יום שני , יולי 22 2024
מאי 2024 בעולם הסדרות של yes

מאי 2024 בעולם הסדרות של yes

 

הגולדשטיינים רק ב-yes

החל מ-20/05 ב- yes VOD וב-  STING+

הכל היה רגיל בבית משפחת גולדשטיין, עד שיום אחד הם פתחו טלוויזיה, וגילו במהדורת החדשות בטלוויזיה שניקי, גאוות המשפחה, עזב את אשתו היקרה, שירלי, והתאהב באייל, החבר הכי טוב שלו מהתיכון. ניקי ואייל, החברים מהתיכון הפכו להיות זוג, והגרושות ההמומות התקשו לעכל, אבל לא רק הן.

כי חוץ מגרושה ובן זוג, ניקי מביא למסך הטלוויזיה את "הגולדשטיינים" בהרכב מלא: אבא אריה, אמא מדלן, האחות חגית והאחים מוטי ובני, ולכם נותר להתגלגל מצחוק ולהתאהב, כי משפחה כזאת עוד לא ראינו. 

חגית היא האחות הבכורה במשפחה. למרות שחלמה תמיד להיות סטנדאפיסטית כמו אחיה הצעיר, היא נסעה לרומניה ללמוד רוקחות במשך 7 שנים, כדי לשמח את סבא וסבתא, שחלמו על נכדה רוקחת. עכשיו, כשניקי נתן לה דוגמא לאומץ, גם היא מחליטה לצאת מהארון ולנסות להיות סטנדאפיסטית, אבל לא את כולם זה מצחיק. 

את מוטי, האח השני, זה לא מצחיק בכלל. הוא מרגיש הכי נורמלי במשפחה, אבל זה רק אם לא לוקחים בחשבון את העובדה שלמרות שהוא נשוי עם ילדים ובקרוב בן 50, אמא מדלן עדיין שולחת לו כל יום סירים עם אוכל במעלית של הבניין, כי הוא אוכל עדיין רק את האוכל של אמא. 

ויש גם את בני המניאק, בן הזקונים, שזכה לתואר מניאק, כי הוא היחיד במשפחה שמעולם לא ניסה לרצות את ההורים, ועל כן חי חיי רווקות הוללים, עד ששיחת טלפון מפתיעה מבשרת לו ש…הוא עומד להיות אבא.  

בראש השבט עומדת אמא מדלן הטמפרמנטית, ואבא אריה הנחבא אל הכלים, ויחד הם מנסים להבין את רוח התקופה, ואת הבחירות הלא נורמטיביות שילדיהם מביאים הביתה, כשבדרך הם נקלעים עם כל עם ישראל לשבת השחורה של ה 7.10, ומנסים להמשיך להילחם את המלחמות הפרטיות שלהם לצד המלחמה הגדולה של כולנו.

 

קרדיטים:

יוצרות: שחר סגל, סיגל שביט.

במאית ועורכת ראשית: סיגל שביט.

תסריט ועריכת תוכן: שחר סגל

הפקה: ארצה הפקות

בכל שבוע יעלו שלושה פרקים חדשים, בימים ב', ג' ו-ד'. 

 

המסך הירוק רק ב-yes

החל מ-16/5 ב- yes VOD 

מיני סדרה, אחת מהסדרות המסקרנות ויוצאות הדופן השנה בכיכובם של ג'ון לנגוויזאמו והשחקנית הישראלית חני פירסטנברג בתפקידים הראשיים, המתרחשת בשנות ה-50 בארה"ב, ועוסקת בין היתר בדיכוי ומיזוגניה. 

 

לנגוויזמו מגלם סוכן FBI לטיני המתכחש לזהותו ופירסטנברג מגלמת את אשתו הסובלת, אישה שעשתה חיל במלחמת העולם השנייה ונאלצת לחזור לתפקידה "המסורתי" ו"לדעת את מקומה". היא נחרדת לגלות במה בעלה מעורב ואיך הוא אחראי לזוועות שלא ידעה עליהן.

יחד עם טוויסט מעולמות המד"ב, מדובר באחת הסדרות המסקרנות ויוצאות הדופן השנה. הסדרה עשתה את בכורתה העולמית בפסטיבל טרייבקה שם זכתה לשבחים רבים על המקוריות והמשחק המשובח.

