יום רביעי , יולי 24 2024
Shhh... Kaiser Antonino. photo by Sharon Zindany

״ששש…״

 

״ששש…״

 בכורה מאת: אבי קייזר וסרגיו אנטונינו

 7.8 | בשעה 19:00

מרכז סוזן דלל סטודיו זהבה רחוב יחיאלי 5 תל אביב | לרכישת כרטיסים | טריילר

במוסכמות החברתיות ובמיוחד באלה שקשורות לחינוך ילדים, האונומטופיה ששש… הוא הצליל שמורה על שקט. כשאיננו רוצים שדברים ישמעו בקול אנו מקרבים את האצבע אל הפה ולוחשים  ששש…

נאמר לא אחת, שהסוד, השקר במיוחד  ה"לבן" הפחות כואב, הם הבסיס של קשרים משפחתיים, או של קבוצות של אנשים שחיים כנראה בשמחות ביחד, אך מסתירים בעיות בסיסיות לא פתורות.

 

הכוריאוגרפייה של אבי קייזר וסרגיו אנטונינו לוקחת השראה מנושא זה כדי לבנות מסגרת לרבעייה: 2 נשים  ו 2 גברים מדורות שונים, שחווים את המורכבות  של להיות יחד.

אהבה, שנאה, רתיעה, משיכה, תחושת שייכות וצורך בעצמאות הם חלק מהרגשות שנחקרים  ביצירה זו.

לאחר השביעי באוקטובר, קיבל הצליל ששש… ההוראה על שקט, הדהוד דרמטי על חיי היום יום שלנו,

ובמקביל מוסד המשפחה  ספג מצבים של ניתוק ,שבירה,וחוסר אונים – אך מאידך גם כוח אדיר של איחוד ושמירה, כוח המאחד את החברה שלנו.

עמותת הכוריאוגרפים היא ארגון גג ליוצרים עצמאיים במחול בישראל. מאז הקמתה בשנת 1993, העמותה מהווה כוח משמעותי בביסוסם של יוצרי המחול העצמאיים בתוך עולם התרבות הישראלי והבינלאומי, וכיום חברים בה כ-120 יוצרים, פסטיבלים ופרויקטים במחול. הארגון עוסק בקידום צדדים שונים של עולם האמנות והתרבות, ומקיים פעילויות ענפות להפצה וחינוך למחול בכל רחבי הארץ, מתוך אמונה כי צפייה במחול, כמו גם ההתנסות בו, היא חלק חשוב בסל התרבותי הכולל הבונה חברה חזקה ויצירתית.

 

יש לבדוק גם

קייטנת פז"מ

קייטנת פז"מ דיזנגוף סנטר דואג לסידור לילדי כוחות המילואים באוגוסט: דיזנגוף סנטר יוזם קייטנה מסובסדת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.