יום שלישי , דצמבר 5 2023
שני מימין: מייקל פנייה, מתוך "זעם", באדיבות יס

מארס 2023 בפרטנר TV

סרטים וסדרות  חדשים שעולים במרץ בפרטנר TV

 

זעם – Fury

 

 

מלחמה. בראד פיט מגלם מפקד טנק קשוח במלחמת העולם השנייה. על גבי טנק בשם זעם מנסים המפקד וחמשת חייליו להכות באויב הנאצי, להציל את האוכלוסייה שנותרה ולהישאר בחיים.

עם: בראד פיט, לוגאן לרמן. במאי: דיוויד אייר.

החל מ- 1 במרץ בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

אמאל'ה  – Run

 

 

 

 

 

דרמת מתח עתירת שבחים. נערה צעירה המרותקת לכיסא גלגלים, גודלה ע"י אימה בבידוד מוחלט. כעת, בהתבגרותה מתחילה לחשוד הנערה כי אימה מסתירה ממנה סוד אפל.

עם: שרה פולסון ('אימה אמריקאית'), קירה אלן. במאי: אניש צ'אגנטי.

החל מ- 1 במרץ בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

בכורה: אבן המים הקסומה

 

 

 

 אטה היא קיפודה צעירה ואנרגטית, בעלת דמיון מפותח מאוד ובטחון עצמי מופרז, בעיקר בסיפורים שהיא מספרת לעצמה ולאחרים. כאשר אבן המים נגנבת היא יוצאת למסע להשיבה. 

החל מ- 1 במרץ בפרטנר ילדים, אפיק 6 וב- VOD

 

אגדת המלך שלמה –  The Legend Of King Solomon

 

 

 

 
משולש אהבה תנ"כי נפרש בין המלך שלמה הצעיר, מלכת שבא והנסיכה הערבייה נעמה. השלושה מאחדים כוחות כדי להתגבר על השד הנורא אשמדאי, לעצור את ניסיון ההשתלטות שלו על ירושלים ולסכל את מזימתו למשול בעולם. 

 

החל מ- 1 במרץ בפרטנר ילדים, אפיק 6 וב- VOD

 

אגדה עם זנב – Troll: The Tale of A Tail

 

 

 

 סיפור הרפתקה עוצמתי וסוחף מהיוצר של ״צבי הנינג'ה״. עלילות נסיך הטרולים, טרים, שנותרו לו רק עוד שלושה ימים להציל את אביו, המלך גרום, אשר הפך לאבן וזנבו נגנב על ידי הרוח הרעה של היער. טרים וחבריו יוצאים למסע מסוכן ופרוע, דרך ממלכת הטרולים, כדי להחזיר את זנבו של גרום, לשחרר אותו מהכישוף ולהחזיר את הממלכה לשליט האמיתי. 

החל מ- 1 במרץ בפרטנר ילדים, אפיק 6 וב- VOD

אוצר מעבר לנהר 

 

 

 


חבורת ילדים יוצאת למחנה קיץ בעקבות מפת אוצר, כדי להציל את הספרייה האהובה עליהם שעומדת להיהרס. את האוצר מנסה להשיג גם פקיד העיריה הנכלולי ברונו, שמעדיף לשטח את הספרייה ולהקים על חורבותיה חניון. בדרכה תעבור החבורה הרפתקאות שידרשו מהם לגלות תושייה, אומץ לב ודמיון, ויגלו ששיתוף פעולה הוא המפתח להצלחה.

החל מ- 1 במרץ בפרטנר ילדים, אפיק 6 וב- VOD

 

מחנה האלמוגים: שנות הילדות של בובספוג 

 

 

 

סדרת בת מעולמו של בובספוג המתמקדת בהרפתקאותיו של בובספוג הילד, המבלה עם חבריו האהובים והמוכרים את הקיץ במחנה האלמוגים.