 

אורות כחולים 2 רק ב-yes

החל מה- 01/05 ב- yes LONDON ב- yes VOD 

עונה חדשה לדרמת המשטרה האירית עטורת השבחים העוקבת אחר שלושה שוטרים טירונים במשטרת בלפסט. הסדרה שודרה בבריטניה ב- BBC ONE וזכתה למספר מועמדויות בטקסי פרסים בריטיים יוקרתיים בתור הסדרה הטובה ביותר לשנת 2023. 

אל העונה החדשה חוזרים גרייס אלי (סיאן ברוק, "שרלוק", "דוקטור פוסטר"), אנני קונלון (קתרין דוולין) וטומי פוסטר (ניית'ן ברניף), שמתקדמים במהירות בתפקידם כשוטרי סיור, אבל שום דבר לא מכין אותם לאתגרים הקשוחים שהם עוברי יום ביומו. העונה החדשה מתחילה שנה בדיוק לאחר מאורעות סיום העונה הקודמת, וכעת עומדים מפניי השוטרים אתגרים מקצועיים ואישיים חדשים. שוטרי התחנה כולה, זועזעו ממותו של גארי קליף בסיום העונה הקודמת, אך תוצאות הטרגדיה רק חיזקו בהם את מחויבותם לתפקיד. את הריק שיצר מעצר כנופיית מקלינטייר, ממלאות כעת כנופיות פשע מתחרות המתחרות על שליטה באזור. 

אל היחידה מצטרך שוטר חדש, שון בראדלי (פרנק בלאק, "אנשים נורמלים"), שהמוטיבציה והאינטרסים שלו, אינם ברורים לחלוטין לשוטרים שסביבו. 

מרטין מקאן ("מרצ'לה") וג'ואן קרופורד ("בשירות החוק") חוזרים גם הם לעונה הזו השוטרים הותיקים שמלווים את החדשים, כל אחד עם סיפורו האישי והחוויות שעיצבו את השוטר שהוא עכשיו, ואף אחד מהם אינו באמת כמו שהוא נראה. 

ששת פרקי העונה יעלו בבינג'. 

 

אלכסה קרואו: בלשית פרטית 4 רק ב-yes

החל מה- 01/05  ב- yes VOD ו- STING+ 

עונה חדשה לדרמת המתח הכיפית והאהובה בכיכובה של לוסי לולס (זינה הנסיכה הלוחמת).

אלכסה קרואו היא בלשית מבריקה, אופת-לחם נלהבת, פלרטטנית מיומנת, שאומרת את מה של ליבה בישירות חסרת-בושה. היא נקראת על-ידי משטרת ניו-זילנד לפתור את מקרי הרצח המוזרים והסבוכים ביותר, בעוד שהיא נעזרת בחבריה הטובים, שחוזרים כולם לעונה החדשה.
מדיסון (אבוני וגולאנס) שכישוריה הטכניים הם תמיד קריטיים לפתרון התעלומה והפכה כבר לשותפה מלאה של אלכסה, רובן (ג'ו נופהו, "משחקי הכס") בעל-בית-הקפה שמכיר את כולם, אחיה וויל (מרטין הנדרסון, "האנטומיה של גריי"), הבלש הארי (ראווירי ג'וב) וכמובן גם החתול צ'אודר.

שמונת פרקי הסדרה יעלו בבינג'.

 

הבלש מאיסטנבול רק ב-yes

החל מה- 23/05 ב- yes VOD ו- STING+

דרמת מתח חדשה דוברת אנגלית מבית פרמאונט+ שמכניסה אותנו היישר לתעלומות ברחובות הצבעוניים והמסקרנים של איסטנבול. 

הסדרה מבוססת על סדרת רבי המכר של הסופרת הבריטית ברברה נדל (מהם פורסמו כבר 25 ספרים) ובראש צוות השחקנים עומד האלוק בילגינר, מהשחקנים המובילים בטורקיה והיחיד שזכה באמי, שגם פיתח קריירה בינלאומית כולל זכיה בדקל הזהב בקאן לסרטו "שנת חורף" (והופיע בין היתר בסרטו של הבמאי הישראלי ערן ריקליס, "מסתור").

