יום רביעי , יולי 24 2024
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 25.5

ספורט1

16:00 סערה הממלכה – 25 שנה לאליפות הפועל חיפה, חלק ב'

16:45 מנצ'סטר סיטי – מנצ'סטר יונייטד, גמר הגביע האנגלי 

19:30 (החל ב 19:00) אל עין – יוקוהמה, גמר ליגת האלופות אסיה, גומלין 

22:20 סערה הממלכה – 25 שנה לאליפות הפועל חיפה, חלק ב'

23:00 דיימונד ליג, יוג'ין 

ספורט2

11:00 כדורעף חופים, פורטוגל 

15:50 פלנסבורג – דינאמו בוקרשט, חצי גמר אירופית בכדוריד 

18:15 (18:30) בני סכנין – הפועל ב"ש 

20:55  ארחנטינוס – ריבר פלייט 

23:25 גודוי קרוס – סן לורנסו 

ספורט3

11:45 טריאתלון קליארי, נשים 

16:00 גמר טורניר שטרסבורג, טניס נשים 

18:50 ריין נקר לוון – פוקסה ברלין, חצי גמר אירופית בכדוריד 

20:50 לברקוזן – קייזרסלאוטרן, גמר הגביע הגרמני 

23:20 סערה הממלכה – 25 שנה לאליפות הפועל חיפה, חלק ב'

ספורט4

17:00 סערה הממלכה – 25 שנה לאליפות הפועל חיפה, חלק ב'

17:40 פאנל סיכום עונה 

18:25 (18:30) מכבי ת"א – בני ריינה 

21:15 סערה הממלכה – 25 שנה לאליפות הפועל חיפה, חלק ב'

21:50 ליון – פ.ס.ז', גמר הגביע הצרפתי 

01:50 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – טאז'רס 

ספורט טו גו

16:45 מנצ'סטר סיטי – מנצ'סטר יונייטד, גמר הגביע האנגלי 

17:40 פאנל סיכום עונה 

18:25 (18:30) מכבי ת"א – בני ריינה

18:15 (18:30) בני סכנין – הפועל ב"ש 

23:00 דיימונד ליג, יוג'ין 

23:25 גודוי קרוס – סן לורנסו 

 

ראשון 26.5

ספורט1

16:50 לידס – סאותהמפטון, גמר פלייאוף הצ'מפיונשיפ 

19:15 (החל ב 19:00) גמר פלייאוף אירופה בהולנד 

ספורט2

19:10 פורטו – ספורטינג ליסבון, גמר הגביע הפורטוגלי 

ספורט3

10:00 כדורעף חופים, פורטוגל 

15:50 מדליית ארד אירופית בכדוריד 

18:50 גמר הליגה האירופית בכדוריד 

21:38 אמפולי – רומא עם פריצות לפרוזינונה – אודינזה 

01:00 (בין ראשון לשני) מרוץ הנסקאר, שארלוט 

ספורט4

15:00 כדורעף חופים, פורטוגל 

19:25 קלאב ברוז' – סרקל ברוז' משולב עם אוניון סן ז'ילואז – גנק (מח' אחרון)

21:38 ורונה – אינטר 

ספורט טו גו

16:50 לידס – סאותהמפטון, גמר פלייאוף הצ'מפיונשיפ

19:10 פורטו – ספורטינג ליסבון, גמר הגביע הפורטוגלי

19:25 קלאב ברוז' – סרקל ברוז' עם פריצות לאוניון סן ז'ילואז – גנק (מח' אחרון)

21:38 ורונה – אינטר

21:38 אמפולי – רומא עם פריצות לפרוזינונה – אודינזה 

תיקתקנו: ענבל

 

שני 27.5

ספורט1

21:40 ארמני מילאנו – ברשיה, חצי גמר פלייאוף סל איטלקי, משחק 2 

ספורט2

21:25 דיסלדורף – בוכום (פלייאוף בונדסליגה, גומלין)  

ספורט3

17:50 שבדיה – איטליה, יורו עד גיל 17)

20:20 פורטוגל – צרפת, יורו עד גיל 17)

ספורט4

17:50 פולין – סלובקיה, יורו עד גיל 17)

20:20 אנגליה – ספרד יורו עד גיל 17)

ספורט טו גו

21:25 דיסלדורף – בוכום (פלייאוף בונדסליגה, גומלין)

21:40 ארמני מילאנו – ברשיה, חצי גמר פלייאוף סל איטלקי, משחק 2 

 

שלישי 28.5

ספורט1

00:50 (בין שלישי לרביעי) פניארול – רוסאריו (ליברטדורס) 

03:20 (בין שלישי לרביעי) אינטרנסיונל – בלגראנו (סודאמריקנה) 

