4

15:30 טורניר רומא, פאדל 

19:50 פורטוגל – דנמרק, יורו עד גיל 17 

 

שלישי 24.5

ספורט1

21:25 דינאמו דרזדן – קייזרסלאוטרן, פלייאוף בונדסליגה 2 , גומלין 

01:10 (בין שלישי לרביעי) נסיונאל – ברגאנטינו (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) אוניברסידאד קתוליקה – טאז'רס (ליברטדורס)

ספורט2

12:15 גרמניה – שוייץ (אליפות העולם בהוקי קרח)

16:15 ארה"ב – נורבגיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

20:15 פינלנד – צ'כיה (אליפות העולם בהוקי קרח)

01:10 (בין שלישי לרביעי) ולס – אסטודיאנטס (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) פלמיירס – דפורטיבו טאצ'ירה (ליברטדורס)

ספורט3

12:15 שבדיה – לטביה (אליפות העולם בהוקי קרח)

16:15 סלובקיה – דנמרק (אליפות העולם בהוקי קרח)

19:25 אנדולו אפס – קרשיאקה (רבע גמר סל טורקי, משחק 3)  

21:55 ולנסיה – באסקוניה (רבע גמר סל ספרדי, משחק 1) 

01:10 (בין שלישי לרביעי) סאנטוס -באנפילד (סודאמריקנה)

03:25 (בין שלישי לרביעי) אמלק – אינדפנדיינטה (ליברטדורס)

ספורט4

11:00 טורניר רומא, פאדל 

03:25 (בין שלישי לרביעי) פלמנגו – ספורטינג קריסטל (ליברטדורס)

 

רביעי 25.5

ספורט1

21:45 (22:00) רומא – פיינורד (מרציאנו, גמר הקונפרנס ליג) 

02:55 (בין רביעי לחמישי) אינדפנדייטה דל ואז'ה – אמ' מיניירו (ליברטדורס)

ספורט2

11:00 טורניר רומא, פאדל 

01:10 (בין רביעי לחמישי) סאו פאולו – אייקוצ'ו (סודאמריקנה)

03:25 (בין רביעי לחמישי) אינדפנדיינטה – סארה (סודאמריקנה)

ספורט3

17:20 רבע גמר יורו עד גיל 17 

21:55 ריאל מדריד – מנרסה (רבע גמר סל ספרדי, משחק 1) 

00:55 (בין רביעי לחמישי) קולו קולו – פורטלזה (ליברטדורס)

02:55 (בין רביעי לחמישי) את' מיניירו – דפ' טולימה (ליברטדורס)

ספורט4

19:50 רבע גמר יורו עד גיל 17 

00:55 (בין רביעי לחמישי) ריבר פלייט – אליאנסה לימה (ליברטדורס)

02:55 (בין רביעי לחמישי) פניארול – קולון (ליברטדורס)

 

חמישי 26.5

ספורט1

17:20 רבע גמר יורו עד גיל 17 

19:50 רבע גמר יורו עד גיל 17 

00:55 (בין חמישי לשישי) ליברטאד – דה סטרונגסט (ליברטדורס)

02:55 (בין חמישי לשישי) בוקה ג'וניורס – דפורטיבו קאלי (ליברטדורס)

ספורט2

11:00 טורניר רומא, פאדל 

21:55 בדאלונה – טנריפה (רבע גמר סל ספרדי, משחק 1) 

01:10 (בין חמישי לשישי) ראסינג – ריבר פלייט מונטבידאו (סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) אוריינטה פטרולרו – פלומיננסה (סודאמריקנה)

 

ספורט3

16:15 רבע גמר אליפות העולם בהוקי קרח 

20:15 רבע גמר אליפות העולם בהוקי קרח 

01:10 (בין חמישי לשישי) מלגר – קויאבה (סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) ג'וניור – אוניון סנטה פה (סודאמריקנה)

ספורט4

16:15 רבע גמר אליפות העולם בהוקי קרח 

20:15 רבע גמר אליפות העולם בהוקי קרח 

00:55 (בין חמישי לשישי) את' פראנאנסה – קראקאס (ליברטדורס)

02:55 (בין חמישי לשישי) קורינתיאנס – אולווייז רדי (ליברטדורס)

 

שישי 27.5

ספורט1

21:55 ברצלונה – גראן קנאריה (רבע גמר סל ספרדי, משחק 1) 

ספורט3

12:00 טורניר רומא, פאדל 

19:00 טורניר רומא, פאדל 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 11.6 ספורט1 15:50 אוקראינה – ארמניה (אומות)  18:50 אירלנד – סקוטלנד (אומות)  21:35 חגיגה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.