הסדרה עוקבת אחר חקירותיהם של הבלש הוותיק והמוערך צ'טין איקמן (ביליגנר, שמכניס גם המון הומור לתפקיד), שמשתף פעולה עם שני בלשים צעירים: האחת היא הבלשית הטורקית הנמרצת וחסרת הפחד אייסה פארסקוגלו (יסמין אלן הבריטית-טורקיה "מכת המחץ") והשני הוא שותפו החדש, הבלש מהמט סולימאן (אית'ן קאי "להרוג את איב"), שמגיע לטורקיה מלונדון ומצטרף לכח הבילוש של איסטנבול.
יחד הם יחקרו מקרי רצח שונים – בהם חקירת מותה של סטודנטית צעירה ופרשת רצח של מוסיקאי מפורסם – והכל בסגנונו הייחודי והממזרי של איקמן שלא מהסס לכופף את החוק כשצריך על מנת להשיג צדק לקורבנות, וגם יתמודדו עם הבעיות האישיות בחייהם – איקמן עם משפחתו והתמכרותו לשתייה וסולימאן עם הסודות שהביאו אותו לחזור לאיסטנבול. 

בין במאי הסדרה אפשר למצוא גם את נילס ארדן אופלב, במאי "נערה עם קעקוע דרקון", והסרטים עטורי השבחים "אחותי" ו"דניאל".

שמונת פרקי הסדרה יעלו בבינג'.

 

בובות נייר רק ב-yes

החל מה- 22/05 ב- yes VOD 

דרמה אוסטרלית מוזיקלית ונוסטלגית בהשראת סיפור אמיתי, שלוקחת אותנו אל מאחורי הקלעים של תעשיית הפופ.

השנה היא שנת 2000 ולהקת הבנות Harlow נמצאת רגע לפני הפריצה הגדולה שלה. אך ברגע האחרון, אחת מחברות הלהקה מפוטרת ובמקומה מחליטים המפיקים לצרף את איזי ג'יימס (הזמרת האוסטרלית המצליחה אמליה), עובדת פיצרייה בהווה וכוכבת נוער בעברה, שעזבה את עולם הפופ, מסיבות שעדיין לא ברורות לחלוטין. 

אך איזי בעלת הקול המדהים והנוכחות הבימתית הממגנטת מעולם לא ויתרה על החלום להצליח בגדול. הצטרפותה ללהקה מערערת את הדינמיקה בין הבנות, שצריכות לנווט בין לו"ז נוקשה של חזרות, הופעות ואירועים, לבין מפיקים חמדנים ומטרידים, צוותי צילום, מעריצים וכן – רצונותיהן האישיים להצלחה. כל אחת מהן תצטרך להיאבק על מקומה בלהקה ולחשוב מה המחיר שהיא מוכנה לשלם כדי לזכות בתהילה.

הסדרה מבוססת על סיפורה של להקת הבנות האוסטרלית בארדו (Bardot) שפעלה בין 1999-2002, ונוצרה על ידי חברת הלהקה לשעבר, בלינדה צ'אפל, שאמרה ששאבה השראה גם מסיפוריהן של להקות בנות אחרות כמו ה"ספייס גירלס". לצד העלילה הסוחפת, הסדרה משלבת בתוכה גם את שירי הלהקה הפיקטיבית, שירים שנכתבו במיוחד עבור הסדרה, בסגנון להקות הפופ של תחילת המילניום, מוזמנים לבדוק את "Can't Touch"  ו – Your Body".

הסדרה עלתה באוסטרליה בשירות פרמאונט+ וזכתה מיד לשבחים על היותה קצבית, אותנטית וממכרת. 

שמונת פרקי העונה יעלו בבינג'.

 

Hacks 3 

החל מה- 07/05 ב- yes VOD 

אחרי עיכובי הפקה שנבעו ממצבה הבריאותי של כוכבת הסדרה ומשביתת התסריטאים והשחקנים, הקומדיה האהובה, המוערכת וזוכת הפרסים חוזרת למסך שנתיים אחרי העונה הקודמת שלה.

