יום שלישי , אוגוסט 16 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 12.2

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם משה דדש

14:20 מנצ'סטר יונייטד – סאותהמפטון 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי אברטון – לידס 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 נוריץ' – מנצ'סטר סיטי 

21:40 זולטה וארחם – אנדרלכט (רפאלוב) 

00:05 אוניון – ריבר פלייט 

ספורט2

14:50 אליפות העולם למועדונים, מקום 3 

16:50 ברנטפורד – קריסטל פאלאס 

18:55 נאפולי – אינטר 

21:40 טורינו – ונציה (פרץ) 

ספורט3

14:10 סערה בממלכה עם משה דדש

14:45 (15:00) מכבי נתניה – הפועל י-ם 

17:10 (17:30) מ.ס. אשדוד – הפועל ב"ש 

19:45 (החל ב 19:30) לברקוזן – שטוטגרט 

21:25 יאן ריגנסבורג – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

ספורט4

14:25 המבורג – היידנהיים (בונדסליגה 2) 

16:25 בוכום – באיירן מינכן 

18:25 גמר אליפות העולם למועדונים 

20:55 ויטסה (דסה) – פ.ס.וו איינדהובן (זהבי) 

23:00 סערה בממלכה עם משה דדש 

 

ראשון 13.2

ספורט1

13:25 באסקוניה – ריאל בטיס (סל) 

15:50 ברנלי – ליברפול 

18:20 לסטר – ווסט האם 

ספורט2

15:15 סערה בממלכה עם משה דדש

15:50 טוטנהאם – וולבס 

17:55 (החל ב 17:45) איאקס – טוונטה 

19:45 פאנל – לקראת בית"ר י-ם – מכבי פ"ת 

20:00 (20:15) בית"ר י-ם – מכבי פ"ת 

22:30 פספורט 

23:30 סערה בממלכה עם משה דדש

ספורט3

13:55 שפילד וונסדיי – רותרהאם (ליג 1)

15:55 ניוקאסל – אסטון וילה 

17:55 (החל ב – 17:30) פמליקאו – מורירנסה 

19:25 מלאגה – ריאל מדריד (סל, משולב) 

21:00 מורסיה – ברצלונה (סל, משולב) 

02:25 (בין ראשון לשני) בוקה ג'וניורס – קולון 

ספורט4

14:25 מנצ'סטר סיטי – מנצ'סטר יונייטד (נשים)

16:25 אוניון ברלין – דורטמונד 

18:25 הופנהיים (דאבור) – ארמיניה בילפלד (משולב) 

19:00 סאסואולו – רומא (משולב) 

  

שני  14.2

ספורט1

20:00 (20:15) הפועל ק"ש – מכבי חיפה 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

18:55 דמירספור – בשיקטאש 

21:40 ווסט ברומיץ' – בלקבורן (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

21:40 ספציה – פיורנטינה 

 

שלישי 15.2

ספורט1

20:55 אנדורה (מקל) – ורוצלאב (יורוקאפ) 

ספורט2

22:05 מנצ'סטר יונייטד – ברייטון (השלמה) 

ספורט3

00:10 (בין שלישי לרביעי) בוליבאר – דפורטיבו לארה  (מוק' ליברטדורס, גומלין)

02:25 (בין שלישי לרביעי) ברצלונה – סיטי טורקה (מוק' ליברטדורס, גומלין)

 

רביעי 16.2

ספורט2

00:10 אלדוסיבי – בוקה ג'וניורס 

02:25 (בין רביעי לחמישי) ריבר פלייט – פטרונאטו 

ספורט3

19:40 וספרם – פורטו/מונפלייה – ורדאר (כדוריד אלופות) 

21:40 פלנסבורג – קיילצה (כדוריד אלופות) 

ספורט4

02:25 (בין רביעי לחמישי) אולימפיה – סזאר ואייחו  (מוק' ליברטדורס, גומלין)

 

חמישי 17.2

ספורט1

19:35 חגיגה אירופית על גבי ברצלונה – נאפולי (אירופית) 

21:50 חגיגה אירופית על גבי פורטו – לאציו  

24:00 (דחוי מ – 21:45) אתלטיקה אולמות, צרפת 

ספורט2

19:35 דורטמונד – ריינג'רס (אירופית) 

21:50 לייפציג – ריאל סוסידאד (אירופית) 

ספורט3 

19:30 פ.ס.וו איינדהובן (זהבי) – מכבי ת"א (קונפרנס ליג) 

22:20 ריאל מדריד – ריו בראוגן (רבע גמר הגביע הספרדי, סל) 

02:00 (בין חמישי לשישי) מרוץ הנסקאר, דייטונה 

ספורט4

19:35 (19:45) ברצלונה – נאפולי (אירופית) 

21:50 סלטיק (עבדה וביטון) – בודו גלימט (קונפרנס ליג) 

 

 

שישי 18.2

ספורט1

19:25 שאלקה – פאדרבורן (בונדסליגה 2) 

21:25 מיינץ – לברקוזן 

ספורט2

21:40 בורנמות – נוטינגהאם פורסט (צ'מפיונשיפ) 

ספורט4

19:25 ולנסיה – מורסיה (רבע גמר הגביע הספרדי, סל) 

22:25 ברצלונה – מנרסה (רבע גמר הגביע הספרדי, סל) 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת  23.7 ספורט1 21:50 צרפת – הולנד (רבע גמר יורו 2022 נשים)  02:55 (בין שבת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.