יום חמישי , ספטמבר 29 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת 13.8

ספורט1

14:20 אסטון וילה – אברטון 

16:30 30 שנה לפרמיירליג: שושלת פרגוסון

16:50 חגיגה על גבי ארסנל – לסטר + סנדרלנד – ק.פ.ר (צ'מפיונשיפ) 

18:55 סיכום היום באנגליה 

19:20 ברנטפורד – מנ' יונייטד 

22:00 חצי גמר טורניר מונטריאול, טניס 

03:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר טורניר מונטריאול, טניס 

ספורט2

14:25 קארדיף – ברמינגהאם (צ'מפיונשיפ) 

16:50 מנ' סיטי – בורנמות 

20:20 הפועל י-ם – סקציה נס ציונה 

22:35 (החל ב 22:30) ספורטינג ליסבון – ריו אבה 

00:55 קורינתיאנס – פלמיירס 

03:00 אינטר מיאמי – ניו יורק סיטי 

 

ספורט3

13:55 ארמיניה בילפלד – המבורג (בונדסליגה 2)

16:20 הופנהיים (דאבור) – בוכום משולב עם לייפציג – קלן

20:15 (20:30) הפועל ת"א – בית"ר י-ם (טוטו)

23:50 (ראשוני מ 20:00) חצי גמר טורניר טורונטו, טניס נשים

02:25 (בין שבת לראשון) ריבר פלייט – ניולס

ספורט4

13:00 רבעי גמר כדורעף חופים 

16:50  ארסנל – לסטר 

19:25 מילאן – אודינזה 

21:55 פיינורד – הרנביין 

01:00 (בין שבת לראשון) חצי גמר טורניר טורונטו, טניס נשים 

 

ראשון 14.8

ספורט1

12:00 כדורעף חופים, המבורג 

15:50 נוטינגהאם פורסט – ווסטהאם 

18:15 צ'לסי – טוטנהאם 

20:30 גמר טורניר טורונטו, טניס נשים 

23:00 גמר טורניר מונטריאול, טניס 

ספורט2

14:25 סט. טרוידן – אנדרלכט (רפאלוב) 

16:55 קוריטיבה – את' מיניירו 

19:25 לובן – קלאב ברוז' 

21:40 אלניאספור – בשיקטאש 

ספורט3

14:25 סט. פאולי – מגדבורג (בונדסליגה 2) 

16:25 מיינץ – אוניון ברלין 

18:25 באיירן מינכן – וולפסבורג 

20:25 (החל ב 20:00)  ויזלה – פורטו 

21:55 פלמנגו – את' פראנאנסה 

00:30 גמר טורניר מנדוזה, פאדל 

ספורט4

15:25 איאקס – כרונינגן 

19:25 פיורנטינה – קרמונזה 

21:40 ספציה – אמפולי 

02:25 (בין ראשון לשני) ראסינג – בוקה ג'וניורס 

 

 

שני  15.8

ספורט1

21:50 ליברפול – קריסטל פאלאס 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

19:20 ורונה – נאפולי 

21:40 יובנטוס – סאסואולו 

ספורט3

18:00 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

ספורט4

18:00 טורניר סינסינטי, טניס 

 

 

שלישי 16.8  

ספורט1

20:20 סקציה נס ציונה – הפועל ת"א (טוטו) 

ספורט2

21:55 ק.פ.ר – בלקפול (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

18:00 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

ספורט4

18:00 טורניר סינסינטי, טניס 

 

 

רביעי 17.8

ספורט1

19:50 (20:00) בני סכנין – בני ריינה (טוטו) 

ספורט2

21:55 שפילד יונייטד – סנדרלנד (צ'מפיונשיפ) 

00:55 (בין רביעי לחמישי) ארסנל – ריבר פלייט 

03:25 (בין רביעי לחמישי) בוקה ג'וניורס – רוסאריו סנטרל 

ספורט3

18:00 טורניר סינסינטי, טניס 

ספורט4

18:00 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

  

חמישי 18.8

ספורט1

ספורט2

ספורט3

10:55 דאגו – ג'ונבוק (אלופות אסיה)

13:55 ויסל קובה – יוקוהמה (אלופות אסיה)

18:00 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

ספורט4

18:00 טורניר סינסינטי, טניס 

 

שישי 19.8

ספורט1

19:25 המבורג – דארמשטאט (בונדסליגה 2) 

21:25 מנשנגלאדבך – הרטה ברלין 

ספורט2

21:55 נוריץ' – מילוול (צ'מפיונשיפ) 

ספורט3

10:55 פאתום – קיצ'י (אלופות אסיה)

13:55 ג'והור דארול טאזים – אורוואה רד דיימונדס (אלופות אסיה)

18:00 רבע גמר 1 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

20:30 רבע גמר 2 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

23:00 רבע גמר 3 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

02:00 (בין שישי לשבת) רבע גמר 4 טורניר סינסינטי, טניס נשים 

ספורט4

20:00 רבע גמר 1 טורניר סינסינטי, טניס 

22:30 רבע גמר 2 טורניר סינסינטי, טניס 

02:00 (בין שישי לשבת) רבע גמר 3+4 טורניר סינסינטי

 

יש לבדוק גם

ישיר: נערכים לנאום המלך צ'רלס

בשמונה בערב שעון ישראל יישא המלך צ'רלס השלישי את נאומו הראשון בתפקיד. עד אז ממשיכים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.