יום ראשון , אוקטובר 24 2021
לוגו צ'רלטון

שידורים ישירים בערוצי ספורט1 בשבוע הקרוב

לוח שידורים ערוצי ספורט1 – 16.9-22.9

 

שבת 16.9

ספורט1 + ספורט1HD

14:20 קריסטל פאלאס – סאותהמפטון

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווטפורד – מנ' סיטי

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 טוטנהאם – סוונזי

21:40 רומא – ורונה

03:00 (בין שבת לראשון) גנאדי גולובקין – קאנלו אלבארס (איגרוף)

ספורט2HD

14:30 גואנגז'ו R&F (זהבי) – בייג'ין גואן

16:50 ליברפול – ברנלי  

19:20 לייפציג – מנשנגלאדבך

24:55 בוטפוגו – סאנטוס

ספורט 3HD

13:55 סט. פאולי – אינגולשטאט (כהן, בונדסליגה 2)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי באיירן מינכן – מיינץ

18:45 (19:00 KO) מכבי חיפה – הפועל רעננה (עם פריצות להפועל אשקלון – הפועל עכו, 19:30)

22:25 ספורטינג ליסבון – טונדלה

02:00 (בין שבת לראשון) אינדפנדיינטה – לאנוס

ספורט 4HD

14:00 טריאתלון רוטרדם, גברים

17:45 (18:00 KO) הפועל ק"ש – מכבי פ"ת

20:10 (20:30 KO) בית"ר ירושלים – הפועל חיפה

22:40 בילי ג'ו סונדרס – ווילי מונרו ג'וניור

 

ראשון 17.9

ספורט1 + ספורט1HD

15:15 צ'לסי – ארסנל  

17:50 מנצ'סטר יונייטד – אברטון  

20:00 (20:15 KO) בני יהודה – הפועל ב"ש

22:20 (החל ב-22:00) מירוץ נאסקר, שיקאגו

ספורט2HD

14:20 הופנהיים – הרטה ברלין

16:25 לברקוזן – פרייבורג

18:50 דורטמונד – קלן

21:40 גנואה – לאציו

24:00 בוקה ג'וניורס – גודוי

02:00 (בין ראשון לשני) סן מרטין – ריבר פלייט

ספורט 3HD

13:25 למגו – מלסונגן (כדוריד גרמני)

15:55 מילאן – אודינזה

18:55 סלביה פראג – ספרטה פראג (בן חיים)

21:55 קורינתיאנס – ואשקו

24:55 קרוזיירו – באהייה

ספורט 4HD

15:25 דן האג – איאקס

17:40 פ.ס.וו. איינדהובן – פיינורד

20:25 ריין נקר לוון – ברצלונה (יד אלופות)

 

שני  18.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:55 זניט – אופה

03:00 WWE- Monday Night RAW

 

שלישי 19.9

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 אינגולשטאט (כהן) – דואיסבורג (בונדסליגה 2)

21:25 שאלקה – באיירן מינכן

21:40 לסטר – ליברפול (גביע הליגה)

01:10 (בין שלישי לרביעי) אסטודיאנטס – נסיונאל (שמינית גמר סודאמריקנה, גומלין)

03:40 (בין שלישי לרביעי) ג'וניור – סרו פורטניו (שמינית גמר סודאמריקנה, גומלין)

ספורט 3HD

21:40 בולוניה – אינטר

ספורט 4HD

19:25 מנשנגלאדבך – שטוטגרט

21:25 אאוגסבורג – לייפציג

 

רביעי 20.9 (ערב ראש השנה)

ספורט1 + ספורט1HD

21:55 מנצ'סטר יונייטד – ברטון (גביע הליגה)

24:00 לאציו – נאפולי (ראשוני מ-21:40)

ספורט2HD

21:40 צ'לסי – נוטינגהאם פורסט (גביע הליגה)

01:10 (בין רביעי לחמישי) פלמנגו – שאפקואנסה (שמינית גמר סודאמריקנה, גומלין)

03:40 (בין רביעי לחמישי) סאנטוס – ברצלונה (רבע גמר ליברטדורס, גומלין)

ספורט 3HD

21:40 יובנטוס – סמפדוריה

24:00 מילאן – ספאל (ראשוני מ-21:40)

03:40 (בין רביעי לחמישי) גרמיו – בוטפוגו (רבע גמר ליברטדורס, גומלין)

ספורט 4HD

19:25 קלן – פרנקפורט (טוואטחה)

21:25 המבורג – דורטמונד

 

חמישי 21.9 (ראש השנה)

ספורט2HD

01:10 (בין חמישי לשישי) ריבר פלייט – חורחה ווילסטרמן (רבע גמר ליברטדורס, גומלין, שדר אנגלי)

03:40 (בין חמישי לשישי) לאנוס – סן לורנסו (רבע גמר ליברטדורס, גומלין, שדר אנגלי)

ספורט 3HD

01:10 (בין חמישי לשישי) קיטו – פלומיננסה (שמינית גמר סודאמריקנה, גומלין, שדר אנגלי)

 

שישי 22.9 (ראש השנה)

ספורט1 + ספורט1HD

19:25 דואיסבורג – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2)

21:20 באיירן מינכן – וולפסבורג

ספורט2HD

14:00 גביע לייבר (טניס, 2 משחקים)

20:00 גביע לייבר (טניס, 2 משחקים)

ספורט 3HD

14:30 בייג'ין גואן – שנגחאי

16:55 הונגריה – אזרבייג'אן (אליפות אירופה בכדורעף נשים)

19:25 פולין – גרמניה (אליפות אירופה בכדורעף נשים)

22:25 פורטו – פורטימוננסה

ספורט 4HD

16:30 בארסה TV

19:25 ולנסיה – מלאגה (חצי גמר סופרקאפ בכדורסל)

21:55 גראן קנאריה – ריאל מדריד (חצי גמר סופרקאפ בכדורסל)

 

יש לבדוק גם

מהלילה בארה”ב: עונת הסיום של “לא בטוחה”

לא לדאוג, איסה ריי כבר עובדת על פרויקטים חדשים עם HBO ו”וורנר”. בינתיים תעלה הלילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.