יום שלישי , דצמבר 6 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 10.9

ספורט1

13:40 סערה בממלכה עם שלמה שרף, חלק ב'

14:20 פולהאם – צ'לסי 

16:30 30 שנה לפרמיירליג: יורגן קלופ

16:50 חגיגה על גבי ליברפול – וולבס 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 מנצ'סטר סיטי – טוטנהאם 

21:40 סמפדוריה – מילאן 

23:45 סערה בממלכה עם שלמה שרף, חלק ב'

ספורט2

16:20 דורטמונד – לייפציג (פריצות להופנהיים – מיינץ) 

19:40 איאקס – הירנביין 

21:35 (החל ב – 21:30) דיסלדורף – האנזה רוסטוק (בונדסליגה 2) 

ספורט3

11:00 מרוץ הראלי, יוון 

13:55 קרלסרוהה – היידנהיים (בונדסליגה 2) 

16:20 באיירן מינכן – שטוטגרט 

18:30 סערה בממלכה עם שלמה שרף, חלק ב'

19:15 (19:30) בני סכנין – מכבי נתניה 

21:45 סערה בממלכה עם שלמה שרף, חלק ב'

22:25 פורטו – שאבס 

24:30 (דחוי מ – 17:30) פמליקאו – בנפיקה 

03:35 (בין שבת לראשון) דאלאס – לוס אנג'לס 

ספורט4

14:25 טוטנהאם – מנצ'סטר יונייטד (נשים)

17:00 סערה בממלכה עם שלמה שרף, חלק ב'

17:40 (18:00) מכבי חיפה – סקציה נס ציונה 

20:05 (20:15) מ.ס. אשדוד – מכבי ת"א 

22:45 נאשוויל – לוס אנג'לס גלאקסי 

Sport1.co.il

19:50 גמר היורו עד גיל 19 בקט רגל 

 

ראשון 11.9  

ספורט1

15:10 סערה בממלכה עם שלמה שרף, חלק ב'

15:50 ארסנל – אברטון 

18:20 קריסטל פאלאס – מנצ'סטר יונייטד

20:55 פיינורד – ספרטה רוטרדאם 

ספורט2

09:00 מרוץ הראלי, יוון 

13:00 מרוץ הראלי, יוון 

15:50 ווסט האם – ניוקאסל 

18:55 לאציו – ורונה 

20:55 מנ' סיטי – ארסנל (נשים, שדר אנגלי)

22:50 בוקה ג'וניורס – ריבר פלייט 

ספורט3

14:25 קייזרסלאוטרן – דארמשטאט (בונדסליגה 2) 

16:25 קלן – אוניון ברלין 

18:25 פרייבורג – מנשנגלאדבך 

20:20 (החל ב – 20:00) קאסימפאשה – גלאטסראי 

21:55 סאו פאולו – קורינתיאנס 

ספורט4

14:25 וסטרלו – אנדרלכט (רפאלוב) 

16:20 (החל ב – 16:00) סאסואולו – אודינזה 

19:00 סערה בממלכה עם שלמה שרף, חלק ב'

19:45 לקראת הפועל ת"א – הפועל ב"ש 

20:15 הפועל ת"א – הפועל ב"ש 

22:30 פספורט – פאנל  

23:20 30 שנה לפרמיירליג: יורגן קלופ

 

 

שני  12.9

ספורט1

21:50 לידס – נוטינגהאם פורסט 

WWE- Monday Night RAW 03:00 

ספורט2

18:55 בשיקטאש – בשאקשהיר 

21:40 אמפולי – רומא 

 

 

שלישי 13.9

ספורט2

21:55 פרסטון – ברנלי (צ'מפיונשיפ) 

03:00 (בין שלישי לרביעי) מינסוטה – לוס אנג'לס 

 

 

רביעי 14.9

ספורט1

19:40 קיל – אלברום משולב עם פיק סגד – ברצלונה (כדוריד אלופות) 

21:40 קיילצה – נאנט (כדוריד אלופות) 

 

ספורט2

21:55 רדינג – סנדרלנד (צ'מפיונשיפ) 

01:00 (בין רביעי לחמישי) אורלנדו – אטלנטה 

ספורט4

00:55 (בין רביעי לחמישי) ריבר פלייט – באנפילד

03:25 (בין רביעי לחמישי) לאנוס – בוקה ג'וניורס 

 

 

חמישי 15.9

ספורט1

19:35 חגיגה אירופית 

21:50 חגיגה אירופית 

ספורט2

19:35 שריף – מנ' יונייטד (אירופית) 

21:50 ארסנל – פ.ס.וו. איינדהובן (אירופית) 

ספורט3

19:40 וספרם – פ.ס.ז'. (כדוריד אלופות) 

21:50 רומא – הלסינקי (אירופית) 

ספורט4

21:40 הפועל ב"ש – ויאריאל (קונפרנס ליג) 

 

שישי 16.9

ספורט1

19:55 גלאטסראי – קוניאספור 

21:50 אסטון וילה – סאותהמפטון 

ספורט2

21:50 נוטינגהאם פורסט – פולהאם 

ספורט3

21:40 סלרניטנה – לצ'ה 

ספורט4

19:25 סנדהאוזן – האנובר (בונדסליגה 2) 

21:25 מיינץ – הרטה ברלין 

 

 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 26.11 ספורט1 18:55 גראן קאנריה – מנרסה (סל) 20:25 בראוגן – טנריפה (סל, משולב) …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.