ספורט2

21:25 ויסבאדן – יאן ריגנסבורג (פלייאוף בונדסליגה 2, גומלין) 

00:50 (בין שלישי לרביעי) קורינתיאנס – ראסינג (סודאמריקנה) 

03:20 (בין שלישי לרביעי) קוקימבו – ברגנטינו (סודאמריקנה) 

ספורט3

00:50 (בין שלישי לרביעי) את' מיניירו – קראקאס (ליברטדורס) 

03:20 (בין שלישי לרביעי) ראסינג – ספורטיבו (סודאמריקנה) 

ספורט4

00:50 (בין שלישי לרביעי) ג'וניור – בוטפוגו (ליברטדורס)

02:50 (בין שלישי לרביעי) פלמנגו – מיז'ונאריוס (ליברטדורס) 

ספורט טו גו

21:25 ויסבאדן – יאן ריגנסבורג (פלייאוף בונדסליגה 2, גומלין) 

00:50 (בין שלישי לרביעי) קורינתיאנס – ראסינג (סודאמריקנה) 

03:20 (בין שלישי לרביעי) קוקימבו – ברגנטינו (סודאמריקנה) 

 

רביעי 29.5

ספורט1

21:45 אולימפיאקוס – פיורנטינה, גמר הקונפרנס ליג 

03:20 (בין רביעי לחמישי) פלומיננסה – אליאנסה לימה (ליברטדורס)

ספורט2

02:50 (בין רביעי לחמישי) דפנסה אי חוסטיסיה – סזאר ואייחו (סודאמריקנה)

ספורט3

00:50 (בין רביעי לחמישי) גרמיו – דה סטרונגסט (ליברטדורס)

03:20 (בין רביעי לחמישי) סאו פאולו – טאז'רס (ליברטדורס)

ספורט4

20:25 אנדולו אפס – קרשיאקה (חצי גמר פלייאוף, משחק 1)

00:50 (בין רביעי לחמישי) לאנוס – קויאבה (סודאמריקנה)

02:50 (בין רביעי לחמישי) בוקה ג'וניורס – נסיונאל פוטוסי (סודאמריקנה)

ספורט טו גו

20:25 אנדולו אפס – קרשיאקה (חצי גמר פלייאוף, משחק 1) 

21:45 אולימפיאקוס – פיורנטינה, גמר הקונפרנס ליג 

00:50 (בין רביעי לחמישי) לאנוס – קויאבה (סודאמריקנה)

02:50 (בין רביעי לחמישי) בוקה ג'וניורס – נסיונאל פוטוסי (סודאמריקנה)

 

חמישי 30.5

ספורט1

21:00 דיימונד ליג, אוסלו 

02:50 (בין חמישי לשישי) קרוזיירו – אוניברסידאד קתוליקה (סודאמריקנה) 

ספורט2

21:25 ריין נקר לוון – מגדבורג (כדוריד גרמני)

00:50 (בין חמישי לשישי) את' פראנאנסה – ספורטיבו אמלינו (סודאמריקנה) 

02:50 (בין חמישי לשישי) ריבר פלייט – טאצ'ירה (ליברטדורס) 

ספורט3

20:25 פנרבחצ'ה – בשיקטאש (חצי גמר פלייאוף, משחק 1) 

00:50 (בין חמישי לשישי) אינדפנדיינטה דל ואז'ה – ליברפול (ליברטדורס) 

02:50 (בין חמישי לשישי) ליברטאד – נאסיונל (ליברטדורס) 

ספורט4

21:40 ברשיה – ארמני מילאנו, חצי גמר פלייאוף סל איטלקי, משחק 3 

00:50 (בין חמישי לשישי) פלמיירס – סן לורנסו (ליברטדורס)

ספורט טו גו

20:25 פנרבחצ'ה – בשיקטאש (חצי גמר פלייאוף, משחק 1)

21:00 דיימונד ליג, אוסלו

00:50 (בין חמישי לשישי) פלמיירס – סן לורנסו (ליברטדורס)

02:50 (בין חמישי לשישי) ריבר פלייט – טאצ'ירה (ליברטדורס) 

שישי 31.5

ספורט1

20:25 אנדולו אפס – קרשיאקה (חצי גמר פלייאוף, משחק 2) 

ספורט2

ספורט3

ספורט4

18:50 רומא – מילאן (ידידות) 

ספורט טו גו

18:50 רומא – מילאן (ידידות) 

20:25 אנדולו אפס – קרשיאקה (חצי גמר פלייאוף, משחק 2) 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 13.7 ספורט1 16:55 איאקס – גלאזגו ריינג'רס (הכנה)  20:25 זניט – קרסנודאר (סופרקאפ רוסי)  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.