שבת , אוקטובר 16 2021
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

שבת 18.9

ספורט1

13:45 סערה בממלכה – לקט

14:20 וולבס – ברנטפורד 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי מנצ’סטר סיטי – סאותהמפטון 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 אסטון וילה – אברטון 

21:25 חצי גמר אליפות אירופה בכדורעף 

24:00 (ראשוני מ 17:25) פמליקאו – מאריטימו 

ספורט2

14:25 האל סיטי – שפילד יונייטד (צ’מפיונשיפ) 

16:50 ליברפול – קריסטל פאלאס 

19:20 קלן – לייפציג 

21:40 ולנסיה – באסקוניה (סל ספרדי) 

02:30 מרוץ הנסקאר, בריסטול

ספורט3

16:55 סערה בממלכה – לקט

17:30 (17:45) בני סכנין – הפועל ב”ש 

19:50 (20:00) מכבי פ”ת – הפועל ת”א 

22:15 (ראשוני מ 16:50) ברנלי – ארסנל 

02:10 (בין שבת לראשון) את’ טוקומאן – בוקה ג’וניורס 

ספורט4

14:25 הולשטיין קיל – האנובר (בונדסליגה 2) 

16:20 באיירן מינכן – בוכום עם פריצות לארמיניה בילפלד – הופנהיים (דאבור) 

18:25 חצי גמר אליפות אירופה בכדורעף 

20:55 איאקס – קאמבור 

22:55 שאפקואנסה – פלמיירס 

00:55 את’ מיניירו – ספורט רסיפה 

 

ראשון 19.9

ספורט1

15:15 סערה בממלכה – לקט

15:50 ווסטהאם – מנצ’סטר יונייטד 

18:20 טוטנהאם – צ’לסי 

21:25 גמר אליפות אירופה בכדורעף 

ספורט2

13:25 ברצלונה – מורסיה (סל) 

15:50 ברייטון – לסטר 

19:45 לקראת בית”ר י-ם – מכבי נתניה 

20:10 (20:15) בית”ר י-ם – מכבי נתניה 

22:40 פספורט – סיכום סוף השבוע בספורט 1 

23:30 סערה בממלכה – לקט

ספורט3

14:35 קיל – פלנסבורג (יד גרמני) 

16:20 שטוטגרט – לברקוזן 

18:20 דורטמונד – אוניון ברלין  

20:20 וולפסבורג – פרנקפורט 

22:30 סערה בממלכה – לקט

23:00 (23:08) פילדלפיה – אורלנדו 

ספורט4

14:45 סערה בממלכה – לקט

15:20 פ.ס.וו איינדהובן (זהבי) – פיינורד 

19:15 (19:30) הפועל חיפה – הפועל ק”ש 

21:45 (ראשוני מ – 19:25) סטנדארד ליאז’ – אנדרלכט (רפאלוב)

02:10 (בין ראשון לשני) ריבר פלייט – ארסנל 

 

שני  20.9 – ערב סוכות

ספורט1

13:00 טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

03:00 WWE- Monday Night RAW

 

שלישי 21.9 – סוכות

ספורט1

19:40 פורטונה סיטארד – איאקס 

21:40 מנצ’סטר סיטי – וויקם (גביע הליגה) 

ספורט2

21:40 נוריץ’ – ליברפול (גביע הליגה) 

03:25 פלמיירס – את’ מיניירו (חצי גמר ליברטדורס)

ספורט3

13:00 טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

ספורט4

19:55 בשיקטאש – דמירספור 

21:55 (החל ב 21:45)  פולהאם – לידס (גביע הליגה) 

 

 רביעי 22.9

ספורט1

19:40 גו אהד איגלס – פ.ס.וו איינדהובן (זהבי) 

21:40 צ’לסי – אסטון וילה (גביע הליגה) 

ספורט2

19:55 קייסריספור – גלאטסראי 

22:25 גראן קנאריה – ברצלונה (סל) 

ספורט3

19:40 אולבורג – מונפלייה (כדוריד אלופות) 

21:40 מנ’ יונייטד – ווסטהאם (גביע הליגה) 

ספורט4

13:00 טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

21:40 וולבס – טוטנהאם (גביע הליגה) 

01:10 (בין רביעי לחמישי) ברגנטינו – ליברטאד (חצי גמר סודאמריקנה)

03:25 (בין רביעי לחמישי) פלמנגו – ברצלונה (חצי גמר ליברטדורס)

 

חמישי 23.9

ספורט1

19:40 ברצלונה – מוטור (כדוריד אלופות) 

21:40 פ.ס.ז’. – דינמו בוקרשט (כדוריד אלופות) 

ספורט2

13:00 טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

03:25 (בין חמישי לשישי) פניארול – את’ פראנאנסה (חצי גמר סודאמריקנה)

ספורט3

19:55 פנרבחצ’ה – גירסונספור 

ספורט4

21:40 אנדרלכט (רפאלוב) – גנט (מלדה) 

 

שישי 24.9

ספורט1

19:25 יאן ריגנסבורג – ארצגבירגה אווה (בונדסליגה 2) 

21:25 גרויתר פורת – באיירן מינכן 

ספורט2

19:55 אלטאי – בשיקטאש 

21:55 ווסט ברומיץ’ – ק.פ.ר. (צ’מפיונשיפ) 

ספורט3

15:00 רבעי גמר טורניר אוסטרבה, טניס נשים 

ספורט4

20:55 ספורטינג ליסבון – מאריטימו 

23:10 ז’יל ויסנטה – פורטו 

 

יש לבדוק גם

היכונו לאירוע המעריצים של נטפליקס

“טודום” ייצא לדרך ב-18:50 שעון ישראל. כאן תוכלו לראות הכל בשידור ישיר מעדיפים שפה אחרת? …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.