יום שני , אפריל 22 2024
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 22.1

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם יניב קטן – חלק ב'

14:20 אברטון – אסטון וילה 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לידס – ניוקאסל 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 סאותהמפטון – מנצ'סטר סיטי 

21:30 סערה בממלכה עם יניב קטן – חלק ב'

22:25 ספורטינג ליסבון – בראגה 

ספורט2

14:25 נוטינגהאם פורסט – דרבי (צ'מפיונשיפ) 

16:50 מנצ'סטר יונייטד – ווסט האם 

18:55 אינטר – ונציה (פרץ) 

21:25 ארצגבירגה אווה – שאלקה (בונדסליגה 2) 

ספורט3

11:00 ראלי מונטה קרלו 

14:25 פאדרבורן – ורדר ברמן (בונדסליגה 2) 

16:25 הופנהיים (דאבור) – דורטמונד 

18:25 ספרד – בוסניה (יורו 2022 בכדורגל אולמות) 

21:20 דנמרק – קרואטיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

23:20 (ראשוני מ- 15:25)גאורגיה – אזרבייג'אן (יורו 2022 בכדורגל אולמות)

ספורט4

14:45 נוף הגליל – הפועל חיפה 

17:05 מכבי ת"א – מכבי נתניה 

19:35 מכבי חיפה – הפועל ירושלים 

22:00 סערה בממלכה עם יניב קטן – חלק ב'

 

ראשון 23.1

ספורט1

15:15 סערה בממלכה עם יניב קטן – חלק ב'

15:50 ארסנל – ברנלי עם פריצות ללסטר – ברייטון 

19:20 ריאל מדריד – ברצלונה (סל) 

21:40 מילאן – יובנטוס 

ספורט2

13:25 קליארי – פיורנטינה 

15:50 קריסטל פאלאס – ליברפול 

18:15 צ'לסי – טוטנהאם 

20:30 סערה בממלכה עם יניב קטן – חלק ב'

21:20 ספרד – נורבגיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

23:20 (ראשוני מ 18:25) פורטוגל – הולנד (יורו 2022 בכדורגל אולמות)

ספורט3

11:00 ראלי מונטה קרלו 

13:00 ראלי מונטה קרלו 

15:55 נאפולי – סלרניטנה 

18:20 הרטה ברלין – באיירן מינכן 

20:40 מנצ'סטר סיטי – ארסנל (נשים) 

22:35 פורטו – פמליקאו 

00:30 (ראשוני מ 15:25) סרביה – אוקראינה (יורו 2022 בכדורגל אולמות)

ספורט4

15:25 פ.ס.וו איינדהובן – איאקס 

17:55 גלאטסראי – טרבזונספור 

19:55 לקראת מכבי פ"ת – הפועל ב"ש – פאנל 

20:10 (20:15) מכבי פ"ת – הפועל ב"ש 

22:30 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

23:30 סערה בממלכה עם יניב קטן – חלק ב'

 

שני  24.1

ספורט1

16:20 איסלנד – קרואטיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

18:50 דנמרק – הולנד (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 מונטנגרו – צרפת (אליפות אירופה בכדוריד) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

18:25 איטליה – סלובניה (יורו 2022 בכדורגל אולמות) 

21:40 בלקבורן – מידלסברו (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

21:25 פינלנד – קזחסטן (יורו 2022 בכדורגל אולמות) 

 

שלישי 25.1

ספורט1

18:55 טורק טלקום – פרטיזן בלגרד (מדר, יורוקאפ) 

20:55 ורוצלאב – לבלואה (גינת, יורוקאפ) 

ספורט2

18:25 קרואטיה – רוסיה (יורו 2022 בכדורגל אולמות)

21:25 פולין – סלובקיה (יורו 2022 בכדורגל אולמות)

ספורט3

16:20 פולין – ספרד (אליפות אירופה בכדוריד) 

18:50 גרמניה – רוסיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 שבדיה – נורבגיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

 

ספורט4

18:55 טאפארה – רד בול מינכן, חצי גמר ליגת האלופות בהוקי קרח 

21:40 ק.פ.ר. – סוונזי (צ'מפיונשיפ) 

18

רביעי 26.1

ספורט1

16:20 מונטנגרו – איסלנד (אליפות אירופה בכדוריד) 

18:50 הולנד – קרואטיה (אליפות אירופה בכדוריד) 

21:20 דנמרק – צרפת (אליפות אירופה בכדוריד) 

ספורט2

ספורט3

18:25 בוסניה – גאורגיה (יורו 2022 בכדורגל אולמות) 

21:25 ספרד – אזרבייג'אן (יורו 2022 בכדורגל אולמות) 

ספורט4

21:55 אנדרלכט (רפאלוב) – סרקל ברוז' 

 

חמישי 27.1

ספורט1

21:40 קלאב ברוז' – אוניון סן ז'ילואז 

02:05 (בין חמישי לשישי) צ'ילה – ארגנטינה (מוק' המונדיאל) 

ספורט2

22:50 אקוואדור – ברזיל (מוק' המונדיאל) 

00:50 (בין חמישי לשישי) פראגוואי – אורוגוואי (מוק' המונדיאל) 

ספורט3

 

שישי 28.1

ספורט1

22:50 קולומביה – פרו (מוק' המונדיאל) 

ספורט2

21:40 האדרספילד – סטוק (צ'מפיונשיפ) 

23:50 ונצואלה – בוליביה (מוק' המונדיאל)

ספורט3

16:20 אליפות אירופה בכדוריד 

18:50 אליפות אירופה בכדוריד 

21:20 אליפות אירופה בכדוריד 

ספורט4

18:25 קזחסטן – איטליה/סלובניה – פינלנד (יורו 2022 בכדורגל אולמות) 

21:25 אוקראינה – פורטוגל משולב עם הולנד – סרביה (יורו 2022 בכדורגל אולמות) 

 

יש לבדוק גם

ישיר: בעזה ממתינים לספינות סיוע

מצלמת AP בחוף במרכז רצועת עזה משקיפה אל הים, משם יגיעו היום שלוש ספינות סיוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.