יום שישי , דצמבר 9 2022
תורת דיני המשפחה, עו"ד בני דון-יְחִייא, כנרת זמורה

תורת דיני המשפחה

חדש בהוצאת כנרת, זמורה

 

תורת דיני המשפחה

המדריך השימושי המלא לנישואין, גירושין, זוגיות ומשפחה 

עו״ד בני דון-יחייא

 

3,600 שאלות ותשובות

על כול הנושאים הקשורים לנישואין, זוגיות, סכסוכי משפחה ועוד

 

תורת דיני המשפחה הוא ספר תקדימי המקיף, לראשונה בישראל, את כול דיני המשפחה ומשמש מורה נבוכים למכלול הנושאים הקשורים לשדה הרחב של דיני האישות והזוגיות. 

תורת דיני המשפחה הוא מדריך מעשי ושימושי הכתוב בצורת שאלות ממוקדות המזקקות את החוק ואת הפסיקה. בספר משובצות דוגמאות מפסקי דין המקנות מושג על מגוון אפשרויות הפסיקה הצפויות.

תורת דיני המשפחה מספק תשובות ברורות וממוקדות הן לעורכי דין בעבודתם והן לזוגות, שבעזרתו ינווטו טוב יותר את מעשיהם לקראת הנישואין או הזוגיות, במהלכם או בעת גירושין. 

 

אליקים רובינשטיין, שופט בית המשפט העליון (בדימוס): ״עו"ד בני דון-יחייא נטל על עצמו להאיר את מגוון השאלות והמונחים בתחום דיני המשפחה באורח שווה לכל נפש, בלשון תמציתית ובהירה הפונה אל הקורא שאינו משפטן אך עשויה לסייע גם לאנשי המשפט. בעזרת ספר זה לא יהיו עוד ענייני המשפחה כספר החתום וכחדר האטום אלא יסייעו למתעניינים ולנזקקים למצוא את דרכם בסבך הסוגיות המשפחתיות־משפטיות".

 

עו"ד בני דון-יְחִייא הוא מבכירי עורכי הדין לדיני משפחה וירושה, הוא עוסק בתחומים אלה יותר מ-40 שנה. חבר לשכת עורכי הדין משנת 1974, פרשן לענייני דיני משפחה וירושה באמצעי תקשורת שונים, ומרצה בנושאים הללו. הוא חבר בעמותת הסטודיו לאומנויות התיאטרון (תיאטרון התקווה). זהו ספרו ה־14

 

625 עמ' 118 ₪

 

 

יש לבדוק גם

מיומנה של אישה מתה

חדש בהוצאת כנרת זמורה   מיומנה של אישה מתה גואל פינטו        בשביל הגדולה הייתי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.