יום שלישי , אוגוסט 16 2022
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 19.2

ספורט1

13:45 ראיון מיוחד: ניב דברת עם ג'ון טרי

14:20 ווסט האם – ניוקאסל 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי קריסטל פאלאס – צ'לסי 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 מנצ'סטר סיטי – טוטנהאם 

21:40 סלרניטנה – מילאן 

ספורט2

14:25 פולהאם – האדרספילד (צ'מפיונשיפ) 

16:50 ליברפול – נוריץ' 

19:00 ראיון מיוחד: ניב דברת עם ג'ון טרי

19:25 חצי גמר הגביע הספרדי (סל) 

21:30 סערה בממלכה עם משה דדש – חלק ב'

22:25 חצי גמר הגביע הספרדי (סל) 

ספורט3

10:00 אקסטרים E 

14:25 סנדהאוזן – המבורג משולב עם ורדר ברמן – אינגולשטאט (בונדסליגה 2) 

16:25 וולפסבורג – הופנהיים (דאבור) 

16:55 ארסנל – ברנטפורד (עם פריצות לוולפסבורג – הופנהיים) 

19:20 קלן – פרנקפורט 

21:40 שרלרואה – אוניון סן ז'ילואז 

23:45 (דחוי מהשעה 16:00) אתלטיקה אולמות, ברמינגהאם 

ספורט4

14:10 סערה בממלכה עם משה דדש – חלק ב'

14:45 (15:00) מכבי פ"ת – מכבי נתניה 

17:10 (17:30) הפועל ב"ש – הפועל ק"ש 

19:40 (19:50) הפועל חדרה – בית"ר י-ם 

22:00 סערה בממלכה עם משה דדש – חלק ב'

22:40 ראיון מיוחד: ניב דברת עם ג'ון טרי

 

ראשון 20.2

ספורט1

15:15 ראיון מיוחד: ניב דברת עם ג'ון טרי

15:50 לידס – מנצ'סטר יונייטד 

18:20 וולבס – לסטר 

20:25 הרטה ברלין – לייפציג 

22:30 (החל ב 21:30) מרוץ הנסקאר, דייטונה 

 

ספורט2

14:55 אלניאספור – טרבזונספור 

17:00  סערה בממלכה עם משה דדש – חלק ב'

17:40 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – הרנביין 

19:45 לקראת מכבי ת"א – הפועל חיפה  פאנל  

20:10 (20:15) מכבי ת"א – הפועל חיפה 

22:30 פספורט 

23:30 ראיון מיוחד: ניב דברת עם ג'ון טרי

00:00 סערה בממלכה עם משה דדש – חלק ב'

ספורט3

11:00 אקסטרים E 

14:00 אקסטרים E 

15:55 ונציה (פרץ) – גנואה 

17:55 (החל ב – 17:30) מאריטימו – פמליקאו 

19:25 גמר הגביע הספרדי (סל) 

21:40 אודינזה – לאציו  

00:10 בוקה ג'וניורס – רוסאריו 

02:25 (בין ראשון לשני) ניולס – ריבר פלייט 

ספורט4

14:25 אנטוורפן – מכלן 

16:25 באיירן מינכן – גרויתר פורת 

18:25 דורטמונד – מנשנגלאדבך (משולב) 

19:30 אנדרלכט (רפאלוב) – גנק (משולב) 

21:55 מורירנסה – פורטו 

 

שני  21.2

ספורט1

19:55 קליארי – נאפולי 

21:55 בולוניה – ספציה 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

18:55 גוזטפה – גלאטסראי 

ספורט3

ספורט4

 

שלישי 22.2

ספורט1

19:00 אתלטיקה אולמות, פולין 

ספורט2

ספורט3

00:10 אברטון – מונגאס (ליברטדורס)

02:25 (בין שלישי לרביעי) מיז'ונאריוס – פלומיננסה (ליברטדורס)

ספורט4

02:25 (בין שלישי לרביעי) פלאזה קולוניה – דה סטרונגסט (ליברטדורס)

 

רביעי 23.2

ספורט1

21:35 ליברפול – לידס (השלמה) 

ספורט2

21:20 ברנלי – טוטנהאם (השלמה) 

00:10 דפורטיבו לארה/בוליבאר – אוניברסידאד קתוליקה (ליברטדורס)

02:25 (בין רביעי לחמישי) סיטי טורקה/ברצלונה – אוניברסיטריו (ליברטדורס)

ספורט3

21:20 ווטפורד – קריסטל פאלאס (השלמה) 

00:10 אמריקה מיניירו – קלאב גוארני (ליברטדורס)

02:25 (בין רביעי לחמישי) אאודקס איטליאנו – אסטודיאנטס (ליברטדורס)

ספורט4

16:20 ספרד – קנדה (כדורגל נשים)

19:40 קיילצה – מוטור / אולבורג – אלברום (כדוריד אלופות) 

21:20 אנגליה – גרמניה (כדורגל נשים)

 

חמישי 24.2

ספורט1

19:35 חגיגה אירופית 

21:50 חגיגה אירופית 

ספורט2

19:35 בודו גלימט – סלטיק (ביטון ועבדה, קונפרנס ליג, גומלין)  

21:50 נאפולי – ברצלונה (אירופית, גומלין) 

ספורט3

19:35 לאציו – פורטו (אירופית, גומלין) 

21:45 ארסנל – וולבס (השלמה)

02:25 (בין חמישי לשישי) סזאר ואייחו/אולימפיה – אתלטיקו נסיונאל (ליברטדורס)

ספורט4

19:00 לקראת מכבי ת"א – פ.ס.וו. איינדהובן – פאנל 

19:40 מכבי ת"א – פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי, קונפרנס ליג, גומלין) 

22:10 (החל ב – 22:00) ריינג'רס – דורטמונד (אירופית, גומלין) 

 

שישי 25.2

ספורט1

13:00 הגרלת שמינית גמר הליגה האירופית 

14:00 הגרלת שמינית גמר הקונפרנס ליג 

19:25 האנובר – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 

21:25 הופנהיים (דאבור) – שטוטגרט 

ספורט2

21:50 סאותהמפטון – נוריץ' 

ספורט3

19:30 ראלי שבדיה 

ספורט4

21:55 גנואה – אינטר

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת  23.7 ספורט1 21:50 צרפת – הולנד (רבע גמר יורו 2022 נשים)  02:55 (בין שבת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.