יום שישי , ספטמבר 30 2022
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 17.9

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק א'

14:20 וולבס – מנ' סיטי 

16:30 30 שנה לפרמיירליג: לסטר

16:50 ניוקאסל – בורנמות 

19:00 30 שנה לפרמיירליג: לסטר

19:20 טוטנהאם – לסטר 

21:40 מידלסברו – רותרהאם (צ'מפיונשיפ) 

23:45 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק א'

ספורט2

16:20 אאוגסבורג – באיירן מינכן 

18:30 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק א'

19:45 (20:00) הפועל חיפה – מכבי נתניה 

22:25 אבאי – את' מיניירו 

ספורט3

13:55 דארמשטאט – נירנברג (בונדסליגה 2) 

16:20 דורטמונד – שאלקה 

19:20 מנשנגלאדבך – לייפציג 

21:25 המבורג – דיסלדורף (בונדסליגה 2) 

ספורט4

14:25 סוונזי – האל סיטי (צ'מפיונשיפ) 

17:10 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק א'

17:45 (18:00) סקציה נס ציונה – הפועל ת"א

20:10 (החל ב 20:00) איסטנבולספור – בשיקטאש 

21:55 (החל ב 21:45) טורינו – סאסואולו 

 

ראשון 18.9

ספורט1

13:10 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק א'

13:50 ברנטפורד – ארסנל 

16:05 אברטון – ווסט האם 

18:20 בוכום – קלן 

20:25 הופנהיים (דאבור) – פרייבורג 

21:30 סן לורנסו – ריבר פלייט (משולב)  

00:00 (00:08) די.סי. יונייטד – אינטר מיאמי 

ספורט2

14:25 אסטון וילה – מנ' סיטי (סופרליג נשים)

16:25 אוניון ברלין – וולפסבורג 

19:25 סטנדארד ליאז' (דוידה ופריצה) – קלאב ברוז' 

21:40 מילאן – נאפולי 

23:45 (דחוי מ 20:00) קאסה פיה – פמליקאו 

ספורט3

13:25 אודינזה – אינטר 

15:55 קרמונזה – לאציו 

19:45 (20:00) הפועל ב"ש – בני סכנין 

22:10 (החל ב 22:00) פלמנגו – פלומיננסה 

00:25 פלמיירס – סאנטוס 

ספורט4

15:25 פ.ס.וו. איינדהובן – פיינורד 

17:40 אלקמאר – איאקס 

19:45  לקראת הפועל י-ם – מכבי חיפה 

20:10 (20:15) הפועל י-ם – מכבי חיפה 

22:30 פספורט 

23:30 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק א'

 

שני 19.9

ספורט1

WWE- Monday Night RAW 03:00

ספורט2

00:55 (בין שני לשלישי) בוקה ג'וניורס – הוראקאן 

ספורט3

05:00 (בין שני לשלישי) טורניר טוקיו, טניס נשים 

ספורט4

 

שלישי 20.9

ספורט1

ספורט2

ספורט3

ספורט4

05:00 (בין שלישי לרביעי) טורניר טוקיו, טניס נשים 

 

 רביעי 21.9

ספורט1

21:35 סקוטלנד – אוקראינה (אומות) 

ספורט2

19:40 צליה – קיל (כדוריד אלופות) 

21:40 פ.ס.ז' – ויסלה פלוצק (כדוריד אלופות) 

 

חמישי 22.9

ספורט1  

21:00 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק ב'

21:35 חגיגה אירופית על גבי בלגיה – וויילס (אומות) 

23:45 סיכום היום בליגת האומות 

ספורט2

06:00 טורניר טוקיו, טניס נשים 

21:35 צרפת – אוסטריה (אומות) 

23:45 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק ב'

ספורט3

16:50 קזחסטן – בלארוס (אומות) 

18:50 לטביה – מולדובה (אומות) 

21:35 קרואטיה – דנמרק (אומות) 

ספורט4

21:35 פולין – הולנד (אומות) 

 

שישי 23.9

ספורט1

18:50 גאורגיה – צפון מקדוניה (אומות) 

21:35 חגיגה אירופית על גבי איטליה – אנגליה (אומות) 

23:45 סיכום היום בליגת האומות 

ספורט2

06:00 (עד 14:30 לערך) רבעי גמר טורניר טוקיו, טניס נשים 

21:00 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק ב'

21:35 איטליה – אנגליה (אומות) 

ספורט3

21:35 גרמניה – הונגריה (אומות) 

23:45 סערה בממלכה עם אלון חזן, חלק ב'

ספורט4

18:50 אסטוניה – מלטה (אומות) 

21:20 ברזיל – גאנה (הכנה) 


יש לבדוק גם

ישיר: נערכים לנאום המלך צ'רלס

בשמונה בערב שעון ישראל יישא המלך צ'רלס השלישי את נאומו הראשון בתפקיד. עד אז ממשיכים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.