יום שלישי , דצמבר 6 2022
ספורט1, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 24.9

ספורט1

15:50 ארמניה – אוקראינה (אומות) 

18:15 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק ב'

18:50 סלובניה – נורבגיה (אומות) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי צ'כיה – פורטוגל

23:45 סיכום היום בליגת האומות 

24:15 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק ב'

ספורט2

18:50 צפון אירלנד – קוסובו (אומות) 

21:35 סרביה – שבדיה (אומות) 

23:55 ריבר פלייט – טאז'רס 

ספורט3

08:30 חצי גמר טורניר טוקיו, טניס נשים 

15:25 ארסנל – טוטנהאם (נשים)

17:25 ריין נקר לוון – פלנסבורג (כדוריד גרמני) 

19:25 ריאל בטיס – ריאל מדריד  (חצי גמר סופרקאפ, סל) 

22:25 ברצלונה – חובנטוד בדאלונה (חצי גמר סופרקאפ, סל) 

24:30 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק ב'

06:00 (בין שבת לראשון) גמר טורניר טוקיו, טניס נשים 

ספורט4

14:25 פורסט גרין רוברס – אקסטר סיטי (ליג 1) 

16:55 פיטרבורו – פורט וייל (ליג 1) 

20:55 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק ב'

21:35 ספרד – שוויץ (אומות) 

 

ראשון 25.9 (ערב ראש השנה)

ספורט1

10:00 מרתון ברלין 

14:25 פלימות – איפסוויץ' (ליג 1)

17:55 צ'לסי – מנ' סיטי (נשים)

21:35 חגיגה אירופית על גבי הולנד – בלגיה (אומות) 

23:45 סיכום היום בליגת האומות  

ספורט2

15:50 אנדורה – לטביה (אומות)

18:50 אזרבייג'אן – קזחסטן (אומות)

21:35 אוסטריה – קרואטיה (אומות)

ספורט3

21:35 וויילס – פולין (אומות)

ספורט4

15:50 מולדובה – ליכטנשטיין (אומות)

18:50 סלובקיה – בלארוס (אומות)

21:35 דנמרק – צרפת (אומות)

23:45 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק ב'

 

 שני 26.9 (ראש השנה)

ספורט1

21:35 חגיגה אירופית על גבי אנגליה – גרמניה 

23:45 סיכום היום בליגת האומות 

WWE- Monday Night RAW 03:00

ספורט2

21:35 הונגריה – איטליה (אומות)

ספורט3

21:35 רומניה – בוסניה (אומות)

ספורט4

21:35 אנגליה – גרמניה (אומות)

 

שלישי 27.9 (ראש השנה)

ספורט1

21:35 חגיגה אירופית על גבי אלבניה – איסלנד (אומות)  

23:45 סיכום היום בליגת האומות 

ספורט2

21:35 נורבגיה – סרביה (אומות) 

ספורט3

21:20 ברזיל – טוניסיה (הכנה) 

05:00 (בין שלישי לרביעי) סיאטל – סינסינטי 

ספורט4

21:35 פורטוגל – ספרד (אומות) 

02:50 (בין שלישי לרביעי) ג'מייקה – ארגנטינה (הכנה) 

 

רביעי 28.9

ספורט1

21:55 ג'ירונה – ריאל מדריד (סל ספרדי) 

ספורט2

19:40 וספרם – דינאמו בוקרשט/זאגרב – פורטו (כדוריד אלופות) 

21:40 מגדבורג – פ.ס.ז'. (כדוריד אלופות) 

 

חמישי 29.9

ספורט1

19:40 קיל – פיק סגד (כדוריד אלופות) 

21:40 ברצלונה – צליה (כדוריד אלופות) 

ספורט2

ספורט3

08:00 מרוץ הראלי, ניו זילנד 

12:00 כדורעף חופים, פריז 

 

שישי 30.9

ספורט1

19:25 האנובר – המבורג עם פריצות לפאדרבורן – דארמשטאט (בונדסליגה 2) 

21:25 באיירן מינכן – לברקוזן 

23:25 (החל ב 23:15) פורטו – בראגה 

ספורט2

12:00 כדורעף חופים, פריז 

21:55 האל סיטי – לוטון (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

21:40 סטנדארד ליאז' (דוידה) – סרה 

ספורט4

19:55 באסקוניה – מלאגה (סל ספרדי) 

22:25 גראן קנאריה – ברצלונה (סל ספרדי) 




 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 26.11 ספורט1 18:55 גראן קאנריה – מנרסה (סל) 20:25 בראוגן – טנריפה (סל, משולב) …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.