יום חמישי , יולי 18 2024
מארס 2023 ב-yes דוקו

מארס 2023 ב-yes דוקו

 

המלצות העורכים מהיבול הבינלאומי:

 

ניומן וודוורד: כוכבי הקולנוע האחרונים | The Last Movies Stars

בכורה: ראשון-שישי, 19-24.3, בשעה 21:10 ב-yes דוקו, ב-yes VOD 

וב-STINGTV. כל פרקי הסדרה יעלו ל-VOD ב-19.3.

סדרה חדשה, בבימויו של הבמאי איתן הוק ("התבגרות"), ובהפקת מרטין סקורסזה ("השתולים"),  מביאה את סיפור האהבה והמורשת הענפה של שתי האגדות ההוליוודיות: ג'ואן וודוורד ופול ניומן.

כשפול ניומן וג'ואן וודוורד התחתנו היא היתה הכוכבת הגדולה שבדיוק זכתה באוסקר, ואז הזרקור עבר אליו. למרות שמערכת היחסים הרומנטית האינטנסיבית שלהם הייתה אובססיה מתמשכת של מעריצים וסיקור בלתי פוסק של העיתונות ההוליוודית, לאורך כל חייהם המשותפים הם הצליחו להתמקד, לצד העשייה הקולנועית, גם בתחומים של צדק חברתי, איכות הסביבה וזכויות אדם. הם גייסו מאות מיליוני דולרים למטרות בהן האמינו, מה שהעניק השראה לעשרות אמנים אחרים ללכת בעקבותיהם. 

הפרויקט הדוקומנטרי החדש, בן שישה פרקים, נוצר מהקלטות ישנות שהוקלטו על ידי התסריטאי סטיוארט שטרן, לבקשתו של חברו פול ניומן, לצורך כתיבת ספר זיכרונות. שטרן ראיין חברים קרובים, משפחה ושותפים לדרך, ביניהם – איליה קאזאן, סידני לומט, קארל מאלדן, סידני פולאק, גור וידאל, ג'ואן וודוורד ואת ניומן עצמו. בשיחה האינטימית הם דנו על נעוריו, נישואיו הראשונים לג'קי ויטה, הרומן והחיים שלו עם וודוורד, השדים האישיים שלו והאובדן הצורב של בנו, סקוט.

מאחר והקלטות עצמן נשרפו ונשאר רק התמלול שלהן, הוק גייס את השחקנים ג'ורג' קלוני (בתפקיד פול ניומן), לורה ליני (בתפקיד ג'ואן וודוורד), ולצידם את קארן אלן, אוסקר אייזק, לטניה ריצ'רדסון, זואי קאזאן, לורה ליני, סם רוקוול ואחרים להשמיע קטעים מהראיונות המקוריים. כמו כן, הוק ראיין גם את בנותיו של ניומן כדי לקבל תובנות על הוריהן, וראיונות עכשוויים של הוק עם סאלי פילד ומרטין סקורסזה, שמסבירים מה הפך את הקריירה הייחודית של וודוורד וניומן להשראה הוליוודית על-זמנית. 

בימוי: איתן הוק (6X60 דק', ארה"ב, 2023)

לצפייה בטריילר

 

הרציחות של אמפריית מורדוק

Low County: The Murdaugh Dynasty

בכורה ב-yesVOD וב-STINGTV: כל פרקי הסדרה יעלו ב-VOD מה-15.2.

ראשון-שלישי, 26-28.3, בשעה 21:00 ב-yes דוקו.

סדרה דוקומנטרית חדשה, מאת הבמאים מור לושי ("הלובי") ודניאל סיון ("קלף מלוכלך"), מביאה את סיפור החקירה המפותל של תיק רצח סנסציוני, במרכזו ניצבת אחת המשפחות החזקות ביותר במחוז המפטון בקרוליינה הדרומית.

משפחת מורדוק נחשבה מאז ומתמיד לאחת המשפחות החזקות ביותר בקרוליינה הדרומית. אביו של עורך הדין, אלכס מורדוק, סבו וסבא רבא שלו שימשו, כל אחד מהם, כתובעים בכירים במחוז במשך כמעט 90 שנה, הם נהנו משליטה חסרת תקדים ברשויות המחוז ונחשבו בעיני תושבי המקום כ"מאפיה" שאסור להתעסק איתה. 

