שבת , אוקטובר 1 2022
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 16.4

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם איזי שרצקי

14:20 טוטנהאם – ברייטון 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי סאותהמפטון – ארסנל 

19:10 וויגאן – קיימברידג' (ליג 1) 

21:40 סראגוסה – ברצלונה (סל) 

23:45 סערה בממלכה עם איזי שרצקי

ספורט2

14:30 חצי גמר טורניר מונטה קרלו 

16:50 ראיון מיוחד: ניב דברת עם אלן שירר

17:20 מנצ'סטר סיטי – ליברפול (חצי גמר הגביע) 

20:00 חצי גמר טורניר מונטה קרלו (דחוי מ 16:30)

22:25 פורטו – פורטימוננסה 

ספורט3

14:25 סנדהאוזן – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

16:20 דורטמונד – וולפסבורג 

18:30 (החל מ 17:30) מחצית שנייה: פיורנטינה – ונציה (פרץ) 

19:30 לקראת מכבי חיפה – בני סכנין – פאנל 

19:55 (20:00) מכבי חיפה – בני סכנין 

22:15 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 

23:15 ראיון מיוחד: ניב דברת עם אלן שירר

ספורט4

14:25 רותרהאם – איפסוויץ' (ליג 1) 

16:50 מנצ'סטר יונייטד – נוריץ' 

19:20 מנשנגלאדבך – קלן 

21:30 סערה בממלכה עם איזי שרצקי

 

ראשון 17.4

ספורט1

13:25 ריאל מדריד – בראוגן (סל) 

15:30 גמר טורניר מונטה קרלו 

18:50 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – איאקס (גמר הגביע ההולנדי) 

21:55 פלמנגו – סאו פאולו 

23:55 את' פראנאנסה – את' מיניירו 

ספורט2

15:25 סערה בממלכה עם איזי שרצקי

16:05 ווסט האם – ברנלי 

18:20 צ'לסי – קריסטל פאלאס (חצי גמר הגביע) 

20:25 גירסונספור – בשיקטאש 

23:00 לוס אנג'לס – קנזס 

02:00 מרוץ הנסקאר, בריסטול 

ספורט3

15:30 ראיון מיוחד: ניב דברת עם אלן שירר

16:05 ניוקאסל – לסטר 

18:20 אוניון ברלין – פרנקפורט 

20:25 ניו יורק – ריאל סולט לייק 

22:25 ספורטינג ליסבון – בנפיקה 

00:55 בוקה ג'וניורס – לאנוס 

03:25 באנפילד – ריבר פלייט 

ספורט4

14:25 דארמשטאט – שאלקה משולב עם ורדר ברמן – נירנברג (בונדסליגה 2) 

16:20 ארמיניה בילפלד – באיירן מינכן 

18:20 הופנהיים (דאבור) – גרויתר פורת 

20:20 לברקוזן – לייפציג 

22:30 סערה בממלכה עם איזי שרצקי

 

 

שני 18.4

ספורט1

16:55 מלבורן סיטי – יונייטד סיטי (אלופות אסיה)

20:10 פחטאקור – אל דוחיל (אלופות אסיה)

23:10 אל שבאב – אייר פורס (אלופות אסיה)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

14:25 מידלסברו – האדרספילד (צ'מפיונשיפ)

16:55 ק.פ.ר. – דרבי קאונטי (צ'מפיונשיפ) 

19:25 בריסטול – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ) 

21:55 נוטינגהאם פורסט – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

11:55 גוואנגז'ו – קאווסקי (אלופות אסיה)

13:55 ג'ונאם דראגונס – פאתום יונייטד (אלופות אסיה)

16:55 פלימות – סנדרלנד (ליג 1) 

19:45 (20:00) הפועל ת"א – מכבי נתניה 

22:15 סערה בממלכה עם איזי שרצקי – חלק א'

ספורט4

15:50 גנט – אנדרלכט (רפאלוב) גמר הגביע הבלגי 

19:55 נאפולי – רומא 

21:55 אטאלנטה – ורונה 

 

שלישי 19.4

ספורט1

21:45 ליברפול – מנצ'סטר יונייטד 

ספורט2

21:55 אינטר – מילאן (חצי גמר הגביע, גומלין) 

ספורט3

13:55 ויסל קובה – קיצ'י (אלופות אסיה)

16:55 יוקוהמה – ג'ונבוק מוטורס (אלופות אסיה)

20:10 אל ראיאן – שארג'ה (אסיה אלופות)

23:10 איסתקלול – אל הילאל (אסיה אלופות)

ספורט4

21:40 המבורג – פרייבורג (חצי גמר הגביע) 

 

רביעי 20.4

ספורט1

21:35 חגיגה אנגלית על גבי ניוקאסל – ק' פאלאס + מנ' סיטי – ברייטון (22:00) 

ספורט2

21:35 צ'לסי – ארסנל 

01:25 פלמנגו – פלמיירס 

ספורט3

20:55 לבלואה – ונציה (שמינית גמר יורוקאפ, משולב) 

21:30 פרטיזן בלגרד (מדר) – בורסאספור (שמינית גמר יורוקאפ, משולב) 

24:00 (ראשוני מ 21:45) לייפציג – אוניון ברלין (חצי גמר הגביע)

ספורט4

21:55 יובנטוס – פיורנטינה (חצי גמר הגביע, גומלין) 

00:55 טאז'רס – ריבר פלייט 

03:25 בוקה ג'וניורס – גודוי קרוס 

 

חמישי 21.4 – ערב חג שני

ספורט1

21:35 ברנלי – סאותהמפטון 

ספורט2

11:55 אולסאן – גואנגז'ו (אלופות אסיה)

13:55 שאנדונג – ליון סיטי (אלופות אסיה)

16:55 דאגו – אוראווה רד דיימונדס (אלופות אסיה)

22:10 פורטו – ספורטינג ליסבון, חצי גמר הגביע (גומלין) 

 

שישי 22.4

ספורט1

19:25 דיסלדורף – דינאמו דרזדן (בונדסליגה 2) 

21:25 וולפסבורג – מיינץ 

ספורט2

21:40 האדרספילד – בארנסלי (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

16:55 ויסל קובה – צ'אנגראי יונייטד (אלופות אסיה)

20:25 ריזספור – פנרבחצ'ה 

23:10 אל שבאב – מומבאי (אלופות אסיה)

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 10.9 ספורט1 13:40 סערה בממלכה עם שלמה שרף, חלק ב' 14:20 פולהאם – צ'לסי  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.