ג'ין סמארט המדהימה חוזרת כ-דברה ואנס, קומיקאית ותיקה שהצליחה, כנגד כל הסיכויים, להרים את עצמה מהבינוניות המדשדשת של המופע הקבוע שלה בלאס וגאס ולעשות את מה שנראה בלתי-אפשרי לאישה בת 70 בהוליווד – לחזור להיות רלוונטית.

בעונה החדשה, כשהקריירה של ואנס נמצאת בשיאה ונראה שיש לה את כל מה שאי פעם רצתה, היא מחליטה לעזוב הכל ולרדוף אחר החלום הגדול שחמק ממנה בצעירותה – הנחיית תכנית לייט נייט. 

כדי לעשות זאת, עליה לגייס את עזרתה של אווה (האנה איינבינדר), שעדיין מלקקת את הפצעים לאחר שדברה פיטרה אותה בסוף העונה הקודמת כדי לאלץ אותה למצוא מחדש את דרכה המקצועית העצמאית.

יחד עם כל הקאסט המקורי שחוזר לעונה החדשה, יצטרפו גם שחקנים אורחים כגון ג'יי סמית'-קמרון (היורשים), הלן האנט (משתגעים מאהבה), כריסטינה הנדריקס (מד מן), כריסטופר לויד (בחזרה לעתיד), טוני גולדווין (סקנדל) ועוד.

ישודרו 2 פרקים בשבוע, בצמוד לשידור בארה"ב

 

אלה תולדות 

החל מה- 02/05 ב- yes VOD ו- STING+ 

דרמה היסטורית-תקופתית איטלקית המבוססת על רומן באותו שם משנת 1974 שכתבה אלזה מורנטה, ונחשב לאחד הספרים הטובים ביותר בכל הזמנים. 

הסדרה מתרחשת בשנות ה-40 של המאה העשרים ברומא, זמן קצר לאחר עלייתו לשלטון של בניטו מוסוליני, ועוקבת אחר קורותיה של אידה רמונדו (ג'סמינה טרינקה), אלמנה ואם חד הורית לנינו, נער מתבגר.
אידה היא יהודייה מצד אימה, וכאשר מוסוליני נואם ומגנה את היהודים כאויבי הפשיזם האיטלקי, אידה מבינה שחייה בסכנה. באחד הימים לאחר פרוץ מלחמת העולם השנייה, חייל גרמני צעיר עוקב אחריה הביתה ואונס אותה, וזמן קצר לאחר מכן אידה מגלה שהיא בהריון ומאוחר יותר יולדת תינוק כחול עיניים ששמו יוספה. 

נינו, בנה הגדול, מושפע מחבריו, עוזב את בית הספר ויוצא להילחם בפשיסטים בשורות הפרטיזנים וכאשר שכונת מגוריה של אידה מופצצת על ידי בעלות הברית, היא נאלצת לברוח יחד עם התינוק שלה למקום מסתור בו תפגוש דמויות חדשות ומרתקות שילוו את המשך סיפורה. בתוך האפלה שמביאה איתה המלחמה, אידה נתקלת ברגעים של אנושיות גדולה, המשמשים אור מנחה במאבק ההישרדות שלה ושל ילדה הקטן.

שמונת פרקי העונה יעלו בבינג'.

 

המקעקע מאושוויץ

החל מה- 02/05 ב- yes VOD ו- STING+ 

מיני סדרת דרמה היסטורית המבוססת על מחזה מצליח וסדרת ספרים באותו שם, פרי עטה של הסופרת הת'ר מוריס, שכתבה את סיפור חייו של חברה הטוב לייל סוקולוב. את הסדרה מביימת הבמאית הישראלית טלי שלום-עזר.

לייל (לאלי) סוקולוב (המגולם בדמותו המבוגרת על ידי הארווי קייטל ובדמותו הצעירה על ידי ג'ונה האוור-קינג, "בת הים הקטנה") היה אסיר במחנה ההשמדה אושוויץ-בירכנאו ואולץ להפוך למקעקע, שקעקע את מספרי האסיר על זרועותיהם של האסירים החדשים שהגיעו למחנה, בפקודתם האכזרית של הנאצים. אך שום דבר לא מכין אותו לפגישה עם גיטה (אנה פרוצ'ניאק), צעירה שאת ידה קעקע, ואת סיפור האהבה שנרקם ביניהם, כשהם נחושים לשמור אחד על השניה בחיים – כנגד כל הסיכויים. 

