יום שני , ינואר 27 2020
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 22.11 – 16.11

 

שבת 16.11

ספורט1 + ספורט1HD

12:30 קרבות וואן, בייג'ין 

16:00 חצי גמר טורניר המאסטרס, טניס 

18:50 חגיגה אירופית על גבי רוסיה – בלגיה  

21:35 חגיגה אירופית על גבי קרואטיה – סלובקיה 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

ספורטHD2

16:25 קרשיאקה – גלאטסראי (סל טורקי) 

18:55 אנדולו אפס – טורק טלקום (סל טורקי) 

22:00 חצי גמר טורניר המאסטרס, טניס 

ספורטHD3

21:00 ליגת השחייה הבינלאומית (וושינגטון) 

ספורטHD4

21:35 צפון אירלנד – הולנד, מוק' היורו 

 

ראשון 17.11

ספורט1 + ספורט1HD

13:25 ברצלונה – אסטודיאנטס (סל ספרדי) 

15:50 לוקסמבורג – פורטוגל, מוק' היורו 

19:25 בילבאו – ריאל מדריד (סל ספרדי) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי אלבניה – צרפת 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

ספורטHD2

17:55 פ.ס.ז'. – פלנסבורג (כדוריד אלופות) 

20:00 גמר טורניר המאסטרס בטניס 

22:30 (החל ב – 22:00) נאסקר מיאמי 

ספורטHD3

14:40 קיל – האנובר (כדוריד גרמני) 

21:00 ליגת השחייה הבינלאומית (וושינגטון) 

ספורטHD4

14:10 טופאש בורסה – פנרבחצ'ה ( סל טורקי) 

18:50 קוסובו – אנגליה, מוק' היורו 

21:35 אלבניה – צרפת, מוק' היורו 

שני  18.11

ספורט1 + ספורט1HD

21:35 חגיגה אירופית – מוק' יורו 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

WWE- Monday Night RAW 03:00

ספורטHD2

21:35 מוק' היורו (מחזור אחרון) 

ספורטHD3

21:35 מוק' היורו (מחזור אחרון) 

ספורטHD4

21:35 מוק' היורו (מחזור אחרון) 

 

שלישי 19.11

ספורט1 + ספורט1HD

15:20 ברזיל – דרום קוריאה 

18:55 גלאטסראי – מלאגה (יורוקאפ) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי XXX – XXX 

23:45 סיכום היום במוקדמות היורו 

ספורטHD2

21:35 מוק' היורו (מחזור אחרון) 

ספורטHD3

21:35 מוק' היורו (מחזור אחרון) 

ספורטHD4

18:50 קרואטיה – גאורגיה 

21:35 מוק' היורו (מחזור אחרון) 

 

רביעי 20.11

ספורט1 + ספורט1HD

19:40 מונאקו – מכבי ראשון לציון (יורוקאפ) 

21:30 (החל ב – 21:00) אנדורה – וירטוס בולוניה (יורוקאפ) 

 

חמישי 21.11

ספורט1 + ספורט1HD

19:55 נורדהורן לינגן – פלנסבורג (כדוריד גרמני) 

ספורטHD2

21:25 אנטוורפן (רפאלוב) – גנט 

 

 

שישי 22.11

ספורט1 + ספורט1HD

13:00 הגרלת פלייאוף יורו 2020 

שעה? קרבות וואן, סינגפור 

19:25 ארצגבירגה אווה – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

21:25 דורטמונד – פאדרבורן 

ספורטHD2

13:30 ווהאן זאל – גואנגז'ו R&F (זהבי וסבע) 

21:40 פולהאם – ק.פ.ר. (צ'מפיונשיפ) 

ספורטHD4

17:00 "הפרלמנט"

19:25 גלאטסראי – בשאקשהיר 

21:25 קלאב ברוז' – אוסטנד 

 

Check Also

סטוקהולם

  סטוקהולם     בכורה ארצית – רק ב-yes 25.1 | בספריית yes VOD 24/7 30.1 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.