אך בליל ה-7 ביוני 2021 יסודות האימפריה החלו לקרוס כשאלכס מדווח למשטרה שמצא את אשתו, מגי, ובנו בן ה-21,  פול, ירויים באחוזתם. הוא הכחיש מיד את האשמה ברציחתם. 

בספטמבר 2021, 3 חודשים בלבד לאחר מקרי הרצח, משרד עורכי הדין של מורדוק מאלץ אותו לפרוש לאחר שהודה במעילה של מיליוני דולרים השייכים ללקוחות ולמשרד, ותפנית נוספת מתרחשת בעלילה כשמורדוק נורה בראשו על ידי תוקף בסמוך לביתו. מאוחר יותר הוא הודה ששכר מישהו כדי לפגוע בו, מתוך אמונה שמותו יעזור לבנו, שנותר בחיים, באסטר, לקבל את כספי הביטוח שלו על סך 10 מיליון דולר.

רצף האירועים המסתורי מתחיל לעורר בקרב החוקרים שאלות חדשות לגבי מקרי מוות ישנים, שנקשרו בשמה של משפחת מורדוק: מותה של עוזרת הבית של המשפחה ב-2018, מותו של נער מירייה בקרבת ביתם ותאונת שיט מסתורית על סירה בבעלותו של מורדוק. מתברר ששמם נקשר לפחות ל-12 מקרי רצח. 

הבמאים מור לושי ודניאל סיון חושפים בסדרה החדשה את שרשרת האירועים, מלאת התפניות, שהתחוללו סביב משפחת מורדוק, מציגים קטעי וידאו שטרם נראו מהשיט הקטלני בסירה ומטילים ספק בכוחה הבלתי מבוקר של משפחה פריבילגית אחת, שהשאירה אחריה שובל של הרס ומוות.

בימוי: מור לושי ודניאל סיון (3X60 דק', ארה"ב, 2022)

 

 

מכתבים נסתרים | Hidden Letters

בכורה: יום ראשון, 12.3, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

פסטיבל טרייבקה 2022

שתי נשים סיניות, בנות דור המילניום, נעות בין העבר להווה דרך שפה סודית של אחיותיהן והרצון שלהן להגן ולשמר אותה.

במשך אלפי שנים, נשים בסין, שלעתים קרובות נאלצו להתחתן בנישואים מדכאים מבלי שהתאפשר להן לקרוא או לכתוב, חלקו ביניהן שפה סודית בשם "נושו". השפה הנסתרת נכתבה במשיכות עדינות של מקלות במבוק מושחזים טבולים בדיו, ובעזרתה דורות של נשים סיניות נקשרו אחת לשנייה במערכת תמיכה חשאית של אחווה והישרדות. 

בסין של ימינו, שתי נשים מודרניות מחוברות גם הן בקסם של "נושו": בג'יאנגיונג, הו שין עובדת כמדריכה במוזיאון נושו ושואפת לשלוט בשפה העתיקה ובשנחאי, סימו מתלהבת ממוזיקה ומנושו, אבל הציפיות של הסביבה ממנה מאיימות על שתיהן. בהשפעת מורשת הסולידריות הנשית של נושו, שתי הנשים נאבקות למצוא איזון בחייהן האישיים, בעודן מפלסות את דרכן בתרבות הסינית הפטריארכלית.

בימוי: ויולט פנג (86 דק', סין/גרמניה/נורווגיה/ארה"ב, 2022). לצפייה בטריילר

 

יהלומים (לא) לנצח | Nothing Lasts Forever     

בכורה: יום ראשון, 5.3, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

פסטיבל ברלין 2022, פסטיבל דוקאביב 2022

כיצד חדרו היהלומים הסינתטיים לשוק התכשיטים? 

מסע מותח ומרתק של הבמאי ג'ייסון קון ("לאמן את אנדרה אגסי") דרך ירידי סחר, מכרות, מעבדות וכנסים בארה"ב, אפריקה, סין והודו. הוא משרטט מבוך שבו מתמזגת אשליה עם מציאות, שבו אותנטיות ודמיון חופפים, ועולות שאלות לגבי הערך שאנו מייחסים לסחורה שסביבנו.  

