יום שלישי , יוני 28 2022
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים בחבילת הערוצים של ספורט1

 

שבת 19.3

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם מרקו מטראצי

14:20 אסטון וילה – ארסנל 

16:30 גרויתר פורת – פרייבורג 

19:05 מידלסברו – צ'לסי, רבע גמר הגביע האנגלי 

22:00 חצי גמר 1 אינדיאן וולס, טניס 

00:00 חצי גמר 2 אינדיאן וולס, טניס 

ספורט2

14:25 דרבי קאונטי – קובנטרי (צ'מפיונשיפ)

16:55 רדינג – בלקבורן (צ'מפיונשיפ) 

18:55 אינטר – פיורנטינה 

21:00 סערה בממלכה עם מרקו מטראצי

22:25 ויטוריה גימראיש – ספורטינג ליסבון 

ספורט3

14:25 פורטונה דיסלדורף – המבורג משולב עם שאלקה – האנובר (בונדסליגה 2)

16:20 הרטה ברלין – הופנהיים (דאבור) 

19:20 באיירן מינכן – אוניון ברלין 

21:25 ורדר ברמן – דארמשטאט (בונדסליגה 2) 

01:00 שארלוט – ניו אינגלנד 

ספורט4

14:30 לקראת מכבי ת"א – בני סכנין (פתיחת הפלייאוף)- פאנל  

14:55 מכבי ת"א – בני סכנין 

17:20 סערה בממלכה עם מטראצי

18:15 סערה בממלכה עם מטראצי

18:45 הפועל ב"ש – מכבי נתניה 

 

ראשון 20.3

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם מטראצי

14:20 קריסטל פאלאס – אברטון, רבע גמר הגביע האנגלי 

16:50 סאותהמפטון – מנצ'סטר סיטי, רבע גמר הגביע האנגלי 

19:50 נוטינגהאם פורסט – ליברפול, רבע גמר הגביע האנגלי 

22:00 סערה בממלכה עם מטראצי

23:50 ריבר פלייט – בוקה ג'וניורס 

ספורט2

13:25 ריאל מדריד – מנרסה (סל) 

15:50 לסטר – ברנטפורד 

18:15 טוטנהאם – ווסט האם 

20:25 קלן – דורטמונד 

24:00 גמר טורניר אינדיאן וולס, טניס 

ספורט3

15:55 יובנטוס – סלרניטנה 

18:25 וולפסבורג – לברקוזן  

19:30 גנט – אנדרלכט (רפאלוב, משולב) 

21:40 בולוניה – אטאלנטה 

22:45 בואבישטה – פורטו (משולב) 

ספורט4

14:40 סערה בממלכה עם מטראצי

15:20 איאקס – פיינורד

17:40 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – פורטונה סיטארד 

20:00 הפועל חיפה – בית"ר י-ם 

 

שני 21.3

ספורט1

19:45 הפועל חדרה – הפועל י-ם 

02:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:40 קולצ'סטר – פורסט גרין רוברס (ליג 2)

 

שלישי 22.3

ספורט4

19:40 ורוצלאב – פרטיזן בלגרד (מדר, יורוקאפ) 

 

רביעי 23.3

ספורט1

21:25 לבלואה (גינת) – חובנטוד בדאלונה (יורוקאפ) 

ספורט3

21:40 צ'לסי – טוטנהאם (נשים)

ספורט4

17:00 טורניר מיאמי, טניס 

 

 

חמישי 24.3  (עוברים לשעון קיץ בין חמישי לשישי)

ספורט1

21:35 חגיגה אירופית על גבי פורטוגל – טורקיה (פלייאוף מונדיאל)

01:20 ברזיל – צ'ילה (מוקדמות המונדיאל) 

ספורט2

18:55 אסטוניה – קפריסין (פלייאוף אומות) 

21:35 וויילס – אוסטריה (פלייאוף מונדיאל) 

01:20 פראגוואי – אקוואדור (מוקדמות המונדיאל)

ספורט3

17:00 טורניר מיאמי, טניס

01:20 קולומביה – בוליביה (מוקדמות המונדיאל

ספורט4

21:35 פורטוגל – טורקיה (פלייאוף מונדיאל) 

01:20 אורוגוואי – פרו משולב עם קולומביה – בוליביה (מוקדמות המונדיאל) 

 

שישי 25.3

ספורט1

 

02:20 ארגנטינה – ונצואלה (מוק' המונדיאל) 

ספורט2

19:50 קמרון – אלג'יריה (פלייאוף המונדיאל) 

22:20 מצרים – סנגל (פלייאוף המונדיאל) 

ספורט4

18:00 טורניר מיאמי, טניס 

 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 4.6 (ערב שבועות) ספורט1 15:50 ארמניה – אירלנד (אומות)  18:50 הונגריה – אנגליה (אומות)  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.