הסדרה מציגה את סוקולוב בסצנות משתנות, פעם בדמותו הצעירה בעת מאסרו במחנה ההשמדה, ופעם בראיונות בדמותו המבוגרת. שישים שנה לאחר מאסרו לאלי מוצא את האומץ הדרוש כדי לשתף את הזיכרונות הרודפים אותו, של התאהבותו, בעת נאלץ לשהות במקום הקטלני ביותר בעולם. 

את הסופרת שמראיינת את סוקולוב, הת'ר מוריס, מגלמת מלני לינסקי ("צהובות", "האחרונים מבינינו"), ואת דמותה של "סילקה" מגלמת השחקנית הישראלית הצעירה יהלי טופול מרגלית, נכדתו של חיים טופול. את המוזיקה לסדרה כתב המלחין הגרמני זוכה פרס האוסקר האנס זימר.

ששת פרקי העונה יעלו בבינג'.

 

אף.בי.איי. עונה 6 רק ב-yes

החל מה- 26/05 ב- yes VOD ו- STING+

סדרת האקשן האהובה חוזרת בעונה שישית! צוות סוכני ה FBI ממשיכים לחקור אירועי טרור בעיר ניו יורק. עונה חדשה לדרמת החקירות מבית היוצר של זוכה האמי דיק וולף ("חוק וסדר") העוקבת אחרי מה שקורה בתוך סניף ה- FBI בניו יורק. 

אל העונה חוזרים כל שחקני הקאסט הראשי: מיסי פרגרים (הסוכנת מגי בל), זיקו זאכי (הסוכן עומר זידאן), ג'ון בויד (הסוכן סטיוארט סקולה), קתרין ריני (הסוכנת טיפאני וולאס), אלאנה דה לה גארזה (מנהלת היחידה איזובל קסטילה) וג'רמי סיסטו (הסוכן המיוחד ג'ובל ולנטיין). מי שלא תחזור לתפקיד קבוע היא שנטל ואנסנטן (הסוכנת נינה צ'ייס) שעוברת לסדרה הבת "אף.בי.אי: המבוקשים", אבל בשל יחסיה עם סקולה, אולי תגיע לתפקידי אורח. 

כבר בפרק הפתיחה, צפוי אובדן כבד ליחידה, שהשלכות האובדן עומדות להשפיע על התנהלותה גם בהמשך העונה. 

13 פרקי העונה יעלו בבינג'.

 

אף.בי.איי: המבוקשים 5

החל מה- 26/05 ב- yes VOD ו- STING+

עונה חמישית  לסדרת האקשן מאת זוכה פרס האמי דיק וולף והצוות שעומד מאחורי הלהיט- FBI ו"חוק וסדר", אף. בי. איי: המבוקשים היא דרמת אקשן חסרת מעצורים המתמקדת בכוח משימה מיוחד וחדור מטרה אשר רודף ולוכד את העבריינים הידועים לשמצה ברשימת המבוקשים ביותר של הבולשת הפדרלית. 

על הצוות מפקד הסוכן המיוחד רמי סקוט (דילן מקדרמוט, "חוק וסדר: פשע מאורגן", "אימה אמריקאית") ותחתיו הסוכנים המיוחדים ריי קאנון (אדווין הודג' "שיקאגו פייר"), הסוכנת שריל בארנס (רוקסי שטרנברג), הסוכנת האנה גיבסון (קיישה קסטל-הוג'ס), והסוכנת החדשה בצוות: נינה צ'ייס (שנטל ואנסנטן) המוכרת לצופי הסדרה האם אף.בי.איי. את הסדרה עוזבת השחקנית אלכסה דאוולוס (הסוכנת קריסטין גיינס). 

13 פרקי העונה יעלו בבינג'.

 

אף.בי.איי: אינטרנשיונל 3

החל מה- 26/05 ב- yes VOD ו- STING+ 

עונה חדשה לדרמת הפשע מבית דיק וולף, ספין אוף נוסף לסדרה האהובה אף.בי.איי. 

