יום שלישי , אוגוסט 9 2022

ארכיון תגיות: ספורט1

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון

שבת 11.7 ספורט1 14:20 נוריץ' – ווסטהאם משולב עם פריצות לווטפורד – ניוקאסל  16:50 ליברפול – ברנלי 19:00 ראיון מיוחד עם סטיב מקמנמן 19:20 שפילד יונייטד – צ'לסי 21:50 ברייטון – מנצ'סטר סיטי 23:55 סערה בממלכה – טל בן חיים ספורט2 14:20 ווטפורד – ניוקאסל 18:25 לגיה ורשה – קרקוביה …

המשך קריאה »

שידורים ישירים בערוצי ספורט1

שני  6.7 ספורט1 18:55 אוקספורד – פורטסמות (חצי גמר פלייאוף ליג 1, גומלין) 21:25 וויקם – פליטווד טאון (חצי גמר פלייאוף ליג 1, גומלין) ספורט2 21:50 טוטנהאם – אברטון 03:00 WWE- Monday Night RAW  ספורט3 20:55 קייסריספור – בשיקטאש 22:55 מורירנסה – ספורטינג ליסבון ספורט4 21:20 היידנהיים – ורדר ברמן (פלייאוף …

המשך קריאה »

שידורים ישירים בערוצי ספורט1

שישי 26.6 ספורט1 21:10 בלננסס – ספורטינג ליסבון ספורט2 15:00 אולפן פרמיירליג עם איאן רייט 21:40 ברנטפורד – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) 23:45 סערה בממלכה – אייל ברקוביץ' (חלק ב') ספורט3 20:55 בשיקטאש – קוניאספור ספורט4 16:25 סאן פאבלו בורגוס – אנדורה (סל ספרדי) 19:25 גראן קנאריה – ולנסיה (סל ספרדי) …

המשך קריאה »

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 20.6 ספורט1 14:20 ווטפורד – לסטר  16:50 ברייטון – ארסנל עם פריצות לווסט ברומיץ' – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ) 19:20 ווסטהאם – וולבס 21:35 בורנמות – קריסטל פאלאס ספורט2 14:25 פולהאם – ברנטפורד (צ'מפיונשיפ) 16:25 לייפציג – דורטמונד 19:25 אנדורה – גראן קנאריה (סל ספרדי) 22:25 ולנסיה – סראגוסה (סל ספרדי) …

המשך קריאה »

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון

שישי 12.6 ספורט1 19:25 דינאמו דרזדן – המבורג משולב עם סנדהאוזן – ארמיניה בילפלד (בונדסליגה 2) 21:25 הופנהיים (דאבור/אלמקייס) – לייפציג ספורט2 21:55 יובנטוס – מילאן (חצי גמר גביע איטלקי, גומלין) ספורט3 23:10 ספורטינג ליסבון – פאסוס פריירה ספורט 4 20:55 גוזטפה – טרבזונספור (וואקמה) עם פריצות לפנרבחצ'ה  – קייסריספור …

המשך קריאה »

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון

להלן לוח שידורי חבילת הערוצים של ספורט1 לשבוע שבין 2-7.6.20.    שלישי 2.6 ספורט2 19:45 מכבי נתניה – הפועל ק"ש עם פריצות לאשדוד – הפועל רעננה ספורט4 20:40 הפועל ת"א – בית"ר י-ם   רביעי 3.6 ספורט1 19:25 האנובר – דינאמו דרזדן (בונדסדליגה 2) 21:25 ורדר ברמן – פרנקפורט ספורט3 …

המשך קריאה »

שידורים ישירים בערוצי ספורט1

י 21.5 ספורט1 18:55 הפועל רמה"ש  – הפועל ב"ש (משחק הכנה)   שישי 22.5 ספורט1 13:25 פוהאנג סטילרס – סיאול 19:25 נירנברג – ארצגבירגה אווה עם פריצות להיידנהיים – ויסבאדן (בונדסליגה 2) 21:25 הרטה ברלין – אוניון ברלין ספורט2 09:55 סקציה נס ציונה – הפועל ת"א (משחק הכנה)     שבת 23.5 …

המשך קריאה »

שידורים ישירים בערוצי ספורט1

רשימת השידורים הישירים בחבילת הערוצים של ספורט1 לימים שבת עד שני בתאריכים 16-18.5.20   שבת 16.5   ספורט1 10:25 דאגו – פוהאנג סטילרס (ליגה קוריאנית, מחזור 2) 16:20 לייפציג – פרייבורג 19:20 פרנקפורט – מנשנגלאדבך   ספורט2 13:55 יאן רגנסבורג – הולשטיין קיל (בונדסליגה 2) 16:20 דורטמונד – שאלקה   …

המשך קריאה »

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

    לוח שידורים (מעודכן) ערוצי ספורט1 לשבוע: 20.3 – 14.3   שבת 14.3 ספורט1 18:55 קוניאספור – פנרבחצ'ה  ספורט2 11:55 גזיאנטפ – בנדירמה (סל טורקי)  14:10 גלאטסראי – קרשיאקה (סל טורקי)  16:25 איסטנבול TU – בויוקצ'קמג'ה (סל טורקי)  18:55 אפיון בלדיספור – דארושפקה (סל טורקי)  22:40 ריבר פלייט – …

המשך קריאה »