יום שני , יוני 27 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת 2.4

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם בוני גינצבורג

14:20 ליברפול – ווטפורד 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי צ'לסי – ברנטפורד 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 מנצ'סטר יונייטד – לסטר 

21:40 סלרניטנה – טורינו 

23:45 גמר טורניר מיאמי, נשים (ראשוני מ -20:00)

ספורט2

14:25 בלקפול – נוטינגהאם פורסט (צ'ימפיונשיפ) 

16:50 ברנלי – מנצ'סטר סיטי 

19:20 דורטמונד – לייפציג (משולב) 

19:45 טוונטה – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי, משולב) 

21:55 פיינורד (מרציאנו) – ווילם II 

24:00 (ראשוני מ – 20:00) גמר סבב הפאדל העולמי, קטאר 

ספורט3

14:25 המבורג – פאדרבורן (בונדסליגה 2) 

16:20 פרייבורג – באיירן מינכן עם פריצות להופנהיים (דאבור) – בוכום 

19:45 (20:00) הפועל ת"א – בני סכנין 

22:25 פמליקאו – בואבישטה 

01:00 (בין שבת לראשון) קולומבוס קרו – נאשוויל 

ספורט4

15:10 סערה בממלכה עם בוני גינצבורג

15:45 (16:00) הפועל ירושלים – הפועל נוף הגליל 

18:50 סערה בממלכה עם בוני גינצבורג

19:30 לקראת מכבי נתניה – מכבי ת"א -פאנל 

19:55 (20:00) מכבי נתניה – מכבי ת"א 

22:15 פספורט – פאנל 

23:10 סערה בממלכה עם בוני גינצבורג

00:55 דפנסה אי חוסטיסיה – ריבר פלייט 

03:25 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – ארסנל 

 

ראשון 3.4

ספורט1

15:15 סערה בממלכה עם בוני גינצבורג

15:50 ווסט האם – אברטון 

18:20 טוטנהאם – ניוקאסל 

20:30 טרבזונספור – בשיקטאש 

22:25 ספורטינג ליסבון – פאסוס פריירה 

ספורט2

13:25 פיורנטינה – אמפולי 

15:55 אטאלנטה – נאפולי 

20:00 גמר טורניר מיאמי, טניס 

23:00 (ראשוני מ-16:00) מירוץ סירות אוקספורד-קיימברידג' 

ספורט3

14:25 ורדר ברמן – סנדהאוזן (בונדסליגה 2) 

16:20 אאוגסבורג – וולפסבורג 

18:20 מנשנגלאדבך – מיינץ (משולב) 

19:25 אנדרלכט (רפאלוב) – שרלרואה  (משולב) 

21:40 יובנטוס – אינטר 

23:45 סערה בממלכה עם בוני גינצבורג

ספורט4

14:25 סטנדארד ליאז' – אוניון סן ז'ילואז 

17:55 אנדורה (מקל) – ברצלונה (סל) 

20:00 (20:15) בית"ר י-ם – מ.ס. אשדוד 

22:30 סערה בממלכה עם בוני גינצבורג

 

שני  4.4

ספורט1

19:25 ורונה – גנואה 

21:50 קריסטל פאלאס – ארסנל 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

22:10 פורטו – סנטה קלרה 

ספורט3

ספורט4

 

שלישי 5.4

ספורט1

19:25 המבורג – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2, השלמה) 

01:10 (בין שלישי לרביעי) באנפילד – סאנטוס (סודאמריקנה)

03:25 (בין שלישי לרביעי) את' גויאניינסה – קיטו (סודאמריקנה)

ספורט2

01:10 (בין שלישי לרביעי) קולון – פניארול (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) אולווייז רדי – קורינתיאנס (ליברטדורס)

ספורט3

01:10 (בין שלישי לרביעי) קראקאס – אתלטיקו פראנאנסה (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) ספורטינג קריסטל – פלמנגו (ליברטדורס)

