יום חמישי , ספטמבר 29 2022
ספורט4, לוגו, 2020

שידורים ישירים בערוצי צ'רלטון בשבוע הקרוב

שבת 16.7

ספורט1

20:25 מכבי חיפה – הפועל ב"ש, אלוף האלופים 

ספורט2

13:55 סט. פאולי – נירנברג (בונדסליגה 2) 

16:55 רדינג – ווסטהאם 

21:25 אינטר – מונאקו משולב עם פולהאם – ניס (22:15) 

ספורט3

11:00 ראלי אסטוניה 

17:00 ראלי אסטוניה 

21:50 פינלנד – גרמניה (יורו נשים) 

ספורט4

13:55 טוטנהאם – סביליה 

19:55 פ.ס.וו. איינדהובן – ויאריאל 

21:50 דנמרק – ספרד (יורו נשים) 

02:25 (בין שבת לראשון) בוקה ג'וניורס – טאז'רס

 

ראשון 17.7

ספורט1

18:55 קלאב ברוז' – גנט (הסופרקאפ הבלגי) 

21:55 סאו פאולו – פלומיננסה 

23:55 בוטפוגו – את' מיניירו 

02:00 (בין ראשון לשני) טורניר ביג 3, סל 

ספורט2

22:00 טורניר ביג 3, סל 

23:50 צ'ילה – בוליביה (קופה אמריקה נשים)

02:50 (בין ראשון לשני) אקוודור – קולומביה (קופה אמריקה נשים)

ספורט3

09:00 ראלי אסטוניה 

14:00 ראלי אסטוניה 

18:50 שבדיה – פורטוגל (יורו נשים) 

22:00 מרוץ הנסקאר, ניו המפשייר 

04:55 (בין ראשון לשני) צ'לסי – קלוב אמריקה (הכנה)

ספורט4

14:25 בראונשווייג – המבורג (בונדסליגה 2) 

18:50 שוויץ – הולנד (יורו נשים) 

22:10 בנפיקה – פולהאם 

00:00 (00:05) ניו יורק רד בולס – ניו יורק סיטי 

02:25 (בין ראשון לשני) ולס – ריבר פלייט 

 

שני  18.7

ספורט1

23:50 ונצואלה – ברזיל (קופה אמריקה נשים)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורט2

21:50 איסלנד – צרפת (יורו נשים) 

02:50 (בין שני לשלישי) פרו – אורוגוואי (קופה אמריקה נשים)

ספורט3

19:55 דורטמונד – ולנסיה 

ספורט4

16:55 ניוקאסל – מיינץ 

21:50 איטליה – בלגיה (יורו נשים) 

 

שלישי 19.7

ספורט1

18:55 ווז'דובאץ – הפועל ת"א 

ספורט2

19:25 זלצבורג – איאקס 

21:55 רומא – ספורטינג ליסבון 

ספורט3

ספורט4

03:25 (בין שלישי לרביעי) ארחנטינוס ג'וניורס – בוקה ג'וניורס 

 

רביעי 20.7

ספורט1

19:30 לקראת מכבי חיפה – אולימפיאקוס – פאנל 

19:55 (20:00) מכבי חיפה – אולימפיאקוס, מוק' ליגת האלופות 

03:25 (בין רביעי לחמישי)  מנ' סיטי – קלוב אמריקה 

ספורט2

21:50 אנגליה – XXX (רבע גמר יורו נשים)  

02:25 (בין רביעי לחמישי) אורלנדו – ארסנל 

ספורט3

20:55 דינאמו קייב – פנרבחצ'ה (מוק' ליגת האלופות) 

02:50 (בין רביעי לחמישי) קולומביה – צ'ילה (קופה אמריקה נשים)

ספורט4

13:25 פ.ס.ז'. – קוואסאקי  

02:25 (בין רביעי לחמישי) שארלוט – צ'לסי 

 

 

חמישי 21.7

ספורט1

20:15 (20:30) הפועל ב"ש – דינאמו מינסק/דצ'יץ' (מוק' הקונפרנס ליג) 

ספורט2

02:50 (בין חמישי לשישי) ונצואלה – ארגנטינה (קופה אמריקה נשים)

ספורט3

02:50 (בין חמישי לשישי) ברזיל – פרו (קופה אמריקה נשים)

ספורט4

18:55 זירה – מכבי ת"א (מוק' הקונפרנס ליג) 

21:50 רבע גמר יורו נשים  

03:25 (בין חמישי לשישי) ריבר פלייט – חימנסיה 

 

 

שישי 22.7

ספורט1

19:55 דורטמונד – ויאריאל  

ספורט2

19:25 דיסלדורף – פאדרבורן (בונדסליגה 2)  

21:40 סטנדארד ליאז' (שמיר) – גנט (מחזור הפתיחה בבלגיה) 

ספורט3

05:55 (בין שישי לשבת) יובנטוס – גוודלאחרה 

ספורט4

18:55 הפועל ת"א – IMT 

21:50 רבע גמר יורו נשים  

 

 

יש לבדוק גם

ישיר: נערכים לנאום המלך צ'רלס

בשמונה בערב שעון ישראל יישא המלך צ'רלס השלישי את נאומו הראשון בתפקיד. עד אז ממשיכים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.