יום שלישי , דצמבר 18 2018
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט 1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 16.2 – 10.2

שבת 10.2

ספורט1 + ספורט1HD

14:15 טוטנהאם – ארסנל  

16:50 חגיגה אנגלית על גבי סטוק – ברייטון

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 מנצ'סטר סיטי – לסטר

ספורטHD2

11:55 באנביט – בויוקמז (סל טורקי)

14:25 שפילד יונייטד – לידס (צ'מפיונשיפ)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי דורטמונד – המבורג

19:20 באיירן מינכן – שאלקה

21:25 לודביגשאפן – פוקסה ברלין (כדוריד גרמני)

ספורטHD3

13:55 אוניון ברלין – דיסלדורף (בונדסליגה 2)

15:55 ספאל – מילאן

18:55 אוסטנד – אנדרלכט (סייף)

20:55 (החל ב – 20:45) ספרטה רוטרדאם – פ.ס.וו. איינדהובן

22:55 מיראסול – פלמיירס (פאוליסטה)

02:25 (בין שבת לראשון) אינדפנדיינטה – סן לורנסו

 

ספורטHD4

15:45 (16:00 KO) הפועל רעננה – הפועל חיפה

18:05 (18:15 KO) מכבי חיפה – הפועל ק"ש (פריצות לבני יהודה – מכבי פ"ת)

20:15 (20:30 KO) הפועל אשקלון – בית"ר ירושלים

 

ראשון 11.2

ספורט1 + ספורט1HD

11:55 בשיקטאש – טופאש בורסה (סל טורקי)

13:55 אסטון וילה – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ)

15:55 אינטר – בולוניה

17:55 שאבס – פורטו  

20:00 (20:15 KO) הפועל עכו – מכבי ת"א

ספורטHD2

13:50 האדרספילד – בורנמות

16:05 ניוקאסל – מנצ'סטר יונייטד

18:20 סאותהמפטון – ליברפול

21:40 רומא – בנוונטו

24:10 בוקה ג'וניורס – טמפרליי

02:25 (בין ראשון לשני) לאנוס – ריבר פלייט

ספורטHD3

14:20 ארצגבירגה אווה – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)

16:20 שטוטגרט – מנשנגלאדבך

18:50 ורדר ברמן – וולפסבורג

 

ספורטHD4

13:25 איאקס – טוונטה

15:25 ויטסה – פיינורד

17:55 ריין נקר לוון – פיק סגד (כדוריד אלופות)

19:30 ריאל מדריד – טנריפה (כדורסל ספרדי)

22:00 מירוץ נאסקר, דייטונה (פתיחת העונה)

 

שני  12.2

ספורט1 + ספורט1HD

21:50 צ'לסי – ווסט ברומיץ'

03:00 WWE- Monday Night RAW

 

ספורטHD2

21:25 סט. פאולי – נירנברג (בונדסליגה 2)

 

שלישי 13.2

ספורט1 + ספורט1HD

18:50 הכוכב האדום בלגראד – צסק"א מוסקבה (נאתכו, שלב 32 הגדולות בליגה האירופית)

ספורטHD2

18:55 פאוק סלוניקי – אנקרה (ליגת האלופות בכדורעף)

21:25 רוסלאר – צ'יביטאנובה (ליגת האלופות בכדורעף)

 

רביעי 14.2

 

ספורט1 + ספורט1HD

16:55 פנאתינייקוס – לאריסה (סל יווני)

ספורטHD2

20:25 ברלין – זניט קאזאן (ליגת האלופות בכדורעף)

 

חמישי 15.2

ספורט1 + ספורט1HD

17:50 אסטנה – ספורטינג ליסבון (שלב 32 הגדולות בליגה האירופית)

19:50 חגיגה אירופית על גבי ריאל סוסידאד – זלצבורג (דאבור)

21:55 חגיגה אירופית על גבי סלטיק – זניט

ספורטHD2

19:50 אוסטרשונד – ארסנל (שלב 32 הגדולות בליגה האירופית)

21:55 נאפולי – לייפציג (שלב 32 הגדולות בליגה האירופית)

24:55 פלמיירס – ליננסה (פאוליסטה)

ספורטHD3

19:50 דורטמונד – אטאלנטה (שלב 32 הגדולות בליגה האירופית)

21:55 קופנהאגן – אתלטיקו מדריד (שלב 32 הגדולות בליגה האירופית)

ספורטHD4

19:55 ולנסיה – טנריפה (רבע גמר גביע ספרדי בכדורסל)

22:25 ריאל מדריד – מלאגה (רבע גמר גביע ספרדי בכדורסל)

 

 

שישי 16.2

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 קייזרסלאוטרן – סנדהאוזן (בונדסליגה 2)

21:25 הרטה ברלין – מיינץ

ספורטHD2

21:50 צ'לסי – האל (גביע)

05:00? גלורי קיקבוקסינג, שיקאגו שעה תעודכן בהמשך

ספורטHD3

21:40 לסטר – שפילד יונייטד (גביע)

ספורטHD4

16:30 בארסה TV

19:55 גראן קנאריה (מקל) – פואנלבראדה (רבע גמר גביע ספרדי בכדורסל)

22:25 ברצלונה – באסקוניה (רבע גמר גביע ספרדי בכדורסל)

 

בדוק גם

תאגיד

HOT ממשיכה להביא לכם את הסדרות המובילות בעולם מאט אינגברטסון וג'ייק וייסמן מככבים ב"תאגיד", הקומדיה החדשה של "קומדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.