יום חמישי , אוגוסט 11 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 2.10

ספורט1

13:45 סערה בממלכה עם ראובן עטר – חלק ב'

14:15 מנצ'סטר יונייטד – אברטון 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לידס – ווטפורד 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ברייטון – ארסנל 

21:40 סאסואולו – אינטר  

23:45 סערה בממלכה עם ראובן עטר – חלק ב'

ספורט2

14:25 קובנטרי – פולהאם (צ'מפיונשיפ) 

16:50 צ'לסי – סאותהמפטון 

19:20 לייפציג – בוכום 

21:25 נירנברג – האנובר (בונדסליגה 2) 

ספורט3

14:25 יאן ריגנסבורג – קרלסרוהה (בונדסליגה 2) 

16:20 דורטמונד – אאוגסבורג עם פריצות לשטוטגרט – הופנהיים (דאבור) 

18:45 מכבי פ"ת – הפועל חיפה 

21:15 (החל ב- 21:00) חצי גמר 1, טורניר שיקגו, טניס נשים 

23:00 חצי גמר 2, טורניר שיקגו, טניס נשים 

ספורט4

13:25 צ'לסי – ברייטון (נשים)

15:25 בשיקטאש – אנדולו אפס (סל) 

17:45 הפועל נוף הגליל – הפועל ת"א 

20:15  בית"ר י-ם – הפועל ק"ש 

22:40 (החל ב 22:30) ארוקה (דסה ואלטמן) – ספורטינג ליסבון 

 

ראשון 3.10

ספורט1

10:45 מרתון לונדון 

15:15 סערה בממלכה עם ראובן עטר – חלק ב'

15:50 טוטנהאם – אסטון וילה 

18:15 ליברפול – מנצ'סטר סיטי 

20:30 ראיון מיוחד: ניב דברת עם רובי פאולר

20:55 פ.ס.וו. איינדהובן (זהבי) – ספרטה רוטרדאם 

22:55 ריבר פלייט – בוקה ג'וניורס 

ספורט2

15:50 קריסטל פאלאס – לסטר 

18:00 ראיון מיוחד: ניב דברת עם רובי פאולר

18:55 פיורנטינה – נאפולי 

21:40 אטאלנטה – מילאן 

ספורט3

13:45 סערה בממלכה עם ראובן עטר – חלק ב'

14:25 אנדרלכט (רפאלוב) – קלאב ברוז' 

16:25 (החל ב 16:00) סמפדוריה – אודינזה 

17:50 (החל ב 17:45) ויטסה (דסה) – פיינורד 

19:45 לקראת מכבי ת"א – הפועל ירושלים 

20:10 מכבי ת"א – הפועל ירושלים 

22:30 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

23:15 ראיון מיוחד: ניב דברת עם רובי פאולר

23:45 סערה בממלכה עם ראובן עטר – חלק ב'

00:50 (בין ראשון לשני) פורטלנד – אינטר מיאמי 

03:00 (בין ראשון לשני) לוס אנג'לס גלאקסי – לוס אנג'לס 

ספורט4

13:25 בולוניה – לאציו 

15:50 ווסט האם – ברנטפורד 

18:20 באיירן מינכן – פרנקפורט 

20:20 ארמיניה בילפלד – לברקוזן 

22:55 קנזס (קינדה) – יוסטון 

 

  

שני  4.10

ספורט1

03:00 WWE Monday Night Raw

 

רביעי 6.10

ספורט1

21:00 טורניר אינדיאן וולס, טניס נשים 

ספורט4

21:35 איטליה – ספרד (חצי גמר ליגת האומות) 

 

חמישי 7.10

ספורט1

21:00 טורניר אינדיאן וולס, טניס

ספורט2

21:00 טורניר אינדיאן וולס, טניס נשים 

02:25 ונצואלה – ברזיל (מוקדמות המונדיאל) 

ספורט3

01:55 אורוגוואי – קולומביה (מוקדמות המונדיאל) 

03:55 פרו – צ'ילה (מוקדמות המונדיאל)

ספורט4

01:55 פראגוואי – ארגנטינה (מוקדמות המונדיאל) 

04:00 טורניר אינדיאן וולס, טניס נשים 

 

 

שישי 8.10

ספורט1

21:35 חגיגה אירופית על גבי גרמניה – רומניה 

23:35 סיכום היום במוק' המונדיאל 

ספורט2

21:35 טורקיה – נורבגיה (מוק' המונדיאל) 

23:45 טורניר אינדיאן וולס, טניס  

ספורט3

21:35 רוסיה – סלובקיה (מוק' מונדיאל)  

23:45 טורניר אינדיאן וולס, טניס נשים 

ספורט4

21:35 גרמניה – רומניה (מוק' המונדיאל) 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 16.7 ספורט1 20:25 מכבי חיפה – הפועל ב"ש, אלוף האלופים  ספורט2 13:55 סט. פאולי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.