ראשון 4.6
ספורט1
15:25 טוונטה – הרנביין, פלייאוף הולנדי, גומלין
17:30 גמר כדורעף חופים, אוסטרבה
18:50 גלאטסראי – פנרבחצ'ה
21:40 בסלון של סולומון – פרק סיום העונה
21:55 אודינזה – יובנטוס עם פריצות לרומא – ספציה ואטאלנטה – מונזה
24:10 ראיון מיוחד עם מנור סולומון
ספורט2
14:55 ברגישר – קיל (כדוריד גרמני)
17:00 גופינגן – פוקסה ברלין (כדוריד גרמני)
19:10 בראגה – פורטו, גמר הגביע הפורטוגלי
21:55 גרמיו – סאו פאולו
00:25 פלמיירס – קוריטיבה
ספורט3
09:00 מרוץ הראלי, איטליה
13:00 מרוץ הראלי, איטליה
16:10 מקום 3 ליגת אלופות, כדוריד נשים
18:50 קריסטיאנסאנד – פרנצווארוש (גמר ליגת אלופות, כדוריד נשים)
20:50 (החל ב 20:30) דרום קוריאה – ניגריה (רבע גמר המונדיאליטו)
23:50 ארה"ב – אורוגוואי (רבע גמר המונדיאליטו)
ספורט4
10:00 כדורעף חופים, אוסטרבה
15:25 טורק טלקום – קרשיאקה חצי גמר הפלייאוף, משחק 1 (סל)
17:00 אליפות העולם בטאקוונדו (חצאי גמר וגמר 87+, פליפוב, קילו גברים, 53 קילו נשים, לאגר)
19:25 אוניון סן ז'ילואז – קלאב ברוז' משולב עם גנק – אנטוורפן (מחזור אחרון)
21:55 רומא – ספציה
שני 5.6
ספורט1
19:55 פנרבחצ'ה – אנדולו אפס, חצי גמר הפלייאוף, משחק 2 (סל)
ספורט2
21:00 ראיון מיוחד עם מנור סולומון
21:35 המבורג – שטוטגרט (פלייאוף הבונדסליגה, גומלין)
שלישי 6.6
ספורט1
19:55 טורק טלקום – קרשיאקה חצי גמר הפלייאוף, משחק 2 (סל)
21:55 ריאל מדריד – חובנטוד בדאלונה (חצי גמר 1 פלייאוף סל ספרדי, משחק 1)
00:55 (בין שלישי לרביעי) מרידה – פורטלזה (סודאמריקנה)
02:55 (בין שלישי לרביעי) טיגרה – פוארטו קאבייו (סודאמריקנה)
ספורט2
00:55 (בין שלישי לרביעי) פניארול – דפנסה אי חוסטיסיה (סודאמריקנה)
02:55 (בין שלישי לרביעי) אליאנסה לימה – את' מיניירו (ליברטדורס)
04:55 (בין שלישי לרביעי) קיטו – בוטפוגו (סודאמריקנה)
ספורט3
21:40 ארמיניה בילפלד – ויסבאדן (פלייאוף בונדסליגה 2, גומלין)
00:55 (בין שלישי לרביעי) מונגאס – פריירה (ליברטדורס)
02:55 (בין שלישי לרביעי) בוקה ג'וניורס – קולו קולו (ליברטדורס)
04:55 (בין שלישי לרביעי) בוליבאר – סרו פורטניו (ליברטדורס)
ספורט4
00:55 (בין שלישי לרביעי) את' פראנאנסה – ליברטאד (ליברטדורס)
03:25 (בין שלישי לרביעי) סאנטוס – ניולס (סודאמריקנה)
רביעי 7.6
ספורט1
21:50 פיורנטינה – ווסט האם, גמר הקונפרנס ליג
00:30 בסלון של סולומון – פרק סיום העונה
04:55 (בין רביעי לחמישי) דה סטרונגסט – ספורטינג קריסטל (ליברטדורס)
ספורט2
19:55 אנדולו אפס – פנרבחצ'ה, חצי גמר הפלייאוף, משחק 3 (סל)
21:55 ברצלונה – מלאגה (חצי גמר פלייאוף סל ספרדי, משחק 1)
00:55 (בין רביעי לחמישי) אינדפנדיינטה דל ואז'ה – קורינתיאנס (ליברטדורס)
04:55 (בין רביעי לחמישי) אמלק – גוארני (סודאמריקנה)
ספורט3
20:00 קיל – וצלאר (כדוריד גרמני)
00:55 (בין רביעי לחמישי) ארחנטינוס – ליברפול (ליברטדורס)
03:25 (בין רביעי לחמישי) ריבר פלייט – פלומיננסה (ליברטדורס)
ספורט4
00:55 (בין רביעי לחמישי) נסיונל – אינטרנסיונל (ליברטדורס)
03:25 (בין רביעי לחמישי) פלמיירס – ברצלונה (ליברטדורס)
חמישי 8.6
ספורט1
20:55 פלייאוף הולנדי
00:55 (בין חמישי לשישי) סאו פאולו – טולימה (סודאמריקנה)
ספורט2
19:55 קרשיאקה – טורק טלקום, חצי גמר הפלייאוף, משחק 3 (סל)
21:55 ריאל מדריד – חובנטוד בדאלונה (חצי גמר 1 פלייאוף סל ספרדי, משחק 2)
00:55 (בין חמישי לשישי) מטרופוליטנוס – מדיין (ליברטדורס)
02:55 (בין חמישי לשישי) סן לורנסו – פלסטינו (סודאמריקנה)
ספורט3
00:55 (בין חמישי לשישי) גויאס – חימנסיה (סודאמריקנה)
02:55 (בין חמישי לשישי) אולימפיה – את' נסיונל (ליברטדורס)
04:55 (בין חמישי לשישי) סזאר ואייחו – מגז'אנס (סודאמריקנה)
ספורט4
23:50 איטליה – דרום קוריאה/ניגריה (חצי גמר המונדיאליטו)
02:55 (בין חמישי לשישי) פלמנגו – ראסינג (ליברטדורס)
04:55 (בין חמישי לשישי) אינדפנדיינטה סנטה פה – אונברסיטריו (סודאמריקנה)
שישי 9.6
ספורט1
21:55 ברצלונה – מלאגה (חצי גמר פלייאוף סל ספרדי, משחק 2)
ספורט2
22:00 דיימונד ליג, פאריס
ספורט3
21:25 ארמני מילאנו – וירטוס בולוניה (גמר פלייאוף סל איטלקי, משחק 1)
ספורט4