יום שני , אפריל 22 2024
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 1.1

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם צביקה שרף, חלק ב'

14:15 ארסנל – מנצ'סטר סיטי 

16:50 ווטפורד – טוטנהאם 

19:20 קריסטל פאלאס – ווסט האם 

21:30 סערה בממלכה עם צביקה שרף, חלק ב'

ספורט2

13:30 מרוץ מזחלות, סיגולדה (גברים) 

16:50 לסטר – נוריץ' 

19:00 סערה בממלכה עם צביקה שרף, חלק ב'

ספורט3

09:00 מרוץ מזחלות, סיגולדה

14:25 שפילד יונייטד – מידלסברו (צ'מפיונשיפ) 

16:55 בלקפול – האל סיטי (צ'מפיונשיפ) 

19:10 גלאטסראי – טורק טלקום (סל) 

ספורט4

14:15 סערה בממלכה עם צביקה שרף, חלק ב'

14:45 הפועל ת"א – מכבי פ"ת 

17:15 הפועל ק"ש – הפועל חיפה 

19:40 מכבי נתניה – בית"ר י-ם 

22:10 סערה בממלכה עם צביקה שרף, חלק ב'

 

ראשון 2.1

ספורט1

15:50 חגיגה אנגלית על גבי ברנטפורד – אסטון וילה 

18:15 צ'לסי – ליברפול 

20:30 סערה בממלכה עם צביקה שרף, חלק ב'

ספורט2

09:00 מרוץ מזחלות, סיגולדה (נשים)

15:50 לידס – ברנלי 

19:40 לקראת הפועל ב"ש – בני סכנין 

20:10 (20:15) הפועל ב"ש – בני סכנין

22:30 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

23:15 סערה בממלכה עם צביקה שרף, חלק ב'

ספורט3

14:40 ברסט – בורדו (גביע) 

16:55 מונפלייה – שטרסבורג (גביע) 

19:25 קוויאי-רואה – מונאקו (גביע) 

21:55 שוביני – מארסיי (גביע) 

ספורט4

15:50 סאותהמפטון – ניוקאסל 

18:45 סערה בממלכה עם צביקה שרף, חלק ב'

19:20 ריאל מדריד – ברצלונה (סל) 

21:30 סערה בממלכה עם צביקה שרף, חלק ב'

 

שני  3.1

ספורט1

16:55 סוונזי – פולהאם (צ'מפיונשיפ) 

19:20 מנצ'סטר יונייטד – וולבס 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

22:25 ולנסיה – גראן קנאריה (סל) 

ספורט4

22:05 ואן – פ.ס.ז'. (גביע) 

 

שלישי 4.1

ספורט1

19:55 ברצלונה – מנרסה (השלמה, סל) 

22:25 חובנטוד בדאלונה – ריאל מדריד (סל) 

ספורט2

21:55 פונפראדינה – אספניול (גביע ספרדי) 

ספורט3

19:55 רוגלה – פרולונדה, חצי גמר ליגת האלופות בהוקי קרח 

21:25 רד בול מינכן – טאפארה, חצי גמר ליגת האלופות בהוקי קרח 

ספורט4

21:55 לאנס – ליל (גביע) 

 

רביעי 5.1

ספורט1

21:40 צ'לסי – טוטנהאם (חצי גמר גביע הליגה) 

ספורט2

18:55 קרטחנה – ולנסיה (גביע) 

20:55 ריאל ויאדוליד (וייסמן) – בטיס (גביע) 

ספורט3

16:55 לגאנס – ריאל סוסידאד עם פריצות לאייבר – מאיורקה (גביע) 

20:55 אתלטיקו בלארס – סלטה ויגו משולב עם מיראנדס – ראיו וייאקנו (גביע) 

 

ספורט4

20:25 לינארס – ברצלונה (גביע) 

22:25 אלקויאנו – ריאל מדריד (גביע) 

 

חמישי 6.1

ספורט1

13:25 סמפדוריה – קליארי 

15:25 ספציה (פודגוראנו) – ורונה 

18:55 ריאל סראגוסה – סביליה (גביע)  

22:25 ראיו מחאדהונדה – אתלטיקו מדריד (גביע) 

ספורט2

16:55 ג'ירונה – אוסאסונה עם פריצות לפואנלבראדה – קאדיס (גביע) 

21:40 ארסנל – ליברפול (חצי גמר גביע הליגה) 

ספורט3

18:55 ספורטינג חיחון – ויאריאל (גביע) 

20:55 אתלטיקו מאנצ'ה ריאל – אתלטיק בילבאו עם פריצות לאלמריה – אלצ'ה (גביע) 

ספורט4

17:25 אטאלנטה – טורינו 

19:25 מילאן – רומא 

21:40 פיורנטינה – אודינזה 

  

שישי 7.1

ספורט1

18:55 טרבזונספור – מאלאטיאספור 

21:20 באיירן מינכן – מנשנגלאדבך 

ספורט2

11:00 מרוץ מזחלות, ווינטרברג (נשים)

15:30 מרוץ מזחלות, ווינטרברג 

21:55 סווינדון – מנצ'סטר סיטי (גביע אנגלי) 

ספורט3

20:55 צ'לסי – טוטנהאם (נשים)

 

 

 

יש לבדוק גם

ישיר: בעזה ממתינים לספינות סיוע

מצלמת AP בחוף במרכז רצועת עזה משקיפה אל הים, משם יגיעו היום שלוש ספינות סיוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.