יום שלישי , אוקטובר 4 2022
ספורט2, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

 

שבת 30.7

ספורט1

11:55 צ'לסי – אודינזה 

14:20 ארסנל – סביליה (גביע האמירויות) 

18:45 (19:00) ליברפול – מנ' סיטי (מגן הקהילה) 

22:40 פורטו – טונדלה (סופרקאפ פורטוגלי) 

ספורט2

14:40 מנ' יונייטד – את' מדריד 

16:55 קארדיף – נוריץ' (צ'מפיונשיפ) 

19:25 מידלסברו – ווסט ברומיץ' (צ'מפיונשיפ) 

21:25 לייפציג – באיירן מינכן (סופרקאפ גרמני) 

04:50 (בין שבת לראשון) ריאל מדריד – יובנטוס 

ספורט3

16:55 סרקל ברוז' – אנדרלכט (רפאלוב) 

19:55 הפועל ירושלים – הפועל ת"א (טוטו) במקום המשחק של בית"ר ירושלים שנדחה

21:55 סארה – פלמיירס 

00:55 קורינתיאנס – בוטפוגו 

ספורט4

16:25 יאן ריגנסבורג – קלן (גביע גרמני) 

20:50 איאקס – פ.ס.וו. איינדהובן (הסופרקאפ ההולנדי) 

02:50 גמר הקופה אמריקה, נשים 

 

ראשון 31.7

ספורט1

18:45 גמר יורו 2022, נשים 

21:30 מרוץ הנסקאר, אינדיאנפוליס 

ספורט2

13:55 סנדרלנד – קובנטרי (צ'מפיונשיפ) 

18:55 מארסיי – מילאן (החל מ – 20:00 משולב עם לסטר – סביליה)

20:50 לסטר – סביליה (מחצית שנייה) 

21:55 אינטרנסיונל – את' מיניירו 

ספורט3

13:55 ברמר – שאלקה (גביע גרמני) 

16:25 קייזרסלאוטרן – פרייבורג (גביע גרמני) 

19:45 (20:00) הפועל חיפה – בני סכנין (טוטו) 

22:10 (החל ב-22:00) טורניר ביג  3 (סל)

00:00 די.סי. יונייטד – אורלנדו 

ספורט4

14:25 גנק – סטנדארד ליאז' (שמיר) 

18:55 בראונשווייג – הרטה ברלין משולב עם ארצגבירגה אווה – מיינץ (גביע גרמני)   

21:25 ליברפול – שטרסבורג 

23:55 פטרונאטו – בוקה ג'וניורס 

02:25 (בין ראשון לשני) ריבר פלייט – סרמיינטו  

 

שני  1.8

ספורט1

18:55 קמניצר – אוניון ברלין משולב עם אנרג'י קוטובוס – ורדר ברמן (גביע גרמני)

21:55 ווטפורד – שפילד יונייטד (צ'מפיונשיפ) 

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

19:55 קורונה קיילצה – שלונסק ורוצלב 

21:50 (החל ב 21:45) מגדבורג – פרנקפורט (גביע גרמני) 

ספורט3

13:00 טורניר מדריד, פאדל 

 

שלישי 2.8

ספורט1

01:10 (בין שלישי לרביעי) נסיונאל – את' גויאניינסה (רבע גמר סודאמריקנה)

03:25 (בין שלישי לרביעי) קורינתיאנס – פלמנגו (רבע גמר ליברטדורס)

ספורט2

ספורט3

22:00 עד טורניר סן חוזה, טניס נשים 

ספורט4

13:00 טורניר מדריד, פאדל 

03:25 (בין שלישי לרביעי) דפורטיבו טאצ'ירה – אינדפנדיינטה ואז'ה (רבע גמר סודאמריקנה)

 

רביעי 3.8

ספורט1

19:50 סקציה נס ציונה – מ.ס. אשדוד (טוטו) 

ספורט2

03:25 ולס – טאז'רס (רבע גמר ליברטדורס)

ספורט3

21:00 טורניר סן חוזה, טניס נשים 

02:30 טורניר סן חוזה, טניס נשים 

ספורט4

17:00 טורניר מדריד, פאדל 

01:10 סאו פאולו – סארה (רבע גמר סודאמריקנה)

03:25 את' מיניירו – פלמיירס (רבע גמר ליברטדורס)

 

חמישי 4.8

ספורט1

ספורט2

01:10 מלגאר – אינטרנסיונל (רבע גמר סודאמריקנה)

ספורט3

21:00 טורניר סן חוזה, טניס נשים 

02:30 טורניר סן חוזה, טניס נשים

ספורט4

03:25 (בין חמישי לשישי) את'  פראנאנסה  – אסטודיאנטס (רבע גמר ליברטדורס)

 

שישי 5.8

ספורט1

19:25 גרויתר פורת  – קרלסרוהה (בונדסליגה 2) 

21:20 פרנקפורט – באיירן מינכן (משחק הפתיחה) 

ספורט2

19:10 איסטנבולספור – טרבזונספור (מח' הפתיחה) 

21:45 קריסטל פאלאס – ארסנל (משחק הפתיחה) 

ספורט3

21:00 רבעי גמר טורניר סן חוזה, טניס נשים 

02:30 רבעי גמר טורניר סן חוזה, טניס נשים 

ספורט4

18:40 קליארי – פרוג'ה משולב עם אודינזה – סודטירול/ פראלפיסאלו (19:00, גביע איטלקי)  

22:10 סמפדוריה – רג'ינה (גביע איטלקי) 

 

יש לבדוק גם

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 10.9 ספורט1 13:40 סערה בממלכה עם שלמה שרף, חלק ב' 14:20 פולהאם – צ'לסי  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.