שבת , מאי 25 2024
לוגו ספורט4

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע: 24.11 – 18.11

שבת 18.11

ספורט1 + ספורט1HD

14:15 ארסנל – טוטנהאם

16:50 חגיגה אנגלית על גבי לסטר – מנצ'סטר סיטי

18:50 סיכום היום באנגליה

19:20 מנצ'סטר יונייטד – ניוקאסל

22:00 חצי גמר טורניר סיום הסבב, לונדון (טניס)

 

 

ספורטHD2

14:10 טרבזונספור – גלאטסראי (סל טורקי)

16:50 ליברפול – סאותהמפטון

20:15 (20:30 KO) הפועל ב"ש – הפועל עכו

ספורטHD3

13:55 נירנברג – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי באיירן מינכן – אאוגסבורג

19:20 הרטה ברלין – מנשנגלאדבך

21:40 נאק ברדה – איאקס

24:10 סן מרטין – סן לורנסו

 

02:25 (בין שבת לראשון) אינדפנדיינטה – ריבר פלייט (שדר ארגנטינאי)

ספורטHD4

16:00 חצי גמר טורניר סיום הסבב, לונדון (טניס)

18:55 רומא – לאציו

21:25 סטנדארד ליאז' – אוסטנד

 

ראשון 19.11

ספורט1 + ספורט1HD

15:10 לידס – מידלסברו (צ'מפיונשיפ)

17:50 ווטפורד – ווסטהאם

20:00 גמר טורניר סיום הסבב, לונדון (טניס)

24:10 בוקה ג'וניורס – ראסינג

02:25 (בין ראשון לשני) אינדפנדיינטה – ריבר פלייט

ספורטHD2

14:25 אינגולשטאט (כהן) – דיסלדורף (בונדסליגה 2)

16:25 שאלקה – המבורג

18:50 ורדר ברמן – האנובר

20:55 פלמנגו – קורינתיאנס

ספורטHD3

13:25 אנדורה – מלאגה (כדורסל ספרדי)

15:25 זוולה – פ.ס.וו. איינדהובן

17:55 פיק סגד – ברצלונה (כדוריד אלופות)

19:25 ברצלונה – ולנסיה (כדורסל ספרדי)

21:30 מירוץ נאסקר, מיאמי (אחרון לעונה)

ספורטHD4

15:55 ספאל – פיורנטינה

19:25 פנאתינייקוס (אלטמן) – א.א.ק. אתונה (כדורגל יווני)

21:40 אינטר – אטאלנטה

 

שני  20.11

ספורט1 + ספורט1HD

21:50 ברייטון (חמד וכיאל) – סטוק

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

21:40 ורונה – בולוניה

ספורטHD3

21:25 דינאמו דרזדן – קייזרסלאוטרן (בונדסליגה 2)

 

שלישי 21.11

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 דורטמונד – טוטנהאם (ליגת האלופות)

02:10 (בין שלישי לרביעי) ליברטאד – אינדפנדיינטה (חצי גמר סודאמריקנה)

          

רביעי 22.11

ספורט1 + ספורט1HD

21:40 באזל – מנצ'סטר יונייטד (ליגת האלופות)

01:40 (בין רביעי לחמישי) גרמיו – לאנוס (גמר הליברטדורס, משחק ראשון)

          

חמישי 23.11

ספורט1 + ספורט1HD

21:55 מכבי ת"א – סלביה פראג (הליגה האירופית)

ספורטHD2

19:45 לוגאנו – הפועל ב"ש (הליגה האירופית)

21:55 חגיגה אירופית על גבי בראגה – הופנהיים

01:40 (בין חמישי לשישי) פלמנגו – ג'וניור (חצי גמר סודאמריקנה)

ספורטHD3

17:55 אסטנה – ויאריאל (הליגה האירופית)

19:55 קלן – ארסנל (הליגה האירופית)

21:55 מילאן – אוסטריה וינה (הליגה האירופית)

ספורטHD4

19:50 חגיגה אירופית על גבי ויקטוריה פלזן – סטיאווה בוקרשט

 

שישי 24.11

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 אוניון ברלין – דארמשטאט (בונדסליגה 2)

21:25 האנובר – שטוטגרט

ספורטHD2

21:50 ווסטהאם – לסטר

ספורטHD3

16:30 בארסה TV

21:25 גנט (סייף) – מוסקרון

 

יש לבדוק גם

מלון פורטופינו 3

מלון פורטופינו 3 Hotel Portofino 3 "מלון פורטופינו" ("Hotel Portofino") היא דרמה תקופתית בריטית הנוצרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.