הסדרה עוקבת אחרי חברי היחידה המיוחדת של "אף.בי.איי. אינטרנשיונל" – סוכני העילית שמפקדתם ממוקמת בבודפשט ואשר אוספים ומנתרים איומים נגד אינטרסים אמריקאים בכל העולם ובייחוד באירופה. על היחידה מפקד סוכן מיוחד בכיר סקוט פורסטר (לוק קליינטנק, "האיש במצודה הרמה" ) הותיק והקשוח. תחת פיקודו: סגניתו, הסוכנת המיוחדת ג'יימי קלט (היידה ריד, "פולדארק"), אנדרה ריינס (קרטר רדווד) סוכן FBI צעיר ומחונן המתמחה בחשבונאות, קמרון וו (ונסה וידוטו "לוציפר") מומחית בתשאול וחקירות שעד לאחרונה היתה סוכנת שטח בסיאטל, ואמנדה טייט (כריסטינה וולפה, "התיבה") האנליסטית המומחית של היחידה. את הצוות מלווה מייגן "סמיתי" גרטסון (אווה-ג'יין ויליס) סוכנת היורופול שמסייעת להם לנווט בפוליטיקה האירופאית ולהסיר מחסומי שפות מקומיות. 

בנוסף להתמודדות מול איומי טרור ופשע, היחידה נאלצת להתמודד גם עם אתגרים משפטיים של פעילותם בתחום שיפוט זר הנעים בין שותפויות לא נוחות עם שלטונות החוק המקומיות ועד להגבלות לגבי נשיאת ושימוש בנשק.

לקראת סיום העונה צפויה להצטרף לקאסט השחקנית טרי פולו ("פגוש את ההורים", "משפחת פוסטר"), שתשתתף בשני פרקים ותחזור בתפקיד קבוע לעונה הבאה. 

13 פרקי העונה יעלו בבינג'.

 

מלון פורטופינו עונה 3

החל מה- 19/05 ב- yes VOD ו- STING+ 

הדרמה הזוהרת, המתרחשת באיטליה של שנות ה-20 של המאה ה-20, חוזרת לעונתה השלישית.

זוהי דרמה משפחתית המספרת את סיפורה של בלה אינסוורת' (נטשה מקאלהון, "המופע של טורמן") בתו של תעשיין עשיר שנוסעת לעיירה הקסומה פורטופינו הממוקמת בריביירה האיטלקית, בזמן שלטון מוסוליני, כדי להקים מלון שיהיה בית לתיירים אנגלים עשירים.

העונה החדשה מביאה אותנו ל-1929, ומוצאת את בלה מתמודדת עם חזיתות מאתגרות רבות בחייה האישיים – הגעתם של אביה ואחותה והדינמיקה המורכבת ביניהם, המתחים העולים מהרומן האסור שהיא מנהלת עם מרקו וחזרתו של בעלה האכזרי ססיל עם חדשות מפתיעות.

הדרמה מגיעה לשיאה כשהמפולת הכלכלית בארה"ב מרעידה את העולם ושולחת גלי הדף שמאיימים להרוס את כל מה שנבנה בעמל רב.

 

NCIS: LA 13

החל מה- 15/05 ב- yes VOD ו- STING+ 

עונה 13 לסדרת הפעולה המצליחה.

כריס או'דונול ו-ל.ל. קול ג'יי חוזרים להוביל את צוות החקירות של חיל הים בלוס אנג'לס. בעונה זו הם יחקרו בין היתר מקרי רצח המערבים סוחרי נשק, יסייעו בתקרית בני ערובה בה מעורבים נוסעי אוטובוס וינסו לאתר כלי נשק שנגנבו ע"י משפחת פשע מסוכנת.

כמעט כל הצוות הקבוע חזר גם לעונה זו, למעט בארט פואה ורנה פליס סמית' שעזבו בסוף עונה 12. העונה גם צפויות הופעות אורח רבות, בראשן השחקנית והדוגמנית הישראלית בר פאלי, שחוזרת לתפקיד אנה קולצ'ק, בת זוגו של הסוכן קאלן. 

כל 22 פרקי הסדרה יעלו בבינג'.

 

שייטאון עונה 6 חלק ב' רק ב-yes

החל מה- 30/05 ב- yes VOD ו- STING+

חלקה השני של עונת הסיום מגיע כעת. שמונת הפרקים האחרונים, שישודרו בצמוד לשידורם בארה"ב.

