יום שני , פברואר 6 2023
מלון הזכוכית, אמילי סנט ג'ון מנדל, עם עובד, העין הטובה

מלון הזכוכית

הוצאת עם עובד גאה להציג ספר חדש בסדרה 

"עין טובה" בעריכת ארז רווה מאת מחברת רב המכר "תחנה אחת-עשרה"

אמילי סנט ג'ון מנדל

מלון הזכוכית

תרגמה מאנגלית: מרב זקס-פורטל

304 עמ' * 94 ₪

אישה נופלת מסיפון אונייה בלב אוקיינוס, הונאה כלכלית חוצה יבשות, כתובת נאצה משונה על חזית מלון וכדור אקסטזי קטלני אחד שוזרים יחדיו ביד אמן ברומן עמוק ומלא מסתורין זה, ובו מעשה נפשע אחד ואשמים רבים מספור.

וינסנט, צעירה יפה וחולמנית ממשפחה דלת אמצעים, נענית להצעה שאי אפשר לסרב לה, בלי לדעת שיופייה ישמש כיסוי לתרמית המאה. בעלה ג'ונתן הוא אחד האנשים העשירים במערב, אך סודותיו רודפים אותו לכל אשר יפנה. על וינסנט לפענח לבדה כיצד לשרוד בעולם של אחיזות עיניים וקשרי שתיקה, עולם שמילת אמת אחת יכולה למוטט הכול עד היסוד.

אמילי סנט ג'ון מנדל מתארת בשפה חדה וצבעונית את הגבול הדק בין שיקול דעת לקוי לפשע מחושב היטב, בין כוונות טובות למעשים שאין עליהם כפרה, וכיצד צעד קל אחד בכיוון הלא נכון עשוי לשנות את מעשיך, את מסלול חייך ואת אישיותך.

אמילי סנט ג'ון מנדל, ילידת 1979, היא אחת הסופרות המצליחות ביותר בעשור האחרון. ספרה הקודם, רב-המכר "תחנה אחת-עשרה", זכה לעיבוד מצליח לטלוויזיה (HBO). 

עליו נכתב: "ספרים כאלה נוטים לשנות את מבטנו על העולם בזמן הקריאה. כמו בחלום. אתה קם, ודבר מה ממנו דבק בך, ואתה רואה אחרת דברים. או כמו לפעמים ביציאה מסרט, כשאתה עדיין עונד את גוף הגיבור גם כשדלת האולם עוברת דרך ביתן פחי אשפה." (יגאל סרנה, ידיעות אחרונות).

 "הרומן הנהדר 'תחנה אחת-עשרה' מצליח במקום שבו כתיבת ההיסטוריה מתקשה… כוחו העיקרי של הספר טמון במבטה של המספרת ביחס לציר הזמן." (דרור בורשטיין, מתחת לשולחן).

 

יש לבדוק גם

לכתוב ולהוציא לאור

ספר חדש בהוצאת "עם עובד" הגר ינאי לכתוב ולהוציא לאור מדריך עכשווי לכתיבת פרוזה ולפרסום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.