יום שלישי , יוני 28 2022
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 26.3

ספורט1

18:00 טורניר מיאמי, טניס נשים 

20:20 אנגליה – שוייץ (הכנה) 

22:35 הולנד – דנמרק (הכנה) 

ספורט2

17:10 ארסנל – טוטנהאם (נשים)

19:50 אירלנד – בלגיה (הכנה) 

24:00 מרוץ שייט סאלי 

ספורט3

19:55 מגדבורג – קיל (כדוריד גרמני)  

22:40 מנרסה – אנדורה (מקל, סל)  

02:00 טורניר מיאמי, טניס נשים 

ספורט4

18:00 טורניר מיאמי, טניס 

 

ראשון 27.3

ספורט1

13:25 ריאל מדריד – פואנלברדה (סל) 

15:25 אנדולו אפס – פטקימספור (סל) 

17:55 בשיקטאש – גלאטסראי (סל) 

20:10 קרשיאקה – פנרבחצ'ה (סל) 

22:30 מרוץ הנסקאר, טקסס 

ספורט2

14:55 מלסונגן – פלנסבורג (כדוריד גרמני) 

19:25 חובנטוד בדאלונה – ברצלונה (סל) 

24:00 מרוץ שייט סאלי 

ספורט3

18:00 טורניר מיאמי, טניס 

ספורט4

14:25 מנ' יונייטד – אברטון (נשים)

16:55 לסטר – צ'לסי (נשים)

19:00 טורניר מיאמי, טניס נשים 

 

שני  28.3

ספורט1

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

20:50 מונטנגרו – יוון (הכנה) 

ספורט3

18:00 טורניר מיאמי, טניס נשים 

ספורט4

18:00 טורניר מיאמי, טניס 

 

שלישי 29.3

ספורט1

18:50 דנמרק – סרביה (הכנה) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי הולנד – גרמניה 

02:20 בוליביה – ברזיל עם פריצות לפרו – פראגוואי, מוק' המונדיאל

ספורט2

18:50 פינלנד – סלובקיה (הכנה) 

21:35 גמר פלייאוף המונדיאל

02:20 צ'ילה – אורוגוואי עם פריצות לונצואלה – קולומביה (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

18:50 קפריסין – אסטוניה, פלייאוף אומות (גומלין) 

20:55 אנדורה (מקל) – לבלואה (גינת, יורוקאפ) 

22:50 אלג'יריה – קמרון, פלייאוף המונדיאל (גומלין) 

02:00 רבע גמר טורניר מיאמי, טניס נשים 

ספורט4

16:50 קרואטיה – בולגריה (הכנה) 

19:50 סנגל – מצרים, פלייאוף המונדיאל (גומלין) 

22:05 צרפת – דרום אפריקה (הכנה) 

02:20 אקוואדור – ארגנטינה, מוק' המונדיאל 

 

רביעי 30.3

ספורט1

19:40 אלברום – פ.ס.ז' (כדוריד אלופות) 

21:40 פלנסבורג – פיק סגד (כדוריד אלופות) 

ספורט2

20:00 רבע גמר טורניר מיאמי, טניס נשים  

22:00 רבע גמר טורניר מיאמי, טניס  

04:00 רבע גמר טורניר מיאמי, טניס

 

חמישי 31.3

ספורט1

19:40 ורדאר – וספרם (כדוריד אלופות) 

21:40 פורטו – מונפלייה (כדוריד אלופות) 

ספורט2

20:00 רבע גמר טורניר מיאמי, טניס 

22:00 חצי גמר טורניר מיאמי, טניס נשים  

02:00 רבע גמר טורניר מיאמי, טניס 

ספורט3

04:00 חצי גמר טורניר מיאמי, טניס נשים 

 

שישי 1.4

ספורט1

19:25 דינאמו דרזדן – שאלקה (בונדסליגה 2) 

21:25 אוניון ברלין – קלן 

ספורט2

21:40 האל סיטי – האדרספילד (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

19:55 אפיון – פנרבחצ'ה (סל) 

21:55 ולנסיה – טנריפה (סל) 

ספורט4

20:00 חצי גמר טורניר מיאמי, טניס 

02:00 חצי גמר 2, טורניר מיאמי, טניס 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 4.6 (ערב שבועות) ספורט1 15:50 ארמניה – אירלנד (אומות)  18:50 הונגריה – אנגליה (אומות)  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.