הסדרה נוצרה על ידי לינה וויית' (זוכת האמי על כתיבתה לסדרה "מומחה לכלום") ועוקבת אחר תושבי דרום שיקגו שחייהם שזורים אלו באלו.

בחלקה הראשון של העונה האיחוד המיוחל של אמט (ג'ייקוב לטימור) וקישה (בירגונדי בייקר) אותגר על ידי שותפותו המסוכנת עם דוּדה (קרטיס קוק), שבעצמו התמודד עם השלכות הרצח של קיו וערעור האמון בקרב המעגל הפנימי שלו.

עברו של ויקטור (לוק ג'יימס) משפיע על תפקידו החדש כחבר מועצת העיר. הזוג הטרי ג'אדה (יולנדה רוס) ודארנל (רולנדו בויס) חוששים לבנם אמט לאחר שהוא עושה צעד נואש ומסכן חיים. עסקי הקנאביס של רוב (אימאן שומפרט) וטיף (האנה הול) וקו ההלבשה של ג'ייק (מייקל ו. אפּס) זוכים להצלחה, בעוד פאפא (שאמון בראון ג'וניור) מתאהב באישה מבוגרת במקביל להתערערות אמנותו לאחר מות אביו. קווין (אלכס היברט) זכה להצעה מפתה בתחום הגיימינג ועזב ללוס אנג'לס, מותיר מאחור את מאישה (ג'נסיס דניס הייל) בזמן שהיא ניצבת מול אתגרים בעבודתה ועם הבוסית ג'מה (ג'ודיי'אה בראון). במהלך שמונת הפרקים האחרונים ועתירי ההתרחשויות הם יגלו שסכנות החיים לא נעלמו והן אורבות לכל אחד ואחת מהן מעבר לפינה…

 

ניקי גלייזר: ספיישל סטנד אפ
מה- 15/05 ב- yes VOD ו- STING+

הקומיקאית האהובה והמצליחה (מנחת Fboy Island) חוזרת בספיישל חדש עבור HBO (הספיישל הקודם שלה מ-2022 זמין אף הוא אצלנו) שצולם בדצמבר האחרון בסיאטל, וושינגטון.

גלייזר מספרת שהקונספט למופע החדש הוא  על כך ש"החיים יכולים כה מחורבנים  עד שאת חייבת לצחוק על זה". היא מספרת שהחומרים לסבב המופע שלה מגיעים תוך כדי הסבב עצמו. "זה מתפתח ומתעצב מהופעה להופעה, הכל די קודר אבל בואו נצחק בזמן שאנחנו כאן אבל בואו לא נדבר על כמה זה קודר. כולנו פריוולגים אבל כולנו אומללים, אז זו בחינה של זה".

 

יוצרי המופת שלנו 

החל מה-7/5 ב-yes VOD KIDS וב- STING+

ובערוץ ילדות ישראלית מערב יום העצמאות בשעה 20:00

לרגל יום העצמאות, ערוץ ילדות ישראלית מזמין אתכם לספיישל כחול לבן שכולו מחווה ליוצרי המופת של ישראל! 

עם היוצרים והשירים שכולנו גדלנו עליהם, מקטנים ועד גדולים –  אריק איינשטיין, יהונתן גפן, נעמי שמר, דתיה בן דור, יוני רכטר, אהוד מנור, מתי כספי, סמדר שיר ועוד.

 

השעשועהופ! 

החל מה- 20.5 ב-yes VOD KIDS ב- STING+

ובערוץ הופ! החל מה-19.05 

 

השעשוהופ! היא סדרה קומית המשלבת בתוכה שעשועון. 

תותי וגורי הם תאומים שאוהבים לבלות ביחד, לצייר לשחק, להשתולל ולקרוא, אבל בעיקר הם אוהבים להתווכח על ה-כ-ל. 

בכל אחר הצהריים הם מוצאים את עצמם קצת משועממים ומחפשים תעסוקה משותפת אך כרגיל מיד מגיעים הוויכוחים שמעירים את השותף שלהם לחדר-  דובי החתול הישנוני, שהשאלה היחידה שמעניינת אותו בוויכוח היא: "מתי יהיה כבר שקט ואוכל לחזור לישון?!".

