יום שלישי , אוגוסט 16 2022
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת 5.3

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם עודד קטש, חלק ב'

14:20 לסטר – לידס 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי אסטון וילה – ס'המפטון 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ליברפול – ווסט האם 

ספורט2

14:25 פולהאם – בלקבורן (צ'מפיונשיפ) 

16:50 ברנלי – צ'לסי 

18:55 רומא – אטאלנטה 

21:00 סערה בממלכה עם עודד קטש, חלק ב'

21:55 סן לורנסו – ריבר פלייט 

01:00 (01:08 בין שבת לראשון) ריאל סולט לייק – סיאטל 

ספורט3

11:55 גלאטסראי – גזיאנטפ (סל) 

14:25 שאלקה – האנזה רוסטוק (בונדסליגה 2) 

16:25 באיירן מינכן – לברקוזן 

18:40 סערה בממלכה עם עודד קטש, חלק ב'

19:20 לקראת הפועל ירושלים – הפועל ת"א 

19:45 (19:50) הפועל ירושלים – הפועל ת"א 

22:00 פספורט – סיכום השבת בספורט 1 23:00 סערה בממלכה עם עודד קטש – חלק ב'

ספורט4

14:00 סערה בממלכה עם עודד קטש, חלק ב'

14:40 (15:00) מכבי חיפה – הפועל נוף הגליל 

17:15 (17:30) מכבי נתניה – הפועל ק"ש 

19:45 (החל ב – 19:30) שטוטגרט – מנשנגלאדבך 

21:25 נירנברג – המבורג (בונדסליגה 2) 

 

ראשון 6.3

ספורט1

13:10 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – הראקלס 

15:15 סערה בממלכה עם עודד קטש, חלק ב' 

15:50 ווטפורד – ארסנל 

18:15 מנצ'סטר סיטי – מנצ'סטר יונייטד 

20:30 סערה בממלכה עם עודד קטש, חלק ב'

00:10 בוקה ג'וניורס – הוראקאן 

ספורט2

14:25 ורדר ברמן – דינמו דרזדן (בונדסליגה 2) 

16:20 מיינץ – דורטמונד 

18:20 קלן – הופנהיים (דאבור) 

20:20 (החל ב – 20:00) פאסוס פריירה – פורטו 

22:25 ויטוריה גימראיש – פמליקאו 

ספורט3

13:25 גנואה – אמפולי 

15:55 ונציה (פרץ) – סאסואולו משולב עם פיורנטינה – ורונה 

17:55 פנרבחצ'ה – טרבזונספור 

20:00 (20:15) הפועל ב"ש – הפועל חיפה 

22:30 מרוץ הנסקאר, לאס וגאס 

ספורט4

14:25 אנטוורפן – ברסחוט 

17:40 איאקס – ואלוייק 

19:45 (החל ב – 19:30) ריאל מדריד – באסקוניה (סל) 

22:55 אוסטין – אינטר מיאמי 

 

שני  7.3

ספורט1

21:20 נוטינגהאם פורסט – האדרספילד (גביע) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

18:55 בשיקטאש – איסטנבול בשאקשהיר 

21:50 טוטנהאם – אברטון 

 

שלישי 8.3

ספורט1

18:55 ליטקבליס – פרטיזן בלגרד (מדר, יורוקאפ) 

21:25 פואנלבראדה – ברצלונה (סל) 

ספורט3

00:10 מרידה – מטרופוליטנוס (סודאמריקנה)

02:25 (בין שלישי לרביעי) ניובלנסה – אוניון לה קאלרה (סודאמריקנה)

 

רביעי 9.3

ספורט1

20:55 אנדורה (מקל) – חובנטוד בדאלונה (יורוקאפ, משולב) 

21:25 לבלואה (גינת) – המבורג (יורוקאפ, משולב) 

ספורט2

21:40 ורדאר – אלברום (כדוריד אלופות) 

ספורט3

00:10 ליברפול – ריבר פלייט מונטבידאו (סודאמריקנה)

02:25 (בין רביעי לחמישי) אינדפנדיינטה מדיין – אמריקה דה קאלי (סודאמריקנה)

 

חמישי 10.3

ספורט1

19:35 חגיגה אירופית ע"ג פרטיזן בלגרד (נאתכו) – פיינורד (שמינית גמר הקונפרנס ליג) 

21:50 חגיגה אירופית על גבי אטאלנטה – לברקוזן (שמינית גמר אירופית) 

ספורט2

21:20 סאותהמפטון  – ניוקאסל עם פריצות לוולבס – ווטפורד 

21:45 לידס – אסטון וילה עם פריצות ל סאותהמפטון  – ניוקאסל עם ו-וולבס – ווטפורד 

ספורט3

19:35 ויטסה (דסה) – רומא (שמינית גמר קונפרנס ליג) 

21:50 פ.ס.וו איינדהובן (זהבי) – קופנהאגן (שמינית גמר קונפרנס ליג) 

00:10 נאסיונל – גואיירניה (סודאמריקנה)

02:25 (בין חמישי לשישי) לה אקידאד – ג'וניור (סודאמריקנה)

 

ספורט4

19:35 סביליה – ווסט האם (שמינית גמר אירופית) 

21:50 ברצלונה – גלאטסראי (שמינית גמר אירופית) 

24:00 אינדיאן וולס, טניס 

 

שישי 11.3

ספורט1

19:25 דארמשטאט – סנדהאוזן (בונדסליגה 2) 

21:55 ווסט ברומיץ' – האדרספילד (צ'מפיונשיפ) 

ספורט2

20:55 קאמבור – איאקס 

ספורט3

21:40 לובן – אוניון סן ז'ילואז 

ספורט4

21:00 אינדיאן וולס, טניס 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת  23.7 ספורט1 21:50 צרפת – הולנד (רבע גמר יורו 2022 נשים)  02:55 (בין שבת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.