היהלומים, שנהנים מעשרות שנים של שיווק, ניצבים כעת מול אבני חן סינתטיות, תוצר של הונאה ודרישת הלקוחות, מעמידים כעת את שוק התכשיטים במבחן.

בימוי: ג'ייסון קון (84 דק', ארה"ב, 2022)

 

* * *

"דוקו בלתי נשכח"

 

משבצת דוקו חדשה שתשודר בכל יום שלישי ב-21:00, החל מה-7.3, 

ותביא אל המסך מבחר משובח של סרטי התעודה הבינלאומיים הבולטים ועטורי הפרסים של השנים אחרונות. 

צפיית חובה לכל חובבי הדוקו!

האוסף החדש שיעלה ב-yesVOD, STINGTV ובערוץ yes דוקו, 

יכלול, בין השאר, את הסרטים:

 

רכבת אחרונה הביתה | Last Train Home

בכורה בערוץ: יום שלישי, 7.3, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV

זוכה 2 פרסי אמי®; זוכה פסטיבל IDFA; זוכה פרס איגוד המבקרים של LA; זוכה Cinema Eye Honors Awards

בכל פעם שמגיע האביב, הערים בסין נכנסות לכאוס המוני כש-130 מיליון מהגרי עבודה נוסעים לביתם שבכפרים לרגל חג השנה החדשה. היציאה ההמונית הזו היא ההגירה האנושית הגדולה בעולם – מחזה אפי החושף מדינה שנקלעה באופן טרגי בין עברה הכפרי לעתידה התעשייתי. 

הסרט "רכבת אחרונה הביתה" של יוצר הסרטים הסיני-קנדי, ליקסין פאן, מלווה לאורך שנים, בסגנון וריטה קלאסי, זוג אחד שיוצא למסע השנתי הזה כבר כמעט שני עשורים. כמו רבים מכפריים העניים של סין, ג'אנג צ'אנגהואה וצ'ן סוצ'ין השאירו מאחור שני תינוקות ויצאו לעבודות מפרכות במפעל. בתם צ'ין – כיום מתבגרת חסרת מנוחה ומרדנית – מתרעמת במרירות על היעדרותם ומייחלת לחופש משלה הרחק מבית הספר. סרט מרתק, מרגש ויפה להפליא שמביא התבוננות אינטימית על המחיר האנושי של עלייתה של סין כמעצמת-על כלכלית, דרך משפחה אחת מפורקת. 

בימוי: ליקסין פאן (87 דק', קנדה/סין, 2009) 

"מאסטרפיס", Indiewire

 

אהובי, אל תחצה את הנהר | My Love Don't Cross That River  

בכורה ב-yesVOD וב-STINGTV: מה-7.3. שידור בערוץ: יום שלישי, 14.3, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD 

מועמד לאמי®; זוכה פסטיבל הקולנוע LA; זוכה פסטיבל הקולנוע קוריאה; פסטיבל דוקאביב; פסטיבל hotdoc; 

אחרי 76 שנות נישואים, יו בן ה-98 וקאנג בת ה-90 עדיין מלטפים זה לזה את הפנים לפני שהם נרדמים. הקִרבה הגופנית והרגשית העמוקה בין בני הזוג הקוריאנים ממלאת את המסך בכל תמונה: כשהם גורפים עלים יבשים מהחצר, כשהם סוחבים עצים לאח, כשהם מפנים את השלג וכשהם מטפלים בכלבים – ובעיקר כשהם עושים את כל זה תוך משחק וצחוק כאילו היו עדיין ילדים קטנים. המצלמה עוקבת אחריהם ב-15 החודשים האחרונים לחייהם המשותפים, עדה לשיגרת החיים הפשוטה שלהם ולהכרה המתגבשת שהפרידה קרובה. פרידה שלצד הצער הנורא, מלווה גם באופטימיות משום שאחריה יבוא איחוד מחדש. 

בימוי: מו-יאנג ג'ין (86 דק', 2013, דרום קוריאה)

מעניין לדעת: הסרט הניב הכנסות של למעלה מ-34 מיליון דולר בקולנוע. 

