יום שני , ינואר 30 2023
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 21.1

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם רן בן שמעון – חלק א'

14:15 ליברפול – צ'לסי

16:50 חגיגה על גבי לסטר – ברייטון

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 קריסטל פאלאס – ניוקאסל

21:25 הולנד – גרמניה (אליפות העולם בכדוריד)

ספורט2

11:00 מרוץ הראלי, מונטה קרלו (שדר אנגלי)

14:25 קובנטרי – נוריץ' (צ'מפיונשיפ)

16:50 ווסט האם – אברטון

19:20 קלן – ורדר ברמן

21:20 (החל ב 21:00) פ.ס.וו. איינדהובן – ויטסה

23:00 סערה בממלכה עם רן בן שמעון – חלק א'

ספורט3

11:55 קוניאספור – בשיקטאש (סל)

14:10 סערה בממלכה עם רן בן שמעון – חלק א'

14:45 (15:00) הפועל י-ם – הפועל ת"א

17:10 (17:30) הפועל חיפה – הפועל ק"ש

19:55 סנטה קלרה – בנפיקה

22:25 ויטוריה גימראיש – פורטו

ספורט4

13:25 מנ' סיטי – אסטון וילה (נשים)

16:20 אוניון ברלין – הופנהיים (דאבור)

19:15 (19:30) מכבי בני ריינה – בית"ר י-ם

22:00 סערה בממלכה עם רן בן שמעון – חלק א'

 

 

ראשון 22.1

ספורט1

13:55 סנדרלנד – מידלסברו (צ'מפיונשיפ)

15:55 לידס – ברנטפורד

18:15 ארסנל – מנ' יונייטד

20:30 סערה בממלכה עם רן בן שמעון – חלק א'

21:50 ספרד – צרפת (אליפות העולם בכדוריד)

ספורט2

11:55 באחצ'שהיר – פנרבחצ'ה (סל)

13:30 ברצלונה – בילבאו (סל, משולב)

15:50 מנ' סיטי – וולבס

18:00 סערה בממלכה עם רן בן שמעון – חלק א'

18:55 ספציה – רומא

21:40 יובנטוס – אטאלנטה

ספורט3

10:00 מרוץ הראלי, מונטה קרלו

13:00 מרוץ הראלי, מונטה קרלו

14:25 אנטוורפן – סטנדארד ליאז' (דוידה)

16:25 דורטמונד – אאוגסבורג

18:25 מנשנגלאדבך – לברקוזן

22:25 פמליקאו – ריו אבה

ספורט4

13:25 סמפדוריה – אודינזה

15:25 פיינורד – איאקס

17:25 (החל ב 17:15) ברינדיזי – וירטוס בולוניה (סל)

19:45 לקראת הפועל ב"ש – מכבי נתניה

20:10 (20:15) הפועל ב"ש – מכבי נתניה

22:35 פספורט – פאנל

23:30 סערה בממלכה עם רן בן שמעון – חלק א'

 

 

שני 23.1

ספורט1

21:50 פולהאם (סולומון) – טוטנהאם

WWE- Monday Night RAW 03:00

ספורט2

19:25 בולוניה – קרמונזה

21:40 אינטר – אמפולי

ספורט3

18:55 אומרנייספור – פנרבחצ'ה

21:40 פיי דה קאסל – פ.ס.ז'. (גביע)

ספורט4

18:50 סרביה – הולנד (אליפות העולם בכדוריד)

21:20 מצרים – דנמרק/גרמניה – נורבגיה (אליפות העולם בכדוריד)

 

 

שלישי 24.1

ספורט1

19:30 (20:00) הפועל ת"א – טורק טלקום (יורוקאפ)

ספורט2

19:40 אמן – פ.ס.וו. איינדהובן

21:55 סאותהמפטון – ניוקאסל (חצי גמר גביע הליגה, משחק ראשון)

ספורט3

21:20 הופנהיים (דאבור) – שטוטגרט עם פריצות הרטה ברלין – וולפסבורג

ספורט4

19:20 שאלקה – לייפציג

21:25 באיירן מינכן – קלן

 

 

רביעי 25.1

ספורט1

12:00 הגרלת חצאי גמר ליגת האומות

21:55 נוטינגהאם פורסט – מנ' יונייטד (חצי גמר גביע הליגה, משחק ראשון)

ספורט2

21:55 פיינורד – ניימיכן

ספורט3

ספורט4

19:20 מיינץ – דורטמונד

21:25 פרייבורג – פרנקפורט

 

 

חמישי 26.1

ספורט2

22:10 פאסוס פריירה – בנפיקה

ספורט4

21:55 איאקס – וולנדאם

 

 

שישי 27.1

ספורט1

19:25 קרלסרוהה – פאדרבורן (בונדסליגה 2)

21:20 לייפציג – שטוטגרט

ספורט2

21:50 מנ' סיטי – ארסנל (גביע אנגלי)

ספורט3

18:55 בשיקטאש – אלניאספור

21:00 סבב אתלטיקה באולמות, קרלסרוהה

24:00 (ראשוני מ 21:45) סטנדארד ליאז' (דוידה) – אופן

ספורט4

18:50 חצי גמר אליפות העולם בכדוריד

21:20 חצי גמר אליפות העולם בכדוריד

 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידור ישיר: מקבלים את 2023 בטיימס סקוור

כמדי שנה , פופ טארטס לוקח אתכם לניו יורק, הכי קרוב אל חגיגות השנה האזרחית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.