ספורט4

01:10 (בין שלישי לרביעי) אולימפיה – סרו פורטניו (ליברטדורס)

03:25 (בין שלישי לרביעי) דפורטיבו קאלי – בוקה ג'וניורס (ליברטדורס)

 

רביעי 6.4

ספורט1

19:40 ורוצלאב – אנדורה (מקל, יורוקאפ) 

21:30 לבלואה (גינת) – ליטקאבליס (יורוקאפ) 

00:55 (בין רביעי לחמישי) אמריקה מיניירו – אינדפנדיינטה דל ואז'ה (ליברטדורס)

02:55 (בין רביעי לחמישי) אליאנסה לימה – ריבר פלייט (ליברטדורס)

ספורט2

19:25 אאוגסבורג – מיינץ 

21:25 ברנלי – אברטון 

00:55 (בין רביעי לחמישי) ברגנטינו – נסיונאל (ליברטדורס)

02:55 (בין רביעי לחמישי) דפורטיבו  טאצ'ירה – פלמיירס (ליברטדורס)

04:55 (בין רביעי לחמישי) פטרולרו – אמלק (ליברטדורס)

ספורט3 

19:40 וספרם – ורדאר (כדוריד אלופות) 

21:40 מונפלייה – פורטו (כדוריד אלופות) 

00:55 (בין רביעי לחמישי) טאז'רס – אונ' קתוליקה (ליברטדורס)

02:55 (בין רביעי לחמישי) טולימה – את' מיניירו (ליברטדורס)

ספורט4

20:55 טרנטו – פרטיזן בלגרד (מדר, יורוקאפ) 

01:10 (בין רביעי לחמישי) פלומיננסה – אוריינטה פטרולרו (סודאמריקנה)

03:25 (בין רביעי לחמישי) 9 באוקטובר – אינטרנסיונל (סודאמריקנה)

 

 חמישי 7.4

ספורט1

19:35 לייפציג – אטאלנטה (אירופית) 

21:50 חגיגה אירופית על גבי ווסט האם – ליון 

03:25 (בין חמישי לשישי) גואיירניה – אינדפנדיינטה מדיין (סודאמריקנה)

ספורט2

19:35 פיינורד (מרציאנו) – סלביה פראג (רבע גמר קונפרנס ליג) 

21:50 לסטר – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי, רבע גמר קונפרנס ליג) 

00:55 (בין חמישי לשישי) פורטלזה – קולו – קולו  (ליברטדורס)

02:55 (בין חמישי לשישי) אסטודיאנטס – ולס  (ליברטדורס)

04:55 (בין חמישי לשישי) דה סטרונגסט – ליברטאד (ליברטדורס)

ספורט3

19:40 פיק סגד – פלנסבורג (כדוריד אלופות) 

21:50 בודו גלימט – רומא (רבע גמר קונפרנס) 

01:10 (בין חמישי לשישי) ריבר פלייט מונטבידאו – ראסינג (סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) הואנקאיו – סאו פאולו (סודאמריקנה)

ספורט4

21:50 פרנקפורט – ברצלונה (רבע גמר אירופית) 

01:10 (בין חמישי לשישי) קויאבה – מלגר (סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) ברצלונה – מונטיבידאו וונדררס (סודאמריקנה)

 

שישי 8.4

ספורט1

19:25 דיסלדורף – האנזה רוסטוק (בונדסליגה 2) 

21:25 שטוטגרט – דורטמונד 

ספורט2

21:50 ניוקאסל – וולבס 

ספורט3

20:10 מומבאי – אל שאבאב (ליגת האלופות אסיה)

23:10 אל הילאל – שארג'ה  (ליגת האלופות אסיה)

ספורט4

20:25 גזיאנטפ – טרבזונספור 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 4.6 (ערב שבועות) ספורט1 15:50 ארמניה – אירלנד (אומות)  18:50 הונגריה – אנגליה (אומות)  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.