יום שני , אפריל 22 2024
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת 29.1

ספורט1

14:45 (15:00) הפועל ירושלים – הפועל ב"ש 

17:10 (17:30) מ.ס. אשדוד – מכבי ת"א 

19:40 (19:50) הפועל חיפה – בית"ר י-ם 

22:10 ראיון מיוחד: ניב דברת עם יאיא טורה

ספורט2

16:55 פולהאם – בלקפול (צ'מפיונשיפ) 

19:25 פיטרבורו – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

15:25 רוסיה – פולין משולב עם סלובקיה – קרואטיה (יורו 2022 בכדורגל אולמות)

18:25 גאורגיה – ספרד (יורו 2022 בכדורגל אולמות)

21:30 אתלטיקה אולמות, ניו – יורק 

ספורט4

19:25 ריימס – באסטיה (גביע צרפתי) 

21:55 מארסיי – מונפלייה (גביע צרפתי) 

00:00 ראיון מיוחד: ניב דברת עם יאיא טורה

 

ראשון 30.1

ספורט1

13:25 בילבאו – מלאגה (סל) 

15:25 דרבי – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ) 

17:55 קארדיף – נוטינגהאם פורסט (צ'מפיונשיפ) 

19:50 הפועל ת"א – הפועל חדרה 

ספורט2

14:25 אוניון סן ז'ילואז – אנדרלכט (רפאלוב) 

16:55 אנדולו אפס – פנרבחצ'ה (סל) 

19:25 ברצלונה – חובנטוד בדאלונה (סל) 

20:55 ריאל מדריד – אנדורה (סל) 

ספורט3

13:25 סמפדוריה – מילאן (סלימהוגיץ', חצי גמר הגביע, נשים)

16:55 גנט – אנטוורפן 

19:25 ברז'ראק – סט. אטיין (גביע צרפתי) 

21:55 לאנס – מונאקו (גביע צרפתי) 

ספורט4

16:20 משחק על מדליית הארד, אליפות אירופה בכדוריד 

18:50 גמר אליפות אירופה בכדוריד 

22:25 פורטו – מאריטימו  

 

שני  31.1

ספורט1

22:10 פ.ס.ז'. – ניס (גביע צרפתי) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:40 פורטסמות – צ'רלטון (ליג 1) 

ספורט3

17:50 רבע גמר יורו 2022 בכדורגל אולמות 

20:50 רבע גמר יורו 2022 בכדורגל אולמות 

ספורט4

23:10 פמליקאו – ארוקה  

 

שלישי 1.2

ספורט1

01:20 (בין שלישי לרביעי) ארגנטינה – קולומביה (מוק' המונדיאל) 

03:50 (בין שלישי לרביעי) פרו – אקוואדור (מוק' המונדיאל)

ספורט2

21:50 בוליביה – צ'ילה (מוק' המונדיאל) 

00:50 (בין שלישי לרביעי) אורוגוואי – ונצואלה (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

17:50 רבע גמר יורו 2022 בכדורגל אולמות 

20:50 רבע גמר יורו 2022 בכדורגל אולמות 

ספורט4

02:20 (בין שלישי לרביעי) ברזיל – פראגוואי (מוק' המונדיאל) 

 

רביעי 2.2

ספורט1

21:25 לבלואה (גינת) – לוקומוטיב קובאן (יורוקאפ, משולב) 

21:55 חובנטוד בדאלונה – פרטיזן בלגרד (מדר, יורקאפ, משולב) 

ספורט2

21:40 גנט – קלאב ברוז' (חצי גמר הגביע) 

ספורט3

22:10  בלננסס – ספורטינג ליסבון 

ספורט4

20:55 ראיו וייקאנו – מאיורקה (רבע גמר גביע, משולב) 

22:00 ולנסיה – קאדיס (רבע גמר גביע, משולב) 


חמישי 3.2

ספורט1

21:40 אופן – אנדרלכט (רפאלוב, חצי גמר הגביע) 

ספורט2

20:55 ריאל סוסידאד – ריאל בטיס (רבע גמר גביע) 

ספורט3

ספורט4

22:25 אתלטיק בילבאו – ריאל מדריד (רבע גמר גביע) 

 

שישי 4.2

ספורט1

19:25 היידנהיים – האנובר (בונדסליגה 2) 

21:25 הרטה ברלין – בוכום 

ספורט2

21:15 כוכבי הפרמיירליג: כריסטיאנו רונאלדו

21:50 מנצ'סטר יונייטד – מידלסברו (גביע) 

00:00 כוכבי הפרמיירליג: כריסטיאנו רונאלדו

ספורט3

21:40 ברמינגהאם – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ) 

ספורט4

17:50 חצי גמר יורו 2022 בכדורגל אולמות 

20:50 חצי גמר יורו 2022 בכדורגל אולמות 

יש לבדוק גם

ישיר: בעזה ממתינים לספינות סיוע

מצלמת AP בחוף במרכז רצועת עזה משקיפה אל הים, משם יגיעו היום שלוש ספינות סיוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.