 

החל מ-1 במרץ בספריית ניקלודיאון ב-VOD

 

שנה קשוחה מאוד – A Most Violent Year

 

 

 

 דרמת פשע  עטורת שבחים. איש עסקים עומד לסגור את עסקת חייו, באחת השנים הכי אלימות בניו יורק. בסביבה מוקפת פושעים וטיפוסים מושחתים, הוא מנסה לעשות את הדבר הנכון.

עם: ג'סיקה צ'סטיין, אוסקר אייזק. במאי: ג'יי-סי צ'נדור.

החל מ- 1 במרץ בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

בכורה:אחרי ש…הגענו לסוף הטוב – After Ever Happy

 

 

 

 החלק האחרון בסדרת 'אחרי ש..'. האמת על משפחותיהם של טסה והרדין מתגלה ומערערת עוד יותר את מערכת היחסים שחוותה עליות ומורדות. בעקבות כך מתגלה שלמעשה שניהם אינם כה שונים, וטסה אינה רק עדינה ומתוקה כמו שהרדין אינו רק זועף ורגזן.

עם: ג'וזפין לנגפורד, הירו פיינס טיפין, רוב אסטס, אריאל קבל. במאי: קסטיל לנדון. 

החל מ- 2 במרץ בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

הפייבלמנים – The Fabelmans

 

 

 

 מועמד ל-7 פרסי אוסקר. סמי פייבלמן חי עם משפחתו בשנים שלאחר מלחמת העולם השנייה. סיפור ההתבגרות שלו יחשוף בפניו את קסמו הגדול של עולם הקולנוע ויאפשר לו לגלות סוד משפחתי שישנה את חייו.

עם: מישל וויליאמס, סת' רוגן, פול דאנו, גבריאל לה בל. במאי: סטיבן שפילברג. 

החל מ-2 במרץ להשכרה ב-VOD

בייאלה הממלכה הקסומה

 

 

 


מבוסס על מותג הפיות האהוב בעולם! לאחר שהדרקונים כמעט נעלמו מהממלכה, כוחן של הפיות הולך ונחלש. האחיות הנסיכות יוצאות למסע להרי הדרקונים בחיפוש אחר ביצת דרקון שתציל את הממלכה.

החל מ- 3 במרץ בפרטנר ילדים, אפיק 6 וב- VOD

הסוסיתא של הרצל

 

 

 

 יגאל, מורה לקולנוע,  עוזב את תל אביב ועובר לשדרות כדי ללמד בתיכון "גוטווירט". כשטיל פוגע באביו של אחד התלמידים, יגאל משכנע אותו לקחת מצלמה ולתעד את אביו בבית החולים, תלמידים נוספים מתחילים לתעד את חייהם וסביבתם הקרובה. הסיפורים המצולמים והחשופים הללו גורמים למנהלת עמליה לאסור על יגאל להמשיך וליצור אותם. יגאל נקרע בין מחוייבותו לתלמידיו לבין התנגדות ההנהלה לדרך הלימוד שלו, המציגה את חיי התושבים בזווית לא מחמיאה. עם: מיקי ליאון, אוולין הגואל, מתן לקס, צחי הלוי. במאי:  דויד קרינר.

החל מ- 5 במרץ בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

 

ונטוורת': עונה 7 – Wentworth

 

 

 

 


העונה השביעית  לסדרת הכלא המשובחת. השילוב האקלקטי האסירות והסוהרים מתפרק כאשר כוחות האהבה, ההונאה והנקמה מאיימים לשבור אותם לתמיד.

החל מ- 5 במרץ בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

 

12 קופים עונה 3 – 12 Monkeys

עונה 3 לסדרת המסע הזמן. לאחר פרק הסיום הדרמתי של עונה 2, בו מתגלה זהותו האמיתי של "העד" הקלפים נטרפים וכולם יוצאים למסע אחד נגד השני מתוך אמונה שדרכם היא הנכונה. בגידות, חברות ואהבה עומדים על הפרק. 