הדרך של תותי וגורי להכריע בויכוח (ולעיתים גם של דובי המיואש) היא לקרוא לסיגי, חברתם הוירטואלית, שבלחיצת כפתור הופכת את חדרם לסוג של סט שעשועון ואת דובי למנחה. 

קיץ או חורף? כדורגל או כדורסל? כלב או חתול?

השאלות בשעשועון יכריעו ויכריזו – מי המנצח בכל ויכוח! 

2 פרקים ראשונים יעלו ב- 13.5 בבכורה בערב יום העצמאות

 

אומנות העיצוב – עונות 1+2 רק בדיסקברי+, רק ב- yes

כל הפרקים ב-2.5 ב- דיסקברי+, רק ב-yes

המעצבת נטלי פפייר, אומנית ציורי הקיר רייצ'ל ג'קסון והאמן האבסטרקטי פרנקי זומבי, חוברים יחד לסדרה חדשה מבית "מגנוליה נטוורק", רשת הטלוויזיה שנוסדה על ידי צ'יפ וג'ואנה גיינס.

השלושה נוקטים בגישת אמנות-קודם לשיפוץ בתים, ומדי פרק יוצרים עבור לקוחותיהם חללים יפיפיים, אצורים בקפידה, על ידי בחינת הנקודות בהם אומנות ועיצוב פנים משיקות.

טריילר: https://youtu.be/VqH5Ado-70M?si=WNmnGfbxYcxIJl94

רציחות הפלייבוי –  עונה שניה רק בדיסקברי+, רק ב- yes

פרק חדש מדי שבוע, החל מה-3.5 ב- דיסקברי+, רק ב-yes

סדרת פשע אמיתי בהנחייתה של נערת פלייבוי לשעבר וכוכבת ערוץ !E, הולי מדיסון, שמדי פרק תציג מקרה רצח מפורסם שהיה קשור בנערות פלייבוי.

 

אופרה פוגשת את אנג'לה באסט רק בדיסקברי+, רק ב- yes

ב-2.5 ב- דיסקברי+, רק ב-yes

אופרה יושבת לשיחה אינטימית עם השחקנית האגדית אנג'לה באסט, לאחר זכייתה בפרס האוסקר למפעל חיים.
אנג'לה תשתף את אופרה ואת הצופים במסעה להצלחה, המחויבות שלה למצוינות והחלומות שעדיין יש לה, לעצמה ולמשפחתה. 

שיפוצניקים: מסביב לעולם רק בדיסקברי+, רק ב- yes

כל הפרקים ב-29.5 ב- דיסקברי+, רק ב-yes

מייק ואלביס, שני משפצי הרכבים הטובים ביותר על המסך, יוצאים לעולם!
שני מנחי תוכנית המוטוריקה המצליחה בעולם, יוצאים מהמוסך ויוצאים לדרכים – הם יגיעו לאירופה, צפון אמריקה ואפילו אוסטרליה! והפעם הסיכונים גדולים יותר, הדד ליין הדוק ותובעני יותר והטרנספורמציות – מטורפות!

אחוזת המילפיות – עונה 2 רק בדיסקברי+, רק ב- yes

פרק חדש מדי שבוע, החל מה-8.5 ב- דיסקברי+, רק ב-yes

אחרי עונה ראשונה סנסציונית – "אחוזת המילפיות" חוזרת לעונה חדשה!

העונה הזאת 6 נשים בגילאי 45 עד 59, יצאו למסע למציאת אהבה בקרב גברברים צעירים.
המשתתפות כוללות את ברבי בת ה-45, כריסטינה בת ה-46, קריסטל בת ה-48, לנט בת ה-50, ג'יימי בת ה-51 וקלי בת ה-59. 

הנשים מגיעות לאחוזה יפיפה על שפת הנהר, שם הן יפגשו גברים צעירים שיתחרו על ליבן – עם טוויסט מפתיע.

טריילר: https://youtu.be/nlkPQyLruRQ?si=zJPOjOpZfq3l6svW

 

יש לבדוק גם

עכשיו בדיסקברי פלוס: בלונדינית קטלנית

בלונדינית קטלנית, סדרת דוקו בת שישה פרקים, בהפקת הולי מדיסון (מנחת "רציחות הפלייבוי") מגיעה לישראל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.