 

האויבים הכי טובים: גור וידאל נגד באקלי 

Best of Enemies: Buckley vs. Vidal

בכורה ב-yesVOD וב-STINGTV: מה-7.3. 

שידור בערוץ: יום שלישי, 21.3, בשעה 19:30 ב-yes דוקו, ב-yesVOD

זוכה פרס האמי®; זוכה פרס פורום המבקרים האמריקאי; פסטיבל Sundance; 

הקרבות המילוליים בין גור וידאל משמאל, לבין ויליאם פ. באקלי מימין, היו מהסוערים והטעונים שידעה הטלוויזיה האמריקאית. הזירה הייתה פוליטית אינטלקטואלית, אבל היצרים שרחשו בה היו עזים ועצומים לא פחות מהמקובל בזירות אגרוף. וידאל, סופר, תסריטאי ודעתן ומבקר מבריק ושנון של השמרנות האמריקאית, ומולו ויליאם פ. באקלי, סופר ופרשן פוליטי קונסרבטיבי הוזמנו לשמש כפרשנים בשידורי ABC לקראת מערכת הבחירות לנשיאות ב-1968. הם לא נשלחו מטעם המפלגות, והמטען שהביאו לשידור היה מטען אישי לגמרי: כל אחד מהם שפע להט נבואי וראה ביריב טיפש מוחלט, אם לא מסוכן לציבור. הסרט מתעד את אחורי הקלעים של אחת ההצגות הפוליטיות הטובות ביותר שנראו אי פעם בטלוויזיה. 

בימוי: רוברט גורדון, מורגן נוויל (87 דק', ארה"ב, 2014)

מעניין לדעת: במאי הסרט מורגן נוויל זכה באוסקר® על סרטו "20 צעדים מתהילה"

סטודיו 54 | Studio 54

בכורה ב-yesVOD וב-STINGTV: מה-7.3. שידור בערוץ: יום שלישי, 28.3, בשעה 22:30 ב-yes דוקו, ב-yesVOD 

פסטיבל טרייבקה; פסטיבל Sundance; דוקאביב; 

סטודיו 54 פעל במנהטן במשך פחות משלוש שנים לפני יותר מארבעים שנה, אבל הדיבור עליו מעולם לא נפסק. המועדון שחולל מהפכה בחיי הלילה של ניו יורק היה מקדש של נהנתנות ואקסטזה, ומשך אליו את כל היפים, הנוצצים, המצליחים, הצעירים וחסרי המנוח. הבמאי מאט טירנאואר ("האזרחית ג'ין – הקרב על העיר") משחזר כראוי את כדור המראות המורכב מסרטים שצולמו במועדון (אז עוד קראו לו "דיסקוטק") בימי תפארתו, וסיפורים של מי שהיו שם ומי שהמתינו בשער אבל לא הורשו להיכנס. בראיון חושפני עם אחד המייסדים, איאן שרייגר, הוא מספר לראשונה גם את סיפור קריסתו של המקום שהצליח יותר מדי. 

בימוי: מאט טירנאואר (98 דק', ארה"ב, 2018)

 

מדוגדג | Tickled

בכורה ב-yesVOD וב-STINGTV: מה-7.3. 

שידור בערוץ: יום שלישי, 4.4, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD 

מועמד לפרס המבקרים; פסטיבל Sundance; מועמד לפרס Cinema Eye Honors;

העיתונאי הניו זילנדי דיוויד פרייר, משוטט ברשת, כשיום אחד הוא נתקל בתחרות דגדוגים. המתחרים – צעירים אתלטיים במדי ספורט – קשורים למיטה וצעירים שנראים כאילו מקבוצה מתחרה מדגדגים אותם, במבחן סיבולת שהופך בהדרגה ממשעשע למשהו שנראה כמו סצנה מסויטת בסרט דיוויד לינץ'. פרייר מחליט לחקור ויוצר קשר עם גוף המדיה שמפרסם את הסרטונים. אלא שאז, משום מקום, הוא זוכה לגידופים, נאצות, איומים וגם נקיטת אמצעים משפטיים וחוקרים פרטיים נגדו. הוא לא נרתע ומבין שיש פה סיפור העולה על כל דימיון וכולל רשת של סחיטה, איומים, שיימינג, ובעיקר של ניצול של צעירים משכבות חלשות. 

בימוי: דיוויד פרייר, דילן ריב (98 דק', ארה"ב, 2016)

מעניין לדעת: השחקן הבריטי סטיבן פריי הוא מפיק הסרט

 

וסרטים רבים נוספים.  

* * *

1 במרץ – 11 במרץ

 

מונופול: הסיפור האמיתי

Ruthless: Secret History of Monopoly

בכורה: יום חמישי, 2.3, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

כל מה שרציתם לדעת על משחק המונופול ולא העזתם לשאול

המונופול הוא אחד ממשחקי הקופסה הפופולריים ביותר בעולם:  באמצעות קנייה ומכירה של שטחי נדל"ן מצוירים מדמים השחקנים את עולם העסקים, קונים שטחים, בתים ומלונות, תוך שהם מנסים  להפוך למונופול ולגרום לאחרים לפשוט את הרגל. 

אבל כעת מתברר שמאחורי התגבשותו של המשחק הפופולארי עומד סיפור של חמדנות, אובססיה וכפילות תאגידית, החושף את הטבע האמיתי של מערכת כלכלית ללא מעצורים.

זהו סיפור של כוח ועושר חסרי מעצורים ,שיש בו רק מנצח אחד, בסופו של דבר.

(52 דק', ארה"ב, 2023) 

 

יהלומים (לא) לנצח | Nothing Lasts Forever     

בכורה: יום ראשון, 5.3, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

ראה עמ' 6

 

12 במרץ – 19 במרץ

 

מכתבים נסתרים | Hidden Letters

בכורה: יום ראשון, 12.3, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

ראה עמ' 6

 

שלושה במיטה אחת | There's No I in Threesome  

בכורה: יום ראשון, 14.3, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

מה קרה כשהבמאי יאן אוליבר לקס וארוסתו, זואי, זוג מאוהב שהתארס רק לאחרונה, החליטו לתעד את ההחלטה שלהם לקיים מערכת יחסים פתוחה? 

אז הדברים לא הלכו כמתוכנן. רגע לאחר שיאן וזואי התארסו ב-2015, הם נאלצו לעבור למערכת יחסים מרחוק, כשכל אחד מהם עובר להתגורר, מסיבה מקצועית, בקצה אחר של ניו זילנד. בהחלטה משותפת הם מחליטים לפתוח את מערכת היחסים ביניהם ולאפשר לכל אחד מהם לשכב עם אנשים אחרים. את מערכת היחסים שלהם תיעד לקס לפרויקט דוקומנטרי במשך שנה, אך כשמערכת היחסים הפתוחה הופכת כבר לפוליאמורית, הדברים מתחילים להסתבך, מבחינה רגשית, עבור שני הצדדים. 

כשבת זוגו מחליטה לעזוב, נראה שגם הסרט יגיע אל סופו והפרויקט ירד לטמיון. זה השלב בו הבמאי יאן אוליבר לקס נאלץ למצוא פתרון יצירתי. 

בימוי: יאן אוליבר לקס (87 דק', ניו זילנד, 2021) לצפייה בטריילר 

 

ביני מאניה | Beanie Mania

בכורה: יום חמישי, 16.3, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

סיפורן הנוסטלגי והמשעשע של בובות ה"ביני בייביז", הבובות החמודות שיצר טיי וורנר והפכו לפריט אספנות היסטרי בסוף שנות ה-90.

ה"ביני בייביז" הן בובות בד של חיות קטנות, בגודל כף היד, שנתנו לילדים את התחושה שמדובר בתינוקות קטנים. וורנר היה אשף בלשווק את ה"בייביז" שלו, בלעורר אמוציות סביבן ולהפוך אותן למשהו שכל אחד חייב להחזיק בביתו. עד שבשנות ה-90 העניינים סביב ה"ביני בייביז" החלו לצאת משליטה: אנשים הפכו אותם לפריט אספנות, עמדו בתורים ארוכים והוציאו סכומי כסף שלא יתוארו עבורן. 

סרט ה"דוקו-שוק" החדש מציג ראיונות עם אספנים נלהבים לצד משפיענים בולטים ומומחים מתחום צעצועי הילדים שמסבירים בפשטות איך הפכו בובות החיות החביבות לתופעה מטורפת של השקעות חסרות תקדים ואובססיה.   

בימוי: ימיסי ברוקס (80 דק', ארה"ב, 2021). לצפייה בטריילר

כוכבי הקולנוע האחרונים | The Last Movies Stars

בכורה: ראשון-שישי, 19-24.3, בשעה 21:10 ב-yes דוקו, ב-yesVOD 

וב-STINGTV.  כל פרקי הסדרה יעלו ל-VOD ב-19.3.

ראה עמ' 4

 

20 במרץ – 27 במרץ

 

פורנו בדיפ-פייק | Deepfake Porn: Could You Be Next?

בכורה: יום חמישי, 23.3, בשעה 22:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

מסע חוקר בעקבות השימוש המטריד והנפוץ בטכנולוגית ה-Deepfake בעולם הפורנו.

השימוש בטכנולוגית ה-Deepfake הופך לנרחב ומתוחכם יותר ויותר. כעת הוא הגיע גם לעולם הצפייה למבוגרים. סרטוני פורנו הארדקור, שנעשים בטכנולוגיה זו, ללא הסכמת הקורבנות המזויפים, מציפים את השוק וכולם עלולים להיפגע. מומחים בתחום מעריכים שעריכת פנים של סלבריטאיות תמימות לתוך סרטוני פורנו מהווים כבר למעלה מ-90% מסרטוני ה-Deepfake ברשתות. 

בסרט התחקיר החדש יוצאת העיתונאית והדוגמנית לשעבר, ג'ס דיוויד, לחקור עד כמה התופעה נפוצה בקרב נשים מפורסמות וגם כאלה שאינן ואיך היא משפיעה עליהן. היא נפגשת עם נשים שתמונותיהן זויפו ומצאו עצמן חשופות ללא אפשרות לתבוע את המזייפים בגלל היעדר חוקים בתחום. מולן מתראיינים כמה ממנהלי האתרים שמעלים את סרטוני הפורנו המזויפים. אלו לא רואים כל סיבה להפסיק בכך בגלל היעדר חוקים נגדם.

(60 דק', אנגליה, 2022). 

לצפייה בטריילר

 

הרציחות של אמפריית מורדוק

Low County: The Murdaugh Dynasty

בכורה: ראשון-שלישי, 26-28.3, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD 

וב-STINGTV.  כל פרקי הסדרה יעלו ל-VOD ב-26.3.

ראה עמ' 5

 

על גברים וחתולים | Cat Daddies

בכורה: יום חמישי, 30.3, בשעה 22:00 

ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV.  

דיוקן קולקטיבי, מחמם לב, על שמונה גברים, המנווטים את האתגרים חסרי התקדים של שנת 2020 בעזרת הקרבה לחתולים שלהם. 

דיוויד ג'ובאני, הומלס נכה החי ברחובות ניו יורק, נחוש להישאר יחד עם החתול האהוב שלו, לאקי. כשהוא סוף סוף קיבל מקום במתקן לדיור מעבר, שמאפשר כניסת חתולים, מגפת ה-COVID-19 ואבחון רפואי הרסני מעמידים בספק את עתידו עם לאקי. מסעו של דיוויד משולב בסיפוריהם של "קאט דאדי'ז" אחרים מכל רחבי ארה"ב: קבוצת כבאים, פעלולן, נהג משאית, עובד טכנולוגיה באזור המפרץ, מורה שהחתול שלו הופך לסנסציה ויראלית ומשפיען אינסטגרם. המשותף לכולם היא האהבה ללא תנאי שהם חולקים לחיות המחמד האהובות שלהם. סרט חדש המביא מבט מרענן על גבריות מודרנית ועל הקשר המיוחד בין האדם לחתול.

בימוי: מיי הואנג (89 דק', ארה"ב, 2021)

לצפייה בטריילר

 

יש לבדוק גם

עכשיו בדיסקברי פלוס: בלונדינית קטלנית

בלונדינית קטלנית, סדרת דוקו בת שישה פרקים, בהפקת הולי מדיסון (מנחת "רציחות הפלייבוי") מגיעה לישראל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.