החל מ- 5 במרץ בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

 

החתול של שרק 2: משאלה אחת ודי – Puss In Boots: The Last Wish

 

 

 

 מועמד לאוסקר. עולם האגדות של שרק חוזר בהרפתקה חדשה על החתול במגפיים: החתול המפורסם בעולם מגלה שמתשע נשמות – נשארה לו רק נשמה אחת ואחרונה. הוא יוצא למסע מצחיק ומטורף בעולם האגדות כדי להשיג את כוכב המשאלות ולהביע רק עוד משאלה אחת ודי.

החל מ- 9 במרץ להשכרה ב-VOD

מנדלה – הדרך הארוכה אל החופש – Mandela: Long Walk To Freedom

 

 

 

 

 


דרמה ביוגרפית. סיפור חייו של מנדלה החל מילדותו בכפר נידח, דרך הצטרפותו למפלגת השחורים, ועד מאבקו חסר הפשרות באפרטהייד, שבסופו הפך מנדלה לנשיא דרום אפריקה הראשון שנבחר בבחירות דמוקרטיות. ביד רגישה, אופטימית ונוגעת ללב, מצליח הבמאי לשרטט חיים של מנהיג גדול, אל סרט מרשים, מרגש ומעורר השראה.

עם: אידריס אלבה, נעמי האריס. במאי: ג'סטין צ'דוויק. 

החל מ- 10 במרץ בפרטנר סרטים, אפיק 4 וב- VOD

רופא כלבבי  עונה 5 – Heart Doctor

עונת הסיום לדרמה הקומית האוסטרלית. העיירה מצויה במשבר לאחר שריפות הענק ובעיצומה של מגיפת הקורונה. ד"ר יו נייט מקבל החלטה להמשיך את חייו בסידני ולהחזיר לעצמו את הקריירה שאבדה. לחיים יש תכניות אחרות עבורו… 

החל מ- 12 במרץ בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב-VOD

 

כמעט משפחה – ALMOST FAMILY

דרמה. ג'וליה בקלי גדלה כבת יחידה לאביה, מומחה בעל שם עולמי לפוריות. יום אחד מגלה ג'וליה שאביה השתמש בזרע שלו כדי לעבר מאות נשים, ויש לה לפחות 100 אחים ואחיות למחצה ברחבי העולם – כולל חברת ילדותה, אידי. ג'וליה ואידי חוברות לרוקסי – אחות למחצה נוספת שלהן ומתעמלת אולימפית לשעבר, כדי להתמודד עם הגילויים החדשים על חייהן.

החל מ- 14 במרץ בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב-VOD

 

בכורה: ארנגול ושודדי האוצר האבוד

 

 

 

 

מלך חובב ארכיאולוגיה והרפתקאות, מוצא ביערות תינוק נטוש אך שונה: הוא חצי ארנב וחצי תרנגול. הוא מחליט לאמצו ולגדלו כבנו שלו. בבוא הימים ארנגול ישיב טובה ויצא להציל את עמו.

החל מ- 14 במרץ בפרטנר ילדים, אפיק 6 וב- VOD

שוטרי שיקגו : עונה 1 – Chicago P.D

סדרת המשטרה מהאהובות בעולם, מהתחלה . מחוז 21 של משטרת שיקגו מתחלק לשתי קבוצות שונות בתכלית: שוטרי המקוף, שמסיירים בעיר במדים ומתמודדים עם הפשע ברחובות, ויחידת המודיעין – הצוות שנלחם באיומים משמעותיים על העיר, כמו פשע מאורגן, סחר בסמים ומקרי רצח. את יחידת המודיעין מוביל סמל הנק ווייט, איש שלא חושש לכופף את החוקים במרדף אחרי הצדק. 

החל מ- 15 במרץ בפרטנר סדרות, אפיק 3 וב- VOD

 

 

 

יש לבדוק גם

אוקטובר 2023 בפרטנר TV

  רוקי וקריד בנוקאאוט מהדהד בפרטנר TV   פרטנר TV תשדר את סדרת הסרטים האגדית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.