יום שישי , אוגוסט 12 2022
ספורט3, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 6.8 – ערב תשעה באב

ספורט1

13:30 אולפן פתיחת העונה בפרמיירליג – פאנל  

14:20 פולהאם (סולומון) – ליברפול 

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ניוקאסל – נוטינגהאם פורסט 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 אברטון – צ'לסי 

21:40 בשיקטאש – קייסריספור 

02:00 שארלוט – שיקגו 

ספורט2

14:25 נוריץ' – וויגאן (צ'מפיונשיפ) 

16:50 טוטנהאם – סאותהמפטון 

20:55 פ.ס.וו. איינדהובן – אמן

01:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר טורניר סן חוזה, טניס נשים 

04:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר טורניר סן חוזה, טניס נשים 

ספורט3

09:00 מרוץ ראלי, פינלנד 

13:55 המבורג – היידנהיים (בונדסליגה 2) 

16:20 מנשנגלאדבך – הופנהיים (דאבור) 

18:40 פיזה (כהן) – ברשיה (גביע איטלקי, משולב) 

18:55 ספציה (פודגוראנו) – קומו (גביע איטלקי, משולב) 

21:55 אמפולי – ספאל (גביע איטלקי, משולב) 

22:10 טורינו – פאלרמו (גביע איטלקי, משולב) 

01:00 (דחוי מ – 20:00) גמר טורניר מדריד, פאדל 

ספורט4

17:00 דיימונד ליג, שילזיה (פולין) 

19:20 דורטמונד – לברקוזן 

22:25 פורטו – מאריטימו 

24:30 (דחוי מ 20:00) אשטוריל – פמליקאו 

02:55 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – פלטנסה 

 

ראשון 7.8 – תשעה באב

ספורט1

15:50 מנצ'סטר יונייטד – ברייטון 

18:20 ווסטהאם – מנצ'סטר סיטי 

20:50 ברצלונה – פומאס (גביע ז'ואן גאמפר) 

23:25 אינדפנדיינטה – ריבר פלייט 

ספורט2

09:30 מרוץ ראלי, פינלנד 

13:00 מרוץ ראלי, פינלנד 

15:50 לסטר – ברנטפורד 

19:55 בראגה – ספורטינג ליסבון 

22:00 מרוץ הנסקאר, מישיגן 

ספורט3

14:25 סטנדארד ליאז' – סרקל ברוז' 

18:40 ונציה – אסקולי (גביע איטלקי, משולב) 

18:55 ורונה – בארי (גביע איטלקי, משולב) 

21:55 סלרניטנה – פארמה (גביע איטלקי, משולב) 

22:10 מונזה – פרוזינונה (גביע איטלקי, משולב) 

02:00 (בין ראשון לשני) גמר טורניר סן חוזה, טניס נשים 

ספורט4

14:25 קייזרסלאוטרן – סט. פאולי (בונדסליגה 2) 

16:25 שטוטגרט – לייפציג 

18:25 קלן – שאלקה 

20:45 לקראת יובנטוס – את' מדריד – פאנל 

21:25 (21:30) יובנטוס – את' מדריד 

 

שני  8.8

ספורט1

20:15 (20:30) הפועל ת"א – מ.ס. אשדוד (טוטו) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

18:40 גנואה – בנוונטו (גביע איטלקי, משולב) 

18:55 מודנה – סאסואולו (גביע איטלקי, משולב) 

21:55 ווסט ברומיץ' – ווטפורד (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

19:00 טורניר מונטריאול, טניס 

ספורט4

18:00 טורניר טורונטו, טניס נשים 

02:00 (בין שני לשלישי) טורניר טורונטו, טניס נשים 

 

שלישי 9.8

ספורט1

19:50 אפולון לימסול – מכבי חיפה (מוק' ליגת האלופות, סיבוב 3, גומלין) 

03:25 (בין שלישי לרביעי) פלמנגו – קורינתיאנס (גומלין, ליברטדורס)

ספורט2

19:50 (20:00) הפועל ק"ש – בני סכנין (טוטו) 

01:10 (בין שלישי לרביעי) את' גויאניינסה – נסיונאל (גומלין, סודאמריקנה)

03:25 (בין שלישי לרביעי) אינדפנדיינטה ואז'ה -דפורטיבו טאצ'ירה  (גומלין, סודאמריקנה)

ספורט3

13:55 מאקאסר – דארול אמן (גביע אסיה)

16:00 טורניר מנדוזה, פאדל 

19:00 טורניר מונטריאול, טניס 

ספורט4

18:00 טורניר טורונטו, טניס נשים 

 

רביעי 10.8

ספורט1

19:00 טורניר מונטריאול, טניס 

ספורט2

18:00 טורניר טורונטו, טניס נשים 

03:40 (בין רביעי לחמישי) אול סטאר MLS 

ספורט3

09:00 טורניר המבורג, כדורעף חופים 

21:00 דיימונד ליג, מונאקו 

01:10 (בין רביעי לחמישי) סארה – סאו פאולו (גומלין, סודאמריקנה)

03:25 (בין רביעי לחמישי) טאז'רס – ולס (גומלין, ליברטדורס)

ספורט4

13:55 ויאטל -קואלה לומפו סיטי (גביע אסיה)

16:00 טורניר מנדוזה, פאדל 

21:40 שפילד וונסדיי – סנדרלנד (גביע הליגה) 

03:25 פלמיירס – את' מיניירו (גומלין, ליברטדורס)

 

 

חמישי 11.8

ספורט1

16:00 טורניר מנדוזה, פאדל 

ספורט2

18:00 טורניר טורונטו, טניס נשים 

ספורט3

09:00 טורניר המבורג, כדורעף חופים 

19:00 טורניר מונטריאול, טניס 

ספורט4

19:45 (20:00) הפועל ב"ש – לוגאנו, מוק' הקונפרנס ליג, סיבוב 3, גומלין 

01:10 (בין חמישי לשישי) אינטרנסיונל – מלגאר (גומלין, סודאמריקנה)

03:25 (בין חמישי לשישי) אסטודיאנטס – את' פראנאנסה (גומלין, ליברטדורס)

 

שישי 12.8

ספורט1

19:25 קייזרסלאוטרן – פאדרבורן (בונדסליגה 2) 

21:20 פרייבורג – דורטמונד 

ספורט2

09:00 טורניר המבורג, כדורעף חופים 

21:55 ווטפורד – ברנלי (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

19:00 טורניר מונטריאול, טניס 

01:30 טורניר מונטריאול, טניס 

ספורט4

20:00 רבע גמר 1 טורניר טורונטו, טניס נשים 

22:30 רבע גמר 2 טורניר טורונטו, טניס נשים 

02:00 (בין שישי לשבת) רבע גמר 3 טורניר טורונטו, טניס נשים 

04:30 (בין שישי לשבת) רבע גמר 4 טורניר טורונטו, טניס נשים 

 

 

 

 

יש לבדוק גם

לייט נייט: פאלון מגיש עם מייגן דה סטליון, ועוד

ג'ימי פאלון סטיבן קולבר דייויד אלן גריר מחליף השבוע בתפקיד המנחה את ג'